Премини към съдържание

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

  • Admin

Ще има заря!

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/style_emoticons/default/zarq.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Това е затишие преди буря , свате :icon_rock:

Защо ли ти се доверявам така безрезервно...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

но все пак искам да призова колегите които ще присъстват да пишат по някой ред , защото това все пак е организирано събитие и без да знаем колко човека ще присъстват, по трудно ще се справим със организацията :icon_thumbup:

Редактирано от echik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Късно ли е да се спретне някаква томбола, с разнообразни артикули на символични цени? Фондът може да се формира от всички присъстващи ако имат желание, разбира се. Мисля, че ще е забавно и всеки ще има по нещо за спомен от събитието. Ако хрумката ви допада, давайте идеи!

 

Поздрави!

 

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има заря!

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/style_emoticons/default/zarq.gif

 

Това е чудесно, но се притеснявам да не подпалим нещо и да се наложи пресата да отразява събитието...

 

P.S. Ние с Мария тръгваме утре следобед, за да заемем най-доброто място за палатка :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се справим, никой не се съмнява в това и за миг. Всеки си носи локум, бисквити, лимонада и това е! После торта, празнични илюминации, музиката от филма "Крокодилът Гена" (ако ще Светльо да се сърди на руската музика после), мисля, че друго не ни трябва! Сутринта - баничка с айрян/боза за закуска и всеки дома си, стаил спомени, че да има какво да разказва един ден на внуците..........

 

Идилия! Иде ми да се разплача.........

 

Но аз съм нинджа, ще стискам зъби още ден!

 

 

:icon_n_blowup:

 

 

П.П. Тишо, споко. Нищо няма да запалим. Нали на децата им правим заря винаги

 

П.П. 2 Иване, не знам за томболата, едва ли ще имаме време да се организираме - все някакви награди трябва да се предвидят - предварително

 

П.П. 3 В този ред на мисли призовавам Вальо (хич не се скатавай) да изготви дневния ред на мероприятието, дискусии, разисквания, самостоятелна работа, време за тихи игри и занимания, групова терапия и пр. - той му знае редът!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.................... Сутринта - баничка с айрян/боза за закуска и всеки дома си, стаил спомени, че да има какво да разказва един ден на внуците..........

 

Идилия! Иде ми да се разплача.........

 

Но аз съм нинджа, ще стискам зъби още ден!

 

 

:icon_n_blowup:

А топъл минерален басейн с коняк :):):)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А топъл минерален басейн с коняк :):):)?

 

А неизвинено отсъствие като на Шипково,за вечерта??? :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А неизвинено отсъствие като на Шипково,за вечерта??? :D :D :D

Така де, нали за това говоря :) самокритика един вид.... но аз твърдя, че беше от последната маслинка :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само трябва да си вземем чували, за да си изчистим кочинката след мероприятието! Т.е. да не допускаме да става такава :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравите помадите и пудрата, че толкова народ нема да има време да ви гримирам поотделно, зер от CNN ако се обадят да откупят филма после, да сте убави :D . Да бе да, знам сега кво ще речете - всеки си носи грим в наливно състояние, па и сите сте си красавци :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам тръгване от София в 10.00 часа.

Докато се организираме и пристигнем до Стара Загора ще мине обяд.

И след това да запалим скарите, опънем шатрите, багажа, настаняване... ще стане 2 часа.

Свещите ще духнем в 18.00 часа.

След това започва нощното хапване и пийване.

Това е плана.

Мисля че няма какво повече да го мъдрим.

Разбира се, всеки е свободен да разполага с времето си, но все пак трянва да се каже конкретно каква е организацията и часовете.

Ако успеем до 10 часа да дойдем, ще сме в колоната, ако ли не, ще ви настигна по пътя с моето "Ево"........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако успеем до 10 часа да дойдем, ще сме в колоната, ако ли не, ще ви настигна по пътя с моето "Ево"........... :D
А ще правите ли сливане с Пловдивската група, или и аз да ви настигам по магистралата с моята S2000 ? ... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще правите ли сливане с Пловдивската група, или и аз да ви настигам по магистралата с моята S2000 ? ... :D

Майтапчии :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АЗ да потвърдя присъствието си на рожденния ден!

Тръгвам този следобяд за Стара Загора , за това за съжаление няма да участвам в колоната (а и няма да съм с моето :mitsu-smiley: )

За утре има ли някаква точно определена среща в Стара Загора ,за да се включа там и аз?

 

П.С. Малко остана :)

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Толкова да ми се идва и да немога...... :icon_crybaby: Супер гадно се чувствам! Много хубаво да си изкарате!!! ........а ние ще чакаме снимки да се порадваме....... :friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Толкова да ми се идва и да немога...... :icon_crybaby: Супер гадно се чувствам! Много хубаво да си изкарате!!! ........а ние ще чакаме снимки да се порадваме....... :friends:

Бридчед - и аз съм така :( оставам на снимки :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,както сте я подкарали,ще гледате снимки от празни поляни..... :icon_crying: .

Утре в 10 без 10 съм на ЛУК..... :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да ви кажа че в хотел"Марица Изток" има още 4-5 свободни стаи. Току що си запазих, защото се отказах от палатковия лагер, макар да знам че ще бъде забавно... :icon_rock: Утре ще гледам да съм на линия с групата в 10ч., ако закъснея ще ви настигам. :plane:

Редактирано от bobana75
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,както сте я подкарали,ще гледате снимки от празни поляни..... :icon_crying: .

Утре в 10 без 10 съм на ЛУК..... :drive:

Нищо подобно!

Най-сериозните тръгваме след 30 мин., разпъваме палатката и ви чакаме утре. А докато дойдете- ние сме в басейна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да изберете някое сенчесто местенце, че да не се пържим!

Лек път ви желая, да си прекарате добре! А ние идваме утре!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...