Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

...

 

Роско за осветлението и кабелите миналата година - помня Дани ги беше осигурил. Или поне големите вани бяха от него. Дани ...трябва пак да ги взимаш тия такъми.

 

То това е ясно като слънцето и водата за всяко живо същество. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Относно осветлението - ако може да се намери някое агрегатче ще е най добре. Хем за ваните/имам 2х500 и ако е необходимо ще ги донеса/, хем и за музиката. Варненската група дали се е организирала евентуално за тръгване в комплект?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно осветлението - ако може да се намери някое агрегатче ще е най добре. Хем за ваните/имам 2х500 и ако е необходимо ще ги донеса/, хем и за музиката. Варненската група дали се е организирала евентуално за тръгване в комплект?

 

Варненска група ми се струва малко присилено, тъй като обикновено тя се представлява от мое лице :) Надявам се поне един нов сериозен гларус с галант да се придружи, както и Дориан да размисли. Но ти като си от Добрич, спокойно може да пътуваш с мен/нас ;) Телефона ми е 0888 793 148. Като наближи, ми звънни и ще се разберем ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а музика ще имаме ли? :concert:

Разбира се! Ако няма други желаещи да осигурят озвучаването - аз съм насреща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Слави, взимай музиката! Ти си сериозен и имаш опит в озвучаването от минали мероприятия. :)

Моля те свали малко дискотечни съвременни хитове, че да не слушаме само Пърпъл и Рейнбоу.

Руски хитове и песни от 60-те са ЗАБРАНЕНИ! Тихо да не чуе Тишо! :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, шефе, така не сме се разбирали! Накъде без "Ставай, страна огромная"?

 

Аз ще се опитам да събера една компилация със старо класическо диско.... Малко Глория Гейнър, Бони М...... Да разкършим снагите......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спрете се бре"пенсионери"...стига с това ретро.Годината е 2009-та,ако сте забравили. :lol: :icon_tongue: :dj:

Каква е таз носталгия по отминалия век? :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми щото на сегашния не му разбираме.... Всичко стана уни-секс, метро-секс и кое какво е - не е много ясно. Каращисват се хората, кой мъж, кой жена, кой Азис.... иди ги разбери! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Ние, по-старите сме и по-консервативни, нормално е :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако има нужда от още озвучение казвайте, само имам проблем с тонколоните защото пространството в еклипса ми е ограничено! А за успокоение на бате Роско, мога да донеса ретро музика колкото поиска във всякакъв стил. Колкото до новата музика и аз не я уважавам, за няколко месеца и всичко отминава, никой не я слуша, докато старата музика си остава вечна! Поздрави :concert: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, уж автомобилен клуб а само за ядене и пиене мислите :icon_doh:

Никой не предложи да направим мини-турнир по "народна топка", "търкаляне по надолнище - по корем" или "надплюване" отборно (Каризми, Галанти, Спейс.....) с награден фон - гъбичка за табло :P

Да не говорим, че ако Ви наредя жалоните - жените Ви трябва да Ви отсрамват (а и това е идея), че след ракията - кола не се кара!

Или състезание за най-добър навигатор (шофьора е с вързани очи)......

 

Пък Вие - ракийка, кебапчета и .... заря :rolleyes: Бравос!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до новата музика и аз не я уважавам, за няколко месеца и всичко отминава, никой не я слуша, докато старата музика си остава вечна! Поздрави :concert: :mitsu-smiley:

Вечна, ама ретро... :dqdo:

Няма какво да спорим за музиката...каквото такова. Само без кръчмарски фолк изяви ако може, за да не заприличва на пиянски гуляй или селски събор с борби, щото агне за награда няма да има... :icon_rock:

 

Абе, уж автомобилен клуб а само за ядене и пиене мислите :icon_doh:

Никой не предложи да направим мини-турнир по "народна топка", "търкаляне по надолнище - по корем" или "надплюване" отборно (Каризми, Галанти, Спейс.....) с награден фон - гъбичка за табло :P

Да не говорим, че ако Ви наредя жалоните - жените Ви трябва да Ви отсрамват (а и това е идея), че след ракията - кола не се кара!

Или състезание за най-добър навигатор (шофьора е с вързани очи)......

 

Пък Вие - ракийка, кебапчета и .... заря :rolleyes: Бравос!

Е виж , това е добра идея и аз го мисля от няколко дни, какви развлечения могат да се измислят...понеже верно ентъртеймънта ни се свежда до изяви на маса :drinks: . Ако имаше писта , лесна работа...в колата и фън колкото искаш ...ама , може би за следващата година може да се помисли по този въпрос за националната среща евентуално.

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно осветлението - ако може да се намери някое агрегатче ще е най добре. Хем за ваните/имам 2х500 и ако е необходимо ще ги донеса/, хем и за музиката. Варненската група дали се е организирала евентуално за тръгване в комплект?

 

Здравейте!

 

Ще взема един генератор и удължител - става и за осветление и музика. За зарята също ще се включа!:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вечна, ама ретро... :dqdo:

Няма какво да спорим за музиката...каквото такова. Само без кръчмарски фолк изяви ако може, за да не заприличва на пиянски гуляй или селски събор, щото агне за награда няма да има... :icon_rock:

Хахаха ейй тъкмо мислех да врътна един кючек на капака на Галанта и ме отказа сега :hysterical:

Като ви чета и така се размечтах и аз, че вече ми се иска да е събота наобяд и да разпъваме лагера и скарата да пуши... :skara: :beach: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та никой не каза, ще се събираме ли на Била в уречен час и да отиваме заедно на поляните или всеки когато пристигне?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха ейй тъкмо мислех да врътна един кючек на капака на Галанта и ме отказа сега :hysterical:

Като ви чета и така се размечтах и аз, че вече ми се иска да е събота наобяд и да разпъваме лагера и скарата да пуши... :skara: :beach: :drinks:

Давай Боби, аз съм с теб! Ще си разваля дребни, та да ти лепяпо челото!

 

Хахахахахахаха, голям купон се очетрава! Наистина почва да не ме свърта!

 

Към колегата Колев - Ечика ще носи генератор, който обикновено ни е стигал. Вземете се съберете на местно ниво предварително и уточнете койкакво, че да не се получават дубъли и да мъкнем багажи само ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво :icon_thumbup: , ако е хубаво времето ще дойдем да се видим.

 

Не обещавам че ще останем за двата дена но поне за събота се надявам да ви посетим, но пак казвам ако е хубаво времето.

 

Ще донесем и кибабчита и кюфтаци и биричка да се почерпим по случай случката, пък и жената има за какво да почерпи нали ще я правим членка на клуба :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Ще взема един генератор и удължител - става и за осветление и музика. За зарята също ще се включа!:)

Само ако генератора е Мицубиши, тогава го вземай...

Ако не е , идвай без генератор, защото има кой да носи генератор, ама неговият е една друга Японска марка, която хич не е хубава... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Само ако генератора е Мицубиши, тогава го вземай...

Ако не е , идвай без генератор, защото има кой да носи генератор, ама неговият е една друга Японска марка, която хич не е хубава... :lol:

 

Хубава е, ама само за косачки за трева! И генератори не могат да правят... :P

 

Ето това е марката за генератори! :rulez:

 

http://www.picvalley.net/u/1689/18701038771028945061251382654UK6h5lVri2KK0e4n73jm.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо да има един резервен, пък каквато и да е марка...както се казва"пу да не му е уроки" :tok: , ама все пак , не остане ли- значи не е било достатъчно.

 

 

 

За косачки стават верно :D

http://i135.photobucket.com/albums/q122/fgf001/Ricemower.jpg

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та никой не каза, ще се събираме ли на Била в уречен час и да отиваме заедно на поляните или всеки когато пристигне?

 

 

 

В колко часа трябва да сме там?

Софиянци,ако искате можем да се разберем да се чакаме на ''Хепи'' след карулката на магистрала ''Тракия''!

Така ще направим една хубава колона от МИЦКИ! :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

 

Моя звяр утре влиза в бокса и се надявам за 7 дни да е готов!Така че ще съм на линия макар и в гипс! :icon_rock:

Редактирано от Avance_Dimitar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, препоръчайте някой удобен и бърз маршрут от Варна- имам семинар там тази седмица и в Събота имаме състезание, което се надявам да приключи по график към 18-18:30 и след това мисля да паля :plane: ...ще се опитам да дръпна по-рано, ама ще е трудничко, че се явявам и баш главен съдия. Аз си мислех за Омуртаг- Котел - Петолъчката, но някой ако има на идея нещо по добро...то докато стигна сигурно ще съм единственият трезвен... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е, ама само за косачки за трева! И генератори не могат да правят... :P
Ей, фанатизиран мицу-маниак :P толкова години , с какъв агрегат се озвучават срещите бре ?... :P

Освен да докарам и аз един- Субару и да ги сравняваме там на поляната... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:sorry: За най голямо мое съжаление няма да мога д дойда :icon_hammering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, препоръчайте някой удобен и бърз маршрут от Варна- имам семинар там тази седмица и в Събота имаме състезание, което се надявам да приключи по график към 18-18:30 и след това мисля да паля :plane: ...ще се опитам да дръпна по-рано, ама ще е трудничко, че се явявам и баш главен съдия. Аз си мислех за Омуртаг- Котел - Петолъчката, но някой ако има на идея нещо по добро...то докато стигна сигурно ще съм единственият трезвен... :icon_rock:

 

 

Колега , според моя скромен опит (от десет години всяка седмица минимум по един път пътувам същия маршрут) най бързо до Варна и обратно стигам по следния маршрут Варна - Обзор - Сл.Бряг - Каблешково - Аитос - Карнобат - Сливен - Ст.Загора пътят ти е 4 часа обаче без да спираш , тествал съм и всички други трасета и най бързото от тях което и ти споменаваш е минимум със един час път повече ,ако искаш повече информация 0899131156 :icon_thumbup:

Редактирано от echik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...