Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Kакъв е разходът на Спейс Стар


Препоръчано мнение

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Моята още не съм я засичал - 1800 GDI.

 

Здравей колега, ето тук си пише. Но разхода зависи от стила на шофиране. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно разходът е наистина много относителен. Аз като много млад и неопитен шофьор в градско сега през зимата стигнах 9.5, извънградско пада под 5, но пък там не си позволявам да настъпвам, нямам си доверие и с основание :rolleyes: , магистрала- 5.2-5.4.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Градско 8.0-9.0

Извън града около 5.0-5.5 л/100 като карам с 90-100км/ч

Спейс стар 1.3i, с ръчни скорости, бензин .

Между другото, колкото съм и сипал нито литър не ми е върналаhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засичане пълен резервоар - пробег - доливане до пълен

 

градско - 7,5-8л./100км

 

извънградско - 5,5-6л./100км

 

Безаварийно каране на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен.

Градско-8,5-9л., а през зимата и над 9.

Извънградско- при 90-100км/ч- 5,2-5,6;

 

Спейс Стар 1.3,1999г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От мненията на колегите досега установявам, че 1,3 изобщо не е икономичен спрямо 1,8 GDI. Къде е предимството на малкия двигател? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само в по-малкият данък!

 

Което никак, не е малко. За миналата година платих данък в размер на 43,00лв. и то във Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Което никак, не е малко. За миналата година платих данък в размер на 43,00лв. и то във Варна.

 

И това ако е много :)

Аз плащам 226 лв за мицка :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данъка май ми беше 28 лв. А до колкото за разхода - извън градско от 4,5 до 5 л., а градско от 6 до 7 л. Уточнявам като оботромера не е превишавал 2500.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данъка май ми беше 28 лв. А до колкото за разхода - извън градско от 4,5 до 5 л., а градско от 6 до 7 л. Уточнявам като оботромера не е превишавал 2500.

 

 

 

хм...а моя е 32лв?!!!.Тоя разход е съизмерим с моя....ама,как го постигаш това с оборотите.. :icon_hmm: ,и то градско в София... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хм...а моя е 32лв?!!!.Тоя разход е съизмерим с моя....ама,как го постигаш това с оборотите.. :icon_hmm: ,и то градско в София... :)

Извинявмам се за неточноста в размера на данъка, точната сума е 30,60 лв. Карах на спомени. А това с оборотите го постигам ето как: 1 предавка до 1500 оборота, а всички останали 2,3 и 4 предавка до 2000-2200-за градско. Старая се да подържам обороти като на дизел, :callgsm: и точност на японец :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много интерсна тема стана. Предполагам че и завода производител вече е учуден от разхода който сте постигнали колеги,:icon_clap:

Сигурни ли сте че това е разхода за 100км. , да не би да е на 50, все пак и ние караме същите коли, които са на по 10-ина години.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много интерсна тема стана. Предполагам че и завода производител вече е учуден от разхода който сте постигнали колеги,:icon_clap:

Сигурни ли сте че това е разхода за 100км. , да не би да е на 50, все пак и ние караме същите коли, които са на по 10-ина години.

Напално съм сигурен, мога да демонстрирам, ако искаш. Не вдигам повече от 85км/ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Завода производител дава някакви осреднени стойности на разхода. А разхода е комплекс от много неща, за което е писано много във форума. Най-важно е задкормилното устройство. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А разхода е комплекс от много неща, за което е писано много във форума. Най-важно е задкормилното устройство. :icon_thumbup:

 

Колега нищо лично към Вашия разход. Абсолютно съм съгласен с горе написаното. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега нищо лично към Вашия разход. Абсолютно съм съгласен с горе написаното. :drinks:

:good Колега и на Вас :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Засичане пълен резервоар - пробег - доливане до пълен

 

градско - 7,5-8л./100км

 

извънградско - 5,5-6л./100км

**********************************************************************************************************************************************************

Засичане пълен резервоар ~~50лт- пробег ~~780 - доливане до пълен

 

градско - 7,8-8л./100км средна скорост по борд комп. 20км/ч,за около 400 км.

 

извънградско - 5,0-5-5л./100км с около 80~120км/ч.

 

Безаварийно каране на всички и от мен.

п.п Карам Mitsubishi - Space Star (DG0) - 1.9 DI-D (102 Hp)

Редактирано от krupieto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...