Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, по желание на участващите в този клуб и форум е определена дата за честване 5-тия Рождения ден на клуба.

Това са датите 5-ти и 6-ти Септември (съответно събота и неделя)

Мястото е Старозагорски минерални бани.

 

От част от таксите на Членовете на клуба по традиция са подсигурени за случая скара (кебапчета, кюфтета, месо) и торта.

Поканени са всички фенове на Мицубиши от цялата страна. Независимо дали членуват в клуба или не.

Програмата е свободна и всеки може да си носи каквото пожелае.

Някой искат да спят в палатки на поляната, други в близките хотели.

Добре е да се носят туристически столчета и маси.

Ние ще вземем освен всичко останало клубните шатри и знамето на клуба! :rulez:

 

Нека се съберем повечко хора и дано имаме хубаво време! :sun:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз също приканвам колегите от цялата страна, да заповядат. Очертава се страхотен купон и големи емоции. Очакваме всички мицу фенове :)

 

П.С. Специален призив към Варна и Бургас, стегнете се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:link: Това е мястото, близо до Стара Загора, След хотел Извор от дясно по пътя за местността Богородична стъпка! :)

Лесно е за намиране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а относно организацията, с какво може да се помогне. Предполагам освен маси- столове, ще трябват и прибори за еднократна употреба, чаши, чинии, салфетки, въглища за барбекюто, чували за смет и т.н. Знам, че е правено и друг път, но ако може да стане ясно какво ще е необходимо и кой с какво може да се ангажира или не , ще е по-добре. По този въпрос за сега няма голяма яснота.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 4 патувам до Варна, живот и здраве ако ми се отдаде малко време ще преспя в морската столица и от там за Стара Загора, ако ли не ще съм от Плевен в събота по обяд ...........

Ще нося храна и дървени въглеща, ако трябва нещо по спецефично само кажете.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее ще се радвам да пътувам с американеца :) Между другото тук има един галант като твоя, маслено зелен с щатска регистрация и трепач :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще нося храна и дървени въглеща, ако трябва нещо по спецефично само кажете.......

Нищо специфично не трябва, само гледай този път наистина да дойдеш, че напоследък само обещаваш.... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

кубински пури :icon_clap:

Те са задължителни

Този път ще се постарая да не се издъня, нека да не са заричам.

Емо Американските Галанти са доста по стилни от европейските и заради това се забелязват от далеч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

за тези които знаят,дайте актуална информация относно преспиването,че като прегледах хотелите в района.....то цени,то чудо и на морето не са такива. :wacko:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последния път като бяхме там, цената беше 18 лв на човек. За двойна стая платих 36 лв. Ропотамо ли беше хотела с друсания на рецепцията колеги? За там става дума :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последния път като бяхме там, цената беше 18 лв на човек. За двойна стая платих 36 лв.

Благодаря!Успокоих се.Иначе трябваше да се възползвам от предложението на Роско за палатката,ама като знам какъв палавник е....знае ли човек. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях много навит да спим на палатка, но едва ли ще мога да си намеря до деня на срещата, а пък тази която имам е много толяма и трудно се разпъва! Днес обикалях из Практикер в Пловдив но нищо, във Алати също не можах да видя, но поне успях да си намеря столчета. :icon_thumbup:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Успокоих се.Иначе трябваше да се възползвам от предложението на Роско за палатката,ама като знам какъв палавник е....знае ли човек. :icon_clap:

 

Аааа не се успокоявай....Условията в Ропотамо са все едно си на палатка :D Ако си уредиш стая в Мини-Марица Изток (колеги нали така беше?), там е друга работа!!!! А цените бяха същите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ПС "Марица Изток" не е лошо предложение, както и хотел Гроди! Има и още много хотели но за сега само тези успях да разгледам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях много навит да спим на палатка, но едва ли ще мога да си намеря до денят на срещата, а пък тази която имам е много толяма и трудно се разпъва! Днес обикалях из Практикер в Пловдив но нищо, във Алати също не можах да видя, но поне успях да си намеря столчета. :icon_thumbup:

 

В МЕТРО има два вида :от90 и от95лв.+2 спални чувала.Важи до 9.9.2009

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес намерих палатката на брат ми. От тези дето като ги хвърлиш и сами се разпъват (малка - пирамида). Хвърлих я, разпъна се...НО, как се сгъва?! След 30 мин. проби, някак си стана (и аз не знам как) и я прибрах. Сега не смея да я вадя от сака :D Надявам се някой да помогне като стане време да си ходим :D Хайде, няма ли повече палаткаджии? Стига сте спали в този бетон :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се опитам да дойда, ако до тогава ми върнат Муцинката, че съм я дал на едни приятели да се убедят в японската мощ :mitsu-smiley: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа,в Марица-изток,както можеше да се предположи на 5-ти има сватба :icon_refuse: и положението е-не се знае,знае ли се :(

 

Сега говорих с на Емо приятеля от "Ропотамо"и той каза,че за сега няма никакви резервации за 5-ти...Та който мисли да нощува,нека го има в предвид.Условията там са малко"екстремни",но за една нощувка може да се преживее :)

Ропотамо-тел.041/112375

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Хайде, няма ли повече палаткаджии? Стига сте спали в този бетон :)

 

Споко, Емо...има! Само с водата и WC-то как ще се оправяме... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко, Емо...има! Само с водата и WC-то как ще се оправяме... :icon_hmm:

 

1. Вода - Батко Ечик е насреща с бидоните :)

2. Тоалет - Е в гора не си ли дърпал въженцето? :)

 

Бели кахъри бих казал... Важното е да има огън, пИенИ, ядИнИ, весели мицу фенове и почиващи диаманти... Айде да идва 5-ти че да си бия шута, да почина малко...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...