Премини към съдържание

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

Колега , според моя скромен опит (от десет години всяка седмица минимум по един път пътувам същия маршрут) най бързо до Варна и обратно стигам по следния маршрут Варна - Обзор - Сл.Бряг - Каблешково - Аитос - Карнобат - Сливен - Ст.Загора пътят ти е 4 часа обаче без да спираш , тествал съм и всички други трасета и най бързото от тях което и ти споменаваш е минимум със един час път повече ,ако искаш повече информация 0899131156 :icon_thumbup:

 

Мерси, колега! Имаш предвид след Слънчев бряг и преди Ахелой да се отбия през Каблешково за Айтос -Карнобат-..., нали? Този маршрут ми го даде и bgmaps.com( не съм се сетил да питам и навигацията) - малко над 4 часа, но се притеснявах как е участъка Сл. бряг- Каблешково-Айтос. Ще си запиша телефона ти и ще звънкам ако изникнат въпроси. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мерси, колега! Имаш предвид след Слънчев бряг и преди Ахелой да се отбия през Каблешково за Айтос -Карнобат-..., нали? Този маршрут ми го даде и bgmaps.com( не съм се сетил да питам и навигацията) - малко над 4 часа, но се притеснявах как е участъка Сл. бряг- Каблешково-Айтос. Ще си запиша телефона ти и ще звънкам ако изникнат въпроси. :icon_thumbup:

:icon_thumbup:на мен всички колеги ми викат Вальо GPRS а :icon_rock:

Редактирано от echik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марто, пътя Слънчев бряг-КАблешково-Айтос е перфектен! :) Минах го преди 2 седмици и избегнах ужасния трафик през Бургас! :) И GPS не ти трябва, взимай една аналогова карта :) и си ти !

Колеги, ако има още един генератор, няма да е излишен... Така че нека имаме резервен, да можем да се застраховаме, все пак няма да сме малко хора и по средата на купона ако спре звука и светлината, ще трябва да играем карти на фарове на колите ни до сутринта... (не че не е правено, ама има и по-приятни занимания) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако има още един генератор, няма да е излишен... Така че нека имаме резервен, да можем да се застраховаме, все пак няма да сме малко хора и по средата на купона ако спре звука и светлината, ще трябва да играем карти на фарове на колите ни до сутринта...

Дани, той на ечика генератора не спира защото е хонда, а защото му свършва бензина и никой не носи...

Те даже и на Мицубиши генераторите, не работят без бензин... :lol:

За това, всички картаджии, да носят по едно шише бензин- освен ракията...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да, ама изхарчи бензин за 2 часа, колкото моя Галант от София до Бургас! :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм го правил за по-малко от 4 часа Варна - Ст. Загора (няма да казвам за колко точно, че може пак да се почнат доказателства възможно ли е :D :D :D)... Маршрута който аз ползвам е Варна - Провадия - Айтошкия проход (чудните скали) - Айтос - Ст. Загора.... Малко е по-дълго, но Варна-Провадия може да се кара с 200 а това са 40 км.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! Имаш предвид след Слънчев бряг и преди Ахелой да се отбия през Каблешково за Айтос -Карнобат-..., нали? Този маршрут ми го даде и bgmaps.com( не съм се сетил да питам и навигацията) - малко над 4 часа, но се притеснявах как е участъка Сл. бряг- Каблешково-Айтос. Ще си запиша телефона ти и ще звънкам ако изникнат въпроси. :icon_thumbup:

След като слезеш от пътя от Варна на околовръстното на Сл. Бряг, хващаш през Тънково -Каблешково-Бургас-Карнобат и т.н. , но е в пъти по-добре отколкото през селата след Каблешково до Айтос и после до Карнобат. По-кратко е като разстояние, по-бързо и по магистралата си се кара по-спокойно. Може и от Сл.Бряг-Ахелой-Каблешково и т.н., но няма смисъл и на Ахелой стават задръствания, което само те бави. Пробвал съм всички маршрути за да стигнеш до Карнобат и този е най-удачния от Сл. Бряг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като слезеш от пътя от Варна на околовръстното на Сл. Бряг, хващаш през Тънково -Каблешково-Бургас-Карнобат и т.н. , но е в пъти по-добре отколкото през селата след Каблешково до Айтос и после до Карнобат. По-кратко е като разстояние, по-бързо и по магистралата си се кара по-спокойно. Може и от Сл.Бряг-Ахелой-Каблешково и т.н., но няма смисъл и на Ахелой стават задръствания, което само те бави. Пробвал съм всички маршрути за да стигнеш до Карнобат и този е най-удачния от Сл. Бряг.

Колега задръстванията на Ахелой на 5 септември вече отдавна няма да ги има , а и тази година не видях такива ,дори август месец :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега задръстванията на Ахелой си ги има всеки ден сутрин и следобед... все пак всяка седмица минавам оттам, после през Каблешково и през Айтос и Карнобат за Стара Загора и пътя е супер, задръствания няма и аз от Влас до Пловдив стигам за 3 часа :icon_thumbup: Ама иначе ако има път от Варна към Провадия и оттам към Ст.Загора минавай оттам, че то иначе ще се скъсаш от завоичета, дето с повече от 40-50 неможеш да вземеш, докато дойдеш от Варна до Сл.Бряг :rolleyes:

Редактирано от ^GaRfiELd^
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През Айтошкия проход също има завойчета, но разликата е, че хората го избягват и аз минавам от там със свирещи гуми :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, защо трябва да се минава през Айтос и всичките села като е с 15 км повече и поне 30минути, отделно ,че минаваш през една камара села и т.н. От Бургас магистралата до Карнобат и после от там до Ст. Загора е най-лекия маршрут. Стигал за 3 часа до Пловдив...аз стигам за 2.15 от Сл.Бряг до Пловдив по маршрута за който говоря и за 5 години съм се убедил ,че няма по лек и бърз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата стана бъкана с инфо за маршрути, дайте да видим по добре как да корденираме доставките на най наложащи неща за цялата тази работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, аз казвам аз от къде минавам бе, що се палиш :) Значи Варна - Бургас трасето е натоварено, докато айтошкия проход го избягват повечето. От Варна до Провадия са 40 км. магистрала, след това от Провадия, през Дългопол, цоневския язовир и като излезеш на Айтос, от там е ясно. А човека от където му хареса от там да мине :) Пък маршрута с тебе може да го коментираме на място, след като сме пернали по 2 - 3 ракии :D

Та стига наистина с тия маршрути, че оклепахме пейзажа. Дайте да говорим за големия купон :) Колегата който спомена за агрегата, също мисля, че няма да е лошо да го донесе ако не му тежи - да си имаме бекъп вариант, че всичко се случва. Ех не сме ли 5-ти вече? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа , хубаво окспамихме темата , но като последно да кажа ,вие помислете логически ,а аз ще ви го кажа от опит ,през Обзор минаваш 30-40 км. сериозен"балкан"

, а през всички други маршрути които вие изброихте се минава по100км.и нагоре

Редактирано от echik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, аз казвам аз от къде минавам бе, що се палиш :)

Неее бе, кво да се палим :icon_wwf: :tooth: Просто от няколко дни тренирам за рожденния ден :icon_drunk: и все съм махмурлия като ги пиша изглежда :heat:

 

А някой ако знае телефони или линкове на хотелите, няма да е зле да се качат, за да има възможност, който иска да си резервира стая или да проучи как стоят нещата.

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа трябва да сме там?

Софиянци,ако искате можем да се разберем да се чакаме на ''Хепи'' след карулката на магистрала ''Тракия''!

Така ще направим една хубава колона от МИЦКИ! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

 

Моя звяр утре влиза в бокса и се надявам за 7 дни да е готов!Така че ще съм на линия макар и в гипс! :icon_rock:

 

 

 

Никой нищо не коментира за часа на срещата! Софиянците ще тръгва ме ли заедно???? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако резервирате в "Ропотамо" при "друсания" рецепционист, да знаете, че файда няма :D :D :D - той видно е друсан ахахаха.... Просто като идете в деня при него и ще каже, че няма такова нещо, два пъти съм го изпитал :D

 

А за това дали ще има уговорен час в Ст.З. или секи кога си дойде питах няколко пъти, нооооо никой нищо не каза...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За времето ми се струва ,че около 13.00- 15.00ч ще е добре да сме там, за да използваме най-много от светлата част на деня. Все пак към 19.30 започва да се смрачава, но пък има хора които са на работа в събота до обяд и после ще пътуват. Ще има нужда от време за разполагане, приготовления и т.н., така че в рамките на тези часове ми се струва нормално. Тези които са свързани с организацията да преценят сами. Не мисля, че трябва да има точен час. Може да се каже например, че ще духнем свещите към 17-18. 00 :happybirth: и който иска да не пропуска този момент , просто да не закъснява повече от това. :drinks: Някой ако е мислил по този въпрос или има начертан план да каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз предлагам тръгване от София в 10.00 часа.

Докато се организираме и пристигнем до Стара Загора ще мине обяд.

И след това да запалим скарите, опънем шатрите, багажа, настаняване... ще стане 2 часа.

Свещите ще духнем в 18.00 часа.

След това започва нощното хапване и пийване.

Това е плана.

Мисля че няма какво повече да го мъдрим.

Разбира се, всеки е свободен да разполага с времето си, но все пак трянва да се каже конкретно каква е организацията и часовете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги всеки който има ангажименти, може да тръгне след като си ги свърши. Но питам, дали ще има някакво организирано събиране пред БИЛА и да се пътува до поляните, или всеки отива там, когато пристигне...

 

Едит: изпреварихте ме с постовете... ами моето предложение да се каже един ЧАС, към който да се стремим, а всеки разбира се може да иде и по-рано и по-късно... Така всички които мислят да се събират и да пътуват в пакет, ще си направят сметките... Пример: 12:00 на поляните...

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тортата ще трябва и чадър... :icon_hmm:

Но може и да се размине.

И аз го проверих това, но знам, че винаги имаме късмет!

 

Относно часа - както кажете, но да е около пладне, че то палатки, скари, организация - отнема време.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

CNN дават през Събота и Неделя прекрасно време в Стара Загора.

На тях винаги може да се вярва. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой ако знае телефони или линкове на хотелите, няма да е зле да се качат, за да има възможност, който иска да си резервира стая или да проучи как стоят нещата.

Ето бре...вече ги бях качвал. :)

 

ПС"Марица изток"-041/112313

 

х-л"Ропотамо"-041/112375

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте най-добре към 13:30 да почнем да се събираме на Билла и към 14:00 към поляните да ходим, че аз много не запомних пътя за минералните бани и да няма и други дето да се губят :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...