Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Kакъв е разходът на Спейс Стар


Препоръчано мнение

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

1,9 DID 102 к.с градско 6.5 извън 4,6 Като не се лишавам от изстрелванията при някои изпреварвания. Разбира се всичко гледам да е под 2500 оборота. Още не съм се накефил на тягата ,която имам. Досега имах кола 75к.с. на която се молех при изпреварвания.

Редактирано от gergi_81
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Четейки тук какъв разход на бензин прави двигател 1,3 - градско / извънградско, просто се чудя, кой си е губил времето да пише ръководство като в него нито една норма за разход не е вярна, особено за разхода в градски условия?!!! :plane: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

При мен разхода е градско - 9 л., извънградско - 7, среден 8л. това е за LPG с ГИ "Ловато".

За бензин 8 - 8,5 градско, извънградско - 6 л. при нормално каране.

Редактирано от merani
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SPACE STAR 1.9 DID 102 K.С. 2001 г.

Градско - 6.2

извънградско - 4.5

 

По борд компютър среден разход 5.8 л. като половината от изминатите километри са със включен климатик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дава борд компютъра 6,5л/100 среден разход за около 1000 км . Карам спейс стар 1,3 16V 82k.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен при смесено каране борд компютъра показва винаги по-малко.

Действителния разход е : градско 5,5-6 ; извунградско 4,8-5 .

Повече подробности линка в подписа ми.

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

1,6i 98 кончета - след почивката изчислих, че ми изхарчи за 1317 км около 6,54л/100км извънградско с малко градско (до 50км) с климатик, натоварена с багаж на около 3000 оборота (100-120км/ч).

Градско някъде е около 8-9л на 100. Зимата градското е повечко!

Колата няма ГО, само бензинец 95 с добавки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

От една седмица съм собственик на 1.9 DI-D 102к.с.. Вчера занулих компютърът в Самоков и до пазарджик ми показа 4,4 среден резход. Нормално ли е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От една седмица съм собственик на 1.9 DI-D 102к.с.. Вчера занулих компютърът в Самоков и до пазарджик ми показа 4,4 среден резход. Нормално ли е ?

 

Здравей колега, знаеш най-точно разхода се засича като напълниш резервоара до горе примерно 55 литра хваща. Светка ти резервата и знаеш че са останали приблизително 5л. Тогава по формулата:

(50л* 100)/изминатите километри

 

ще разбереш разхода. Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята откакто я карам и описвам всички разходи в Fuelio, доста подробна статистика вади.

За 9 месеца:

Най-висок разход: 6,34

Най-нисък разход: 4,49

Среден разход: 5,07

Сметките са на принципа пълен резервоар, борд компютъра показва с грешка +-0,5л

 

Mitsubishi Space Star 1.9 102hp

Редактирано от saint056a
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравей колега, знаеш най-точно разхода се засича като напълниш резервоара до горе примерно 55 литра хваща. Светка ти резервата и знаеш че са останали приблизително 5л. Тогава по формулата:

(50л* 100)/изминатите километри

 

ще разбереш разхода. Поздрави

 

 

 

Благодаря, ще пробвам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята откакто я карам и описвам всички разходи в Fuelio, доста подробна статистика вади.

За 9 месеца:

Най-висок разход: 6,34

Най-нисък разход: 4,49

Среден разход: 5,07

Сметките са на принципа пълен резервоар, борд компютъра показва с грешка +-0,5л

 

Mitsubishi Space Star 1.9 102hp

 

Това е идея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колеги нов и горд притежател съм на 1.8 GDI и тръгнах на път и ми показваше 9.9 /100 км и падна на 7.7 на извънградско....и като гледам при вас как е май...имам проблем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нов и горд притежател съм на 1.8 GDI и тръгнах на път и ми показваше 9.9 /100 км и падна на 7.7 на извънградско....и като гледам при вас как е май...имам проблем

 

съвсем нормален ти е разхода за извънградско ако наистина ти е дало около 7,7. Имай предвид че горните постове, като гледам са само дизели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър ти е разхода, но зависи и от кончетата. И аз съм с 1,8 и 122 кончета и при спазване на оборотите до 2800-3000 падам и до 6,6 л./100 км при скорост до 120 км./ч. Зареждам само от ОМВ или ШЕЛ 100 октана.Забелязах, че на бензин под 100 октана вдига разхода.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да запитам, какво ви е мнението за 1.9DID102 коня. като цяло. Японски автомобил, Холандска сглобка, Френски мотор. НИКОГА НЕ СЪМ ПРИТЕЖАВАЛ МИТСУБИШИ. МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ АКО ОБИЧАТЕ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1.8 GDI - 6 на 100 извънградско, без много натискане. 8 на 100 в града.

Това е за лятото, а за зимен период - нагоре 1-2 литра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го резултатът от това лято със семейството+багаж за почивка. Маршрутът е Пловдив-Първомай-Хасковски минерални бани-Кърджали-Момчилград- Кърджали-Хасково-Димитровград-На Стара Загора се качих на магистралата-Каблешково-Ахелой-Несебър. Връщането е по същия маршрут в обратен ред, като се отбих в Стара Загора до зоологическата градина. На тръгване заредих докато изключи пистолета, карал съм в ограниченията. По магистралата със 100км/ч ,че на отиване имаше мъгла, а на връщане се налагаше да спирам често и да пусна климатик защото пътувахме през деня.

http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2013/jdv1508568703k.jpg

 

Аз го смятам около 5,3 ,но борд компютъра показваше 5,1 пред нас от където е и снимката.Колата е 1,3 86к.с., а горивото бензин- газ няма ...за сега http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_blush.gif Градския зимата е около 8,5-9 според задръстванията, лятото е по-нисък. Доволен съмhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif

Редактирано от Downlow
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...