Премини към съдържание

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

Моите предложение са да се организира състезание по белот/табла/шах, със символичен награден фонд, между колегите, да изберем мис "Мокра тениска - Мицубиши" или най-добра кючекчийка измежду присъстващите и желаещи да се включат в конкурса колежки, гаджета или жени, а за децата да помислим за игра с награди някакви лакомства. Не знам само при тази интелектуална музика, която звучи на сбирките, как ще се реализира танцовия конкурс. Благодаря на колегите, които осигуриха празничната атмосфера и за бъдем на завет и светло на рождения ден на клуба чрез музика, осветление, шатри, торти, скари, фойерверки, ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Това с кючека не го разбирам, т.е. много рядко се напивам толкова много, че да ми хареса! Мокрите тениски звучат не зле, ама какво ще кажат дамите по този въпрос?! Иван предложи на поляната състезание измежду дамският състав за каране на заден ход и заобикаляне на препятствия, но съм 100% сигурен, че щом му минава подобна мисъл през главата - самият той не е минавал през венчилото и е леко мазохистично настроен!

 

Някой, обаче, спомена КАРАОКЕ....... Те това ми звучи интересно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прибрах една малка скара в син найлонов плик забравена на поляната.На който е може да ми се обади.Телефон за връзка 0888445677.

Срам-несрам ще си призная... Не стига че най-малко пих ами и си забравих скарата. Не зная обаче дали синия плик няма по-голяма стойност :) Единствено от сантиментални съображения, ако скоро се засечем, ще я заредя подобаващо - тя не е чак толкова малка! Разбира се можеш да я полваш по предназначение и ако я харесаш - твоя е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срам-несрам ще си призная... Не стига че най-малко пих ами и си забравих скарата. Не зная обаче дали синия плик няма по-голяма стойност :) Единствено от сантиментални съображения, ако скоро се засечем, ще я заредя подобаващо - тя не е чак толкова малка! Разбира се можеш да я полваш по предназначение и ако я харесаш - твоя е!

Няма срам бе Ачо!А относно засичането, кажи къде да се засечем!От къде си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другарчета, на някои от снимките видях страхотни черни тениски с надпис "..фен клуб Митсубиши".." и пр. Моля ви да ми кажете как мога да имам и аз такава /че и за жената/ !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другарчета, на някои от снимките видях страхотни черни тениски с надпис "..фен клуб Митсубиши".." и пр. Моля ви да ми кажете как мога да имам и аз такава /че и за жената/ !!!

 

Здравей колега,

Предполагам , че си видял и харесал тениската на колегата Kj Stamatini и сина му , така ,че може да се обърнеш към него. Казвам към него ,понеже до колкото разбрах тези тениски са си по техен проект. На лицето (на гърдите) има и надпис: " I love :mitsu-smiley: "

Дано съм помогнал ;)

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Сега се сетих, че и аз имам няколко снимчици.

http://todormitew.snimka.bg/automobiles/ch...shi-2009.421224

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Сега се сетих, че и аз имам няколко снимчици.

Сега остава и Стамен да се сети, че има доста снимчици и видео и да вземе да ги качи...

А и Дани да не се ослушва....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава и Стамен да се сети, че има доста снимчици и видео и да вземе да ги качи...

А и Дани да не се ослушва....

Даа и най-вече сцената, когато бутахме онзи "Форд" за да запали! :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Убавеца от пост 235" вече направи филма и даже спретна DVD-то. Проблемът е, че филмчето стана час и 10 минути - почти нищо не орязах при монтажа - все пак филмът си е документален, а не игрален. И да разбира се култовата сцена в която стари мицубари удрят едно рамо на закъсъл Форд си я има в целия и блясък. Ще разкрия още един момент - Ха познайте кое е първото мицу което се появява филма - "червената разпоретина" на бат'Емо разбира се :icon_thumbup: Емо само да си посмял сега да се оплачеш че само галанти снимам :D

Казах проблем щото не знам къде мога да ъплоудна толкоз нещо. Давайте идеи. Другия вариант е да разпратя десетина ДВД-та на баш-тарторите и да си ги копирате по места.

 

Що се отнася на питането за тениските с надписите дето Vanjo от Севлиево си ги е харесал - да правихме си ги по поръчка в едно фото-студио във Варна дето слагат надписи на каквото ти хрумне - 18 лева парчето барабар със самата тениска. Тая услуга се предлага и в интернет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даа и най-вече сцената, когато бутахме онзи "Форд" за да запали! :lol:

Стамене не се ослушвай!

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее браво на бат Стамен. Убавецо от пост 235, в профила ми, има скайп профила ми. Я ми сенд филма, аз че го кача у нетЯ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее браво на бат Стамен. Убавецо от пост 235, в профила ми, има скайп профила ми. Я ми сенд филма, аз че го кача у нетЯ :)

Къв скайп бе брат - това нещо е почти 15 GB!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече ти писах на ICQ ама ти не ме отчиташ нещо?? Я ми се яви там :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казах проблем щото не знам къде мога да ъплоудна толкоз нещо. Давайте идеи. Другия вариант е да разпратя десетина ДВД-та на баш-тарторите и да си ги копирате по места.

 

 

Пробвай да го качиш ТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася на питането за тениските с надписите дето Vanjo от Севлиево си ги е харесал - да правихме си ги по поръчка в едно фото-студио във Варна дето слагат надписи на каквото ти хрумне - 18 лева парчето барабар със самата тениска. Тая услуга се предлага и в интернет.

Благодаря много за информацията! Вчера се мъчих да пиша във форума, но нещо не се получаваше-дано сега се е оправило. Дай ми,моля те, координати /адрес,телефон/ на това студио - дъщеря ми живее във Варна и ще отиде до там. Дано са запазили модела.Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги очертава се краят на голямото предпремиерно чакане: Холивудската продукция "Мицубиши Джоунс и поляната на обречените" е готова за дистрибутиране по личните Ви киносалони :D

Смачках ДВД-версията до поносимите 500 МВ и днес-утре ще я кача за всеобщо потребление от цялото мицу-войнство.

Слагайте софрите и канете комшиите да видят какви сте ги вършили след няколко ракии :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги очертава се краят на голямото предпремиерно чакане: Холивудската продукция "Мицубиши Джоунс и поляната на обречените" е готова за дистрибутиране по личните Ви киносалони :D

Смачках ДВД-версията до поносимите 500 МВ и днес-утре ще я кача за всеобщо потребление от цялото мицу-войнство.

Слагайте софрите и канете комшиите да видят какви сте ги вършили след няколко ракии :drinks:

 

Още ще ми се моташ ли?! Колко софри да изям, и колко ракия да изпуцам докато видя най-после прословутата холивудска продукция :D В Събота на срещата ми носи едно двд :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колега, софрата вече е готова и чакаме филма :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още ще ми се моташ ли?! Колко софри да изям, и колко ракия да изпуцам докато видя най-после прословутата холивудска продукция :D В Събота на срещата ми носи едно двд :)

Е сега се прибрах от поредното караоке-парти, пих една ракия от твоята (имам още малко в оная плоската бутилка Градус) и качвам филма на оня сайт дето ми каза - www.jogyjogy.com. Ако черна БТК-арска котка не ми мине път - сабахлен ще имаме продукцията он лайн.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми освен да ти кажа Наздраве и да те поздравя за ентусиазъма - какво друго мога да направя?!

Между другото нещо Караоке ли прочетох :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стамене, вижда се че има един клип с дължина 1:09:23, но не е активен... Може би още ъпваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Качих клипа още снощи. Ето линка: http://www.jogyjogy.com/watch.php?id=1c6c0

Сега го пробвам от работа - бачка си линка. Е при мен тука е много бавно - не знам дали изобщо сървърът е бавен или щото при мене сме сто маймуни на клона, ма пък и 500 МВ бавничко се дръпат. Ако някой има желание и време да го качи нейде другаде.

А сега ГЛЕДАЙ НАРОДЕЕЕЕЕ!!! и се диви на най-яките форумджии :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото нещо Караоке ли прочетох :-)

Е как бе бат Роско - нал' съм караоке DJ :D

С тебе по т'ва си приличаме - майстор готвачи и майстор певачи... и годинките сме понатрупали малко, ма пък сме млади по дух :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...