Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

Аз го гледах онлайн. Супер е и като идея, и като качество, и като скорост на даунлод!

 

Благодаря колега от името на всички!

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Е как бе бат Роско - нал' съм караоке DJ :D

С тебе по т'ва си приличаме - майстор готвачи и майстор певачи... и годинките сме понатрупали малко, ма пък сме млади по дух :drinks:

Охооооооо...... Явно сме си от една порода.......

 

И нали съм индианец - чудя се и мая що е то KJ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече успях да го изгледам целия филм и браво :icon_clap: :good: Стамене, добре е станала продукцията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кратка инструкция за сваляне на филма през Firefox.

 

1. Слагате тази добавка - Embedded Objects 1.9 - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5258

2. След рестарт на браузъра, на линка с филма, в долния десен ъгъл ще Ви се яви иконка като фотолента с два катъра.

3. Кликвате на иконката, следва незабавен даунлоад на филма.

4. За сваляне на HD версията, кликвате на HD бутона в самия плеър от страницата и след това действате с бутона в долния десен ъгъл.

 

За информация "HD" версията е 720x576 с размер 800Mb и прилично качество. При мен се свали за малко повече от минутка.

Аз съм се улисал в работа и не съм и видял, че има среща. Така или иначе нямаше как да дойда. Поздрави на всички.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бравооо :)

Само "браво" ли бе??? :mad:

Като се сетя за предния филм какво конско отнесох за "галантни пристрастия". Ама нейсе ще го преживея някак :icon_blush:

А за тези, които не могат да видят филма - вероятно проблемът е в стара версия на Flash Playera в браузъра, който ползвате. Необходима е поне версия 10. При мен проблемът беше такъв, но след ъпдейта всичко си тръгна по мед и масло.

Ето от тук можете да ъпдейтнете: http://www.adobe.com/products/flashplayer/?promoid=DRHWS

Успех на всички и дано ви хареса филмчето :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се видим в събота (гледай да се явиш) ще получиш повече хвалебствия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кратка инструкция за сваляне на филма през Firefox.

 

1. Слагате тази добавка - Embedded Objects 1.9 - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5258

2. След рестарт на браузъра, на линка с филма, в долния десен ъгъл ще Ви се яви иконка като фотолента с два катъра.

3. Кликвате на иконката, следва незабавен даунлоад на филма.

4. За сваляне на HD версията, кликвате на HD бутона в самия плеър от страницата и след това действате с бутона в долния десен ъгъл.

 

За информация "HD" версията е 720x576 с размер 800Mb и прилично качество. При мен се свали за малко повече от минутка.

Аз съм се улисал в работа и не съм и видял, че има среща. Така или иначе нямаше как да дойда. Поздрави на всички.

При мен не излиза фото-лентата, а само стрелка.. И не мога да сваля шедьовъра. Други начини?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иконката се появява в момента в който флаш плеъра зареди първия бит от филма.

При теб явно не зарежда изобщо.

 

Опитай да обновиш флаш плеъра.

Редактирано от Niko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах добавката, за всеки случай обнових Флаш Плейъра, но въпреки това никаква друга иконка освен стрелката долу в дясно не се появява...

Иначе с онлайн гледането нямам проблем.

Къде бъркам? :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Упс, грешката е при мен. Объркал съм добавката - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/220

Таз е вярната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече е наред, благодаря за съпорта!

Точи се в момента :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега вече е друго!

И при мен се получи с новата добавка. :good:

А то, снощи, си виках - Нещо не го правя като хората, да се таковам у тъпото.... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, Вальо, аз се чувствам така почти всеки ден! Ама съм свикнал със себе си и ако вземе, че ми се получи от първия път - започвам да се чудя какво става ;-) и се притеснявам да не би това, дето ми се е получило да не е някой смъртоносен вирус.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко и аз си свалих филма на диск и отивам да го гледам на ДВД-то! Браво за страхотното качество :icon_rock: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте на Всички ФЕНОВЕ на Марката, Прегледах темата изцяло и направо се изядох от Яд :bang: че не можах да дойда Колата ми беше за Смяна на масло и филтри и т.н защото от скоро и аз съм собвственик на Митсу - Колтче и това се налага задължително. Имам ГОЛЯМО ЖЕЛАНИЕ и аз да стана част от това задружно семейство. В момента съм в София най-накрая с колата нямах просто възможност по-рано да си я взема поради факта че работя тук а и работата не ми позволяваше.Ще съм много благодарен ако по някакъв начин ми подскажете с кого и как да се свържа за Да стана член на клуба. Предварително ви благодаря.

П.С Просто туко що се регистрирах във форума чаках си колицата да дойде :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Живот и здрави догодина пак ще има рожден ден и тогава ще дойдеш. Иначе за членството някои важни неща можеш да прочетеш в тази тема. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...