Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

С жената и детето ще разпънем и нашата палатка в бивак „Мицубиши”. Често ходя с тях на риба с преспиване и когато сме с колата не забравяме да помъкнем с нас нещата, за които съм се убедил, че са най-необходими за приятното ни къмпингуване:

1. Палатката, шалтетата и спалните чували. Когато се очаква времето да е студено или сме на планински язовир, взимаме и дебели дрехи за през нощта.

2. Малка газова бутилка, оборудвана с котлонче и лампа за осветление.

3. Челник и резервни батерии за него, както и още един акумулаторен фенер.

4. Спрей против летящи и пълзящи гадинки - комари и кърлежи.

5. Джезве за кафе, тиганче и барбекю или телена скара.

6. Брадвичка за дърва, хубав нож, запалка, кибрит и въже.

7. Вилици, лъжици, чаши, чинии и купи за салатата - пластмасови или от алпака, олио и сол.

8. 20 литрова туба с вода, храна, цигари, бира и ракия - по литър на ден за всеки случай.

9. Няколко стари вестника, 3-4 найлонови пликове и пакет салфетки.

10. Пистолета, ако мястото е много затънтено.

Надявам се горния списък да е от полза на колегите, които тепърва ще откриват чара и релакса, които предлага къмпингуването на палатка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ама колеги, само на бира ли ще я караме? Нека бъдем по сериозни :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес намерих палатката на брат ми. От тези дето като ги хвърлиш и сами се разпъват (малка - пирамида). Хвърлих я, разпъна се...НО, как се сгъва?! След 30 мин. проби, някак си стана (и аз не знам как) и я прибрах. Сега не смея да я вадя от сака :D Надявам се някой да помогне като стане време да си ходим :D Хайде, няма ли повече палаткаджии? Стига сте спали в този бетон :)

 

И аз ще взема палатката и ще се присъединя към "Мицу" къмпинга... (дано само и половинката ми да е на това мнение :) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изчерпателно! Само не знам литър бира дали ще е достатъчна, ама щом така си преценил ;-)

Количествата пиене ги предвиждам за човек на ден. Жена ми много рядко пие концентрати, а детето ми е малко и не близва. Преценил съм, че на мен 3 литра ракия и около 2 литра бира ми стигат на ден. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде бре...едвам ме навихте :) И аз ще съм на палатка.

Само някой по-начетен трябва да помага,че никога не съм разпъвал такова нещо :icon_blush:

Заформя се голяма веселба :skara: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разчитай на мен! Ще направим отряд за бързо реагиране и строене на палатков лагер!

 

Малеееееее, отсега ми се вдига адреналина! Смятайте какво чудо ще стане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама колеги, само на бира ли ще я караме? Нека бъдем по сериозни :D

Aз мога да мина през винпрома Поморие да взема едно мускатово елексирче на 7лв/1л, разфасовките са минимум 5л., но ракийката е уникална. Ако някой иска мога да натоваря повечко... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз мога да мина през винпрома Поморие да взема едно мускатово елексирче на 7лв/1л, разфасовките са минимум 5л., но ракийката е уникална. Ако някой иска мога да натоваря повечко... :drinks:

Тошко за сведение - цената на това еликсирче отдавна не е такава, но пак си струва. И ти ли ще си на палатка. Нещо бая палатков отбор се е заформил. Аз такива принадлежности нямам, пък и нали "Ропотамо" е близо. Само да не се объркат плановете за идването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тошко за сведение - цената на това еликсирче отдавна не е такава, но пак си струва. И ти ли ще си на палатка. Нещо бая палатков отбор се е заформил. Аз такива принадлежности нямам, пък и нали "Ропотамо" е близо. Само да не се объркат плановете за идването.

При всички случаи ще кача некое тубе. Не мога да го пропусна тоя момент, другаде такава благинка не правят... А мисля ,че и аз ще ползвам услугите на местните бордеи, покрай мястото на събитието, ако не се намери с кой да си правим компания до сутринта :lol: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При всички случаи ще кача некое тубе. Не мога да го пропусна тоя момент, другаде такава благинка не правят... А мисля ,че и аз ще ползвам услугите на местните бордеи, покрай мястото на събитието, ако не се намери с кой да си правим компания до сутринта :lol: :icon_drunk:

:icon_drunk: :icon_rock: :dj: :hpbr:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тъй като си отговорил на Велико - да си кажа - ако не се откажеш ти - обикновено с него закриваме събитието, посрещайки изгрева ;-) Така че - добре дошъл ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тъй като си отговорил на Велико - да си кажа - ако не се откажеш ти - обикновено с него закриваме събитието, посрещайки изгрева ;-) Така че - добре дошъл ;-)

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще се постарая и аз да дочакам изгрева, :lol: последният път малко ми остана ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение към Светльо...

Вместо да се купуват кебапчета и кюфтета за нас от клубната каса,мисля че ще е по-добре да се вземат някакви лакомства за малчоганите от "Българка"и да ги изненадаме приятно на път за поляната.Нищо няма да ни пречи да се отбием за половин час и да ги зарадваме.Без това всеки ще си носи мръвки и накрая всичко ще артиса.Мисля,че никой нама да има нищо против да си купи няколко кюфтета :) Ще е срамота да минем покрай дома и да не се отбием. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение към Светльо...

Вместо да се купуват кебапчета и кюфтета за нас от клубната каса,мисля че ще е по-добре да се вземат някакви лакомства за малчоганите от "Българка"и да ги изненадаме приятно на път за поляната.Нищо няма да ни пречи да се отбием за половин час и да ги зарадваме.Без това всеки ще си носи мръвки и накрая всичко ще артиса.Мисля,че никой нама да има нищо против да си купи няколко кюфтета :) Ще е срамота да минем покрай дома и да не се отбием. ;)

Ще има друга тема за това предполагам, а и не знам дали е редно да смесваме двете събития. Може би на тръгване да се направи нещо такова, но все пак в случая целта на празника е друга. Децата ,клуба не ги е забравил и винаги е имал грижата и отговорността към тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение към Светльо...

Вместо да се купуват кебапчета и кюфтета за нас от клубната каса,мисля че ще е по-добре да се вземат някакви лакомства за малчоганите от "Българка"и да ги изненадаме приятно на път за поляната.Нищо няма да ни пречи да се отбием за половин час и да ги зарадваме.Без това всеки ще си носи мръвки и накрая всичко ще артиса.Мисля,че никой нама да има нищо против да си купи няколко кюфтета :) Ще е срамота да минем покрай дома и да не се отбием. ;)

Много добро предложение :icon_thumbup: Подкрепям го 110% :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има друга тема за това предполагам, а и не знам дали е редно да смесваме двете събития. Може би на тръгване да се направи нещо такова, но все пак в случая целта на празника е друга. Децата ,клуба не ги е забравил и винаги е имал грижата и отговорността към тях.

Тоше,не става въпрос да се смесват събитията.Ако им отделим едни 30 мин.,това едва ли ще ни попречи да си се веселим и да празнуваме след това.

Мисълта ми беше да се отбием за малко,не да ги водим с нас,като на другите срещи с тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А как я мислим за събирането? Всеки кога дойде или ще си насрочим час на била и от там заедно към поляните?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение към Светльо...

Вместо да се купуват кебапчета и кюфтета за нас от клубната каса,мисля че ще е по-добре да се вземат някакви лакомства за малчоганите от "Българка"и да ги изненадаме приятно на път за поляната.Нищо няма да ни пречи да се отбием за половин час и да ги зарадваме.Без това всеки ще си носи мръвки и накрая всичко ще артиса.Мисля,че никой нама да има нищо против да си купи няколко кюфтета :) Ще е срамота да минем покрай дома и да не се отбием. ;)

Моето мнение е ,че не трябва да смесваме събитията , за децата ще се определи друга дата на която ще обърнем внимание само на тях ,а рождения де си е за нас :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,не става въпрос да се смесват събитията.Ако им отделим едни 30 мин.,това едва ли ще ни попречи да си се веселим и да празнуваме след това.

Мисълта ми беше да се отбием за малко,не да ги водим с нас,като на другите срещи с тях.

Това ще е най голямата грешка...Първото нещо което ще те питат децата е , ще ходим ли на поляната...

И ти какво ще им отговориш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, нека пък и аз да предложа - Светльо, не може ли да се заделят средствата и вместо да си купуваме кюфтета за нас - да си носим мръвка според вкуса, пък да оставим паричките и да посетим децата.... Ние нехапнали и не пийнали няма да останем, а нещо не се отваря приказка за посещение при тях... докато се организираме, докато съберем някой лев - май най-добре е да си носим яденето, а да ползваме парите за посещението при тях, ако (а трябва) смятаме да има такова..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батко ни Марин е много прав-признавам си! Вярно е, че след като ни видят децата, веднага ще се сетят, че ще ходим на поляната и нещата стават много неудобни. Лично аз няма да мога да им кажа-ние отиваме на поляната но без вас. Не става! Когато му дойде времето ще помислим и за тях. Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батко ни Марин е много прав-признавам си! Вярно е, че след като ни видят децата, веднага ще се сетят, че ще ходим на поляната и нещата стават много неудобни. Лично аз няма да мога да им кажа-ние отиваме на поляната но без вас. Не става! Когато му дойде времето ще помислим и за тях. Поздрави :mitsu-smiley:

Е аз това имах предвид

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де...дадох предложение само :) Но нека,както каза Роско, паричките от скарата да се спестят за тях.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...