Премини към съдържание

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

  • Admin
Такааааа... Рождения ден на клуба беше отпразнуван подобаващо и бяха унищожени промишлени количества ядене и пиене...

Днес събитието беше закрито успешно, както всеки път от ветераните (разбирай- аз и Велико :lol: )....

Другите се разбягаха рано - рано , кой на къде види , но понеже не им е за първи път, вече не им се сърдим.... :P

 

В 11.30 часа в Неделя ви нямаше на поляната. :)

Последен остана Тишо. Той и първи пристигна, като Робинзон Крузо... :icon_n_king:

 

 

П.П.

Колеги, при мен остана разклонителя. На който е, моля нека ми пише ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Браво :icon_clap: . Пак е било на ниво :icon_thumbup: . Съжалявам, че не можах да дойда, ама тука се напълни пак яко след свалянето на цените за Септемврийските летовници. Нафрашка се с "BG" и "RO" туристи, а това са най кривите клиенти и нямаше как да се измъкна :icon_crying:.

То това лято все така ми се случва, че на срешите да не мога да мръдна :icon_crying: . Само една "Ханска шатра" и 3 капана в Бургас преди сезона направих за цяло лято. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да от постовете който чета разбирам , че рождения ден на Клуба е минал страхотно като всяко едно събиране.Аз бях около Месец в командировка в Германия и нямаше как да присъствам иначе щях да отскоча до Баните но живи и здрави следдващата среща обезателно.

Апропо дали ще заформяме нещо я Октомврииско я Ноемврииско като миналата година , а Васко :D :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща , успях да заредя за предстоящата работна седмица - жалко че времето не беше много хубаво. С нетърпение очаквам следващото ни събиране - ето и малко снимки.

 

http://spiritmaster.snimka.bg/friends/rojden-den.418983

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В 11.30 часа в Неделя ви нямаше на поляната. :)

 

 

П.П.

Колеги, при мен остана разклонителя. На който е, моля нека ми пише ЛС.

Ами кво да се прави, съдба...

Нали знаеш че Велико след такива купони, като се събуди сутрин, не казва добро утро, а шкембе утро... :lol:

Та го разкарвах по заведенията на баните, докато му намерим шкембе...Нали е глобален, кво да го правиш... :P

Отидохме в първото заведение, но там ни казаха че съжаляват, но сутринта рано е минал батко Ечик и шкембе вече няма.... :icon_crying:

От там, чак на изхода за РусИ и те така, само ви видяхме като профучахте на отиване, даже и не успяхме да ви махнем за довиждане...

 

П.П.П.... А при мен, нищо не е останало.... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми добро си беше купончето на полянките.. и който не е дошъл си струва да съжалява. Имаше много веселие, настроение и както винаги супер приятно. :icon_drunk: :dance: :essen: :concert: :drinks:

 

Ние малката бургаска групичка се включихме чак в късния следобед на съботата, когато всички бяха сериозно подгряли. Ама пък затова наваксвахме почти до края /ранната сутрин/, както и всички дето останаха до тогава с цел уж да се поразтоварят масите отрупани с пържоли всякакви пекани месца и мнооого алкохол и торта в изобилие. То и накрая пак си останаха отрупани.

Пък на сутринта след кафето и към 9-10 часа една групичка от нас решихме да направим социологическо проучване. :) И резултатите от проучването бяха, че в околностите на Старозагорски минерални бани - се консумират изключително много супи по заведенията и най вече така наречения бульон трезве - "шкембе чорба". Този артикул трудно се намира и накрая след порядъчно обикаляне успяхме да намерим място, където любезния персонал ни поясни, че шкембето им още не е свършило. :icon_thumbup:

Зарадвахме се на находката си, а и за да има проучването по представителен характер - извикахме и много колеги да дойдат да се уверят. И тук е момента да се извиним за това, че не можахме да присъстваме на уборката на поляната.

Че пак стана една сериозна групичка и трябваше да се направи и разбор на вечерта де. И ей така неусетно и докато си тръгнем, беше станало почти след обяд вече.

И до следващия път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И освен всичко поляхме новия галант както подобава ;)

Дааа, с ракия в стъклени чаши! Както си му е редът! Тертип си трябва винаги!

 

Ама много хубав купон..... Теферич. Цвъртящи скари, хладилни чанти, що ядене и пиене унищожихме! Много хубаво! Както винаги имаше от всичко. Дори споделих палатка с Ечика, ама какво е то между сватанаци ;-)

Времето, което най-много ме притесняваше, ни изтърпя, като станах в 11 беше мокро (видимо - валяло ще да е), но до 4.30 нямахме проблеми! Само Тишо да ми обещае да не търси повече осветление в тази част на денонощието, че можеше да обсъждаме клубния живот и досега ;-)

Хубав празник, много хубав празник!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и от мен, наистина са малко :icon_blush:

 

http://picasaweb.google.com/russianpleven/...eralniBani2009#

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво! :)

 

Като гледам екстра сте си изкарали, ама нещо като звънях да ви честитя празника и ударих на камък. Първо Роско не ми вдигна после събудих Дани и Нели, които май май...... :D И беше много тихо нещо, а си беше раншко?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не успях да присъствам... Но гледам, че повечето колеги имат баджове. Поздравления за колегата/колежката, който/която ги е направил/а :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А пък ние въпреки отсъствието си,все пак успяхме да се видим с някои от празнуващите :) .За 6-тия рожден ден обаче обещавам да присъстваме повечко(само да ни пази Господ,засега) :D :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рожденият ден беше страхотен, както винаги! :)

Имахме си и слънце и дъжд и шатри и палатки и пържоли и зеленчуци :)

И тортаааааааааа от всичко по много! :)

Спането на палатка се оказа доста приятно изживяване и толкова близо до природата човек се чувства невероятно, че тези 4-ри и 5 звздни хотели омръзват... :) Абе всяко нещо си има своя чар! Само искам да кажа, че така както се наспива човек на палатка и в 6 звезден хотел не може да се наспи, а нашата палатка бе с 3 звезди! :)

Голяма, непромокаема, с дюшек и спално бельо... :icon_dance: за справка снимките.

Видяхме се с колегите и на сутринта "корем чорба" :) С Ечика забихме към 8:30 по едно шкембенце и избистрихме финансовата криза и как не ни влияе да си направим кефа и по живо по здраво се разделихме. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво! :)

 

Като гледам екстра сте си изкарали, ама нещо като звънях да ви честитя празника и ударих на камък. Първо Роско не ми вдигна после събудих Дани и Нели, които май май...... :D И беше много тихо нещо, а си беше раншко?!?

Роско на сутринта имаше точно 11 пропуснати повиквания :icon_n_blusha: И липсващ телефон, навалян от дъжд и други природни бедствия...... Но нищо, де!

 

Дани, спането на палатка не го давам за никакво друго спане! Иска добра палатка (вярвам разбра защо похвалих твоята), една идея късмет, дебел дюшек и да се гушнеш в някой (е, това последното е пожелателно, но ако съм прегръщал Ечика - е било братски) Няма такъв сън! А колко приятно се спи, докато капките трополят по палатката..... Прекрасно!

 

За Жоро и Данчо - догодина! Има време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mного малко снимки , а имаше доста фотграфи - какво става със снимките бре хора :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mного малко снимки , а имаше доста фотграфи - какво става със снимките бре хора :)

Чакаме и видео от Убавеца от пост 235. :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не успях да присъствам... Но гледам, че повечето колеги имат баджове. Поздравления за колегата/колежката, който/която ги е направил/а :icon_clap:
То ако продължаваш все така да не присъстваш, ще се наложи на теб да ти сложим баджове и отпред и отзад, за да могат да те разпознават колегите, че вече те забравиха тотално... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

за справка снимките.

 

Ти май направи както винаги най много снимки ,а още не ги виждам качени тука , за това за най добра справка чакаме твоите :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mного малко снимки , а имаше доста фотграфи - какво става със снимките бре хора :)

 

 

Споко, ето и моите снимки!

 

ЦЪЪЪК

Извинявам се за закъснението, но едва днес се прибрах и чак сега сколасах да ги кача...

Ако някой не се харесва или не се познае на снимките - да обвинява онова в чашата си :icon_dance:

 

Специални поздрави за последните оцелели :icon_clap: , те си знаят кои са!!!

 

 

Иван

Редактирано от charislav
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То ако продължаваш все така да не присъстваш, ще се наложи на теб да ти сложим баджове и отпред и отзад, за да могат да те разпознават колегите, че вече те забравиха тотално... :P

На Данчо лично аз му извинявам отсъствията! По уважителни причини са всичките, заклевам се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специални поздрави за последните оцелели :icon_clap: , те си знаят кои са!!!

 

Иван

Като прочетох за последните оцелели :) реших да повдигна въпроса, който обсъждахме накрая.

 

В разговорите ми с колеги по подобни срещи се поставя често въпросът за включване на някаква програма, която да осмисли малко срещите и да не ги свеждаме единствено до барбекю и други разни работи :) Не е задължително да бъде единствено свързано с коли, може някакви шеговити малки състезания за кароке, тунинг, най-смахнато боядисана кола, прическа :):) и пр.

 

Вече сме на 5 години и догодина тръгваме на училище :)

 

Така че- давайте колеги предложения, по-отрано, че да имаме време да ги обсъдим и да приемем най-доброто/добрите.

 

Ако тази тази идея се развие, ще я преместя в отделна тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като прочетох за последните оцелели :) реших да повдигна въпроса, който обсъждахме накрая.

 

В разговорите ми с колеги по подобни срещи се поставя често въпросът за включване на някаква програма, която да осмисли малко срещите и да не ги свеждаме единствено до барбекю и други разни работи :) Не е задължително да бъде единствено свързано с коли, може някакви шеговити малки състезания за кароке, тунинг, най-смахнато боядисана кола, прическа :):) и пр.

 

Вече сме на 5 години и догодина тръгваме на училище :)

 

Така че- давайте колеги предложения, по-отрано, че да имаме време да ги обсъдим и да приемем най-доброто/добрите.

 

Ако тази тази идея се развие, ще я преместя в отделна тема.

Може да помислим за един маскен бал за следващия рожден ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тишо,че то на всяка среща има номера от илюзионното изкуство...доста хора си "махаме главите". :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата, която обсъждахме последните 4 оцелели си струва да се обсъди, при това - сериозно. Разбира се, Пепи, това не изключва илюзионните номера, които споменаваш. Тишо, отдели я, всеки ще си пише мненията, сигурен съм, че ще се роди нещо интересно! (саамо да не е шантава прическа, че нямате шансове - както съм обрасъл - цял Битълс съм)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...