Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

Добре де...дадох предложение само :) Но нека,както каза Роско, паричките от скарата да се спестят за тях.

Ми и тя и тортата поръчана , да ида направо да им кажа адреса на дома та да занесат и нея

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги, благотворителността е отделно. :)

 

Аз също мисля, че не е добре да се смесват събитията. И при предишни срещи са постъпвали такива предложения, но сме избягвали комбинирането на двете неща.

Когато сме при децата всички усилия и цялото ни внимание е насочено към тях.

Ще е трудно да обясним на децата защо само минаваме и ще отидем без тях на поляната. Вместо да им доставим радост, ще ги натъжим.

Пък като чета колко ракия ще се носи- какъв ли пример ще им дадем :):):)

 

Колкото до кебапчета и кюфтета, присъединявам се към мнението, всеки да си носи каквото реши, а клубните пари, които бихме изхарчили за това да отидат за благотворителност при следващото посещение. Така или иначе всеки ще носи сума ти неща за печене (опит от предишни сбирки) и шансът да похабим излишно храна е много голям.

 

Напомням на Клубните членове, че Рождения ден на Клуба е мястото и датата, където присъстващите подновяват (или не подновяват:)членството си.

Които не присъстват и искат да го подновят- по банков път.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам , че се организира нещо от сорта на "палатков лагер", а не рожден ден на форума. Случая , лично според мен, е за някое място в което ще може да бъде по-официално мероприятието (Както да речем миналата година в Снейк), а не диво къмпингуване. Не е лошо това с поляните но за през деня , а вечерта в някое заведение в което ще може да се отпразнува както подобава. Не искам да натоварвам никой с моето мнение , но с този палатков лагер ни загубихте с Жени. Това е като аз да имам рожден ден и да отида на Риба на някой язовир :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Официално ще бъде, аз ще сложа фрак!

 

Стига, Цено, важното е да е весело! Пък като знам колко официално се държим по събиранията, направо се изчервявам! Само на 200 м от събитието има хотели - колкото искаш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цено,хич не се измъквай а взимай Жени и идвайте.Както каза Роско,хотела е на 200м. от поляната а до него има и хубава кръчмичка. :) По-горе в темата съм постнал и телефона на хотела...за твое улеснение. :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е в това къде ще спим ,то е ясно , че няма да е на палатка. Въпросът е там , че не върви лично според мен, Рожденият Ден на един уважаващ се и хубав форум, да прилича на къмпинг събиране или риболов с пластмасови чашки , кебапчета , кюфтета и ракия.. :) Нямам против този тип мероприятие , но за Рожден ден на форума някак си не върви.... Пак казвам това е лично мнение и не искам да ангажирам никой с него :) Дано да е приятно там, и да имате хубаво време :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Редактирано от ceno83
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сега да не вземете да се откажете от "палатковия лагер"! Днес след дълго обикаляне из Пловдив, най-после успях да си намеря палатка, така че мога ли и аз да се присъединя към "къмпинг Мицубиши"!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, да... Никакво отказване! Само дано времето да е с нас. Че иначе трябва да се запозная най-после с приятеля на Емо и Вальо, нещо, на което никак не държа ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, да... Никакво отказване! Само дано времето да е с нас. Че иначе трябва да се запозная най-после с приятеля на Емо и Вальо, нещо, на което никак не държа ;-)

Спокойно. Ще хвърля в багажника на колата и една мотичка с която да си окопаем палатките, ако времето е дъждовно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То окопаването е лесна работа, масата къде ще денем ;-)

Шатрите ще свършат работа. Ще си осъмнем под тях и едновременно с това ще пазим клубното знаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е писнало от официалности. Пък и смятам, че същността на отпразнуването се състои във веселбата. А тя повярвайте ми ще е много по-голяма, от колкото да забием в някой скучен клуб, да се обгазяваме с цигарен дим, и да се настъпваме и потим. Какво по приятно изкарване на празника от това, да се видя с приятни муцуни, с готини автомобили, всички наредени на прекрасните поляни, с разнасяща се миризма на пържоли, гора, и още нещо... И накрая да духнем свещичките :) Както Роско каза, и аз от сега съм настръхнал и нямам търпение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Съвсем близо до поляна има прекрасен комплекс с басейн. Смятам, че тази година може да се получи много добър Рожден ден! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е в това къде ще спим ,то е ясно , че няма да е на палатка. Въпросът е там , че не върви лично според мен, Рожденият Ден на един уважаващ се и хубав форум, да прилича на къмпинг събиране или риболов с пластмасови чашки , кебапчета , кюфтета и ракия.. :) Нямам против този тип мероприятие , но за Рожден ден на форума някак си не върви.... Пак казвам това е лично мнение и не искам да ангажирам никой с него :) Дано да е приятно там, и да имате хубаво време :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Да де, но не сме и управителен съвет на некой холдинг, че да организираме и коктейл. Всички рожденни дни , провеждани в София в Снейк, протичат за няколко часа, като хората нямат възможност да циркулират, заради липсата на пространство и атмосферата те ангажира с това да стоиш на една маса и да прекаляваш с торта и сладки...Но тенкс... 1000 пъти по-добре събиране, тип- хайдушка сватба :icon_rock: , отколкото официален прием с вечерно облекло.

П.С. : А ракията не е от задължителните атрибути на въпросното събитие. Това е част от волната програма ... :drinks:

 

 

А няма ли да е добре да си направим една скромна заря по случай РД ? Малко фойерверки по случаи събитието не биха били излишни мисля. Все пак е един скромен юбилей...

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли да е добре да си направим една скромна заря по случай РД ? Малко фойерверки по случаи събитието не биха били излишни мисля. Все пак е един скромен юбилей...

 

А ако ти кажа, че ми открадна думите от устата? Днес на работа, точно за това си мислех... Някакви ракети които летят на високо и огасват преди да паднат. Хем ще е ефектно, хем няма опасност да запалим гората... Трябва да се пукне, да се чуе че празнуваме :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :good:

По изключение няма да изтрия съобщението на Ивайло, тъй като съдържа само емотикони :).

Смятам, че имам право на тази волност :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам. че и ние сме хора и трябва да поглезим и нас си, като по този повод идеята да се обадим на децата от дома преди събитието не е добра... Знаете, че съм първи за благотворителност, но в случая, не трябва да се явяваме пред тях в събота... Може да минем в неделя да оставим покупки и да сме само няколко човека, без да ни виждат всички.

Рождения ден този път ще бъде на Старозагорските минерални, бани, не защото така ми харесва, а защото действащите членове на този форум така решиха! Положителните страни са много повече от тези в София! Всеки един от нас може да иде на скъпа кръчма и да похарчи една торба пари- това е друго. Тук искаме събиране и празнуване сред природата на централно за БГ място, защото ако ви покажа снимки на минали рожденни дни празнувани в София, ще видите как хора от цялата страна пропътуват и по 500км, за да дойдат на този ден и се прибират и после и думичка не са казали, защо е в София! Този път Софиянци ще си мръднем колиците и ще се раздвижим. :) (Цено, а ти бъди мъж и тропни с ръка по масата и тръгни - така правят истинските фенове.) :)

Идеята за палатки е супер и е уникална, за клуба ни, за това както вече писах съм на палатковия лагер с Нели! :)

А относно фоерверките, от 1 седмица съм ги подготвил и ще ги нося за РД-то, така че звук и светлина ще има! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... Въпросът е там , че не върви лично според мен, Рожденият Ден на един уважаващ се и хубав форум, да прилича на къмпинг събиране или риболов с пластмасови чашки , кебапчета , кюфтета и ракия.. :) Нямам против този тип мероприятие , но за Рожден ден на форума някак си не върви....

........ :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Цено по принцип си прав за това, но все пак идеята е да се изкара максимално весело и да няма зависимост нито от съобразяване със заведение, нито от това на персонала на заведението или всякакви други зависимости. Вярно е че една такава форма на мероприятието "Рожден ден" някакси не е възприета за подобаваща или поне разбиранията ни витаят в друга насока. Не мислите ли, че точно в такъв стил като градинско парти е по подходящо, пък и вече сме го опитвали и преимуществата са ясни.

Както и защо да не разчупим всякакви стереотипи и пак ще бъде весело и приятно. Другото е че до сега това честване е било съобразено с време от няколко часа и после всеки си тръгва, защото и уговорката с управата на заведението е била такава. Поне на мен ми се е струвало, че винаги времето е недостатъчно и още по вече като има много хора дошли и иска човек да отдели по малко време за опознаване. Другия плюс е това, че до сега не сме били на двудневно изкарване по случай Рожден ден. За конкретния случай също не мисля да съм на палатка, но това не пречи да се стои до когато човек си иска.

 

Пък сигурно и у други колеги се прокрадват подобни чуденки. Но затова най добре, който има възможност да идва и елиминирайте всякакви съмнения за разочарование. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, ти пък ако се оплачеш, че миналата година празува един ден! GPS-a доведе ли те на купона? Да. Повеселихме ли се? Да. Карти игра ли? Не. И се оплакваш още? Ама си и ти! :hysterical:

 

Колеги, виждам, че настроението е на ниво, разбирам, че ще има и празнични илюминации, само че се сетих за нещо - осветление и кабели... Миналата година на събора имаше, но не знам кой ги беше осигурил.... Та се надявам да подсигурим и това!

 

Хайде, не остана! Наистина нямам търпение вече!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, ти пък ако се оплачеш, че миналата година празува един ден! GPS-a доведе ли те на купона? Да. Повеселихме ли се? Да. Карти игра ли? Не. И се оплакваш още? Ама си и ти! :hysterical:

 

Колеги, виждам, че настроението е на ниво, разбирам, че ще има и празнични илюминации, само че се сетих за нещо - осветление и кабели... Миналата година на събора имаше, но не знам кой ги беше осигурил.... Та се надявам да подсигурим и това!

 

Хайде, не остана! Наистина нямам търпение вече!

И с челници само става настроението! Хайде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооооо, аз имам и газена лампа, а най-хубаво е покрай огъня, ама сме много и нама се съберем покрай него ;-) Пък и от един момент нататък - какво да си гледаме - като се знаем :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, ти пък ако се оплачеш, че миналата година празува един ден! GPS-a доведе ли те на купона? Да. Повеселихме ли се? Да. Карти игра ли? Не. И се оплакваш още? Ама си и ти! :hysterical:

 

Колеги, виждам, че настроението е на ниво, разбирам, че ще има и празнични илюминации, само че се сетих за нещо - осветление и кабели... Миналата година на събора имаше, но не знам кой ги беше осигурил.... Та се надявам да подсигурим и това!

....

То за миналата година, сбирката преди Рождения ден си беше умишлено съчетана увертюра. Пък и на Витоша добре се получи тогава. И условията като от времето на Луй "еди кои си", а бе стана си купон.

 

Роско за осветлението и кабелите миналата година - помня Дани ги беше осигурил. Или поне големите вани бяха от него. Дани ...трябва пак да ги взимаш тия такъми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пффф мале безмалко да изпусна РД-то на клуба като не съм влизал във форума :icon_doh: Колеги мястото е идеално наистина, но аз поради липсата на палатка мисля, че и като пусна седалките на Каризмата отзад и сложа нещо меко отдолу ще се събера да спя една вечер така... все пак седалките задните + багажника са доста местенце :icon_thumbup: И само да успея събота сутрин да намеря къде да ми сменят масълцето на колата и идвам, че точно поне сте уцелили като дата свободните ми 2 дни на 2 седмици които имам сега като съм командирован на морето :icon_dance: 90% е сигурно че идвам, а на 100% е ясно че купона там ще е голям :good: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...