Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Деца, предния път си изкарахме много добре и пропуснах да благодаря на всички които присъствуваха. Ако искате този уикенд може да повторим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От моя страна знаете, че има подкрепа даже вече двойна, само ме спира факта, че може да не е колата в мен :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Деца, предния път си изкарахме много добре и пропуснах да благодаря на всички които присъствуваха. Ако искате този уикенд може да повторим :)

Ако няма F-1, може да дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , проблема при мен е че в неделя съм на защита на Дипломна работа в Свищов и малко сложно ще бъде да дойда.

Но ако искате да го направим 10 или 11 Октомври , т.е. другата седмица мисля ,че ще се съберем повече хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако редовните заподозрени като Ксен са в липса, може и другата седмица :) Дориан не си се включил по темата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме.......нека да се съберем повечко хора....може и за 10-11.10 да го направим :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре срещата остава за другия уикенд, ще очаквам по-голяма група да се сберем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, този път живот и здраве ще дойда и аз. Звярът вече е в движение!

 

Еееее разгеле! Ще те очакваме с голямо удоволствие! Дано и бат Иван с талона да може да ни посети, че му забравихме лицето. Предлагам срещата да е в събота 10/10/09. Ще се чакаме на полигона преди буните (както последните пъти) в колко, да речем 17:00 ?? Че вече раничко се стъмва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее разгеле! Ще те очакваме с голямо удоволствие! Дано и бат Иван с талона да може да ни посети, че му забравихме лицето. Предлагам срещата да е в събота 10/10/09. Ще се чакаме на полигона преди буните (както последните пъти) в колко, да речем 17:00 ?? Че вече раничко се стъмва...

 

Е, тоя път май ще успея да направя първата си сбирка :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: На 10/10/09 (тази събота) ще се проведе поредната среща на морските диаманти. Ще очаквам всички редовни фенове, както и тези които до сега не са идвали от 17:00 до 17:15 на полигона преди слизането към буните. Тези които закъснеят, ще намерят диамантите долу по алеята. Поздрави на всички и до скоро ;)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: На 10/10/09 (тази събота) ще се проведе поредната среща на морските диаманти. Ще очаквам всички редовни фенове, както и тези които до сега не са идвали от 17:00 до 17:15 на полигона преди слизането към буните. Тези които закъснеят, ще намерят диамантите долу по алеята. Поздрави на всички и до скоро ;)

Благодаря, на работа съм, но ще избягам за малко ако мога! Ще се радвам да се запознаем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Припомням на всички, че срещата е утре. Очаквам ви :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И така! Искам да искажа благодарност на всички които уважиха днешното мероприятие. На редовните фенове! На всички нови фенове (бяха доста), както и на тези които са отдавна във форума, но чак сега се запознахме. Благодаря ви! И пак заповядайте! Съжалявам искрено, че този път забравих да си взема фотоапарата и да запечатам многото диаманти които се събраха. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря на всички, които дойдоха днес, а те не бяха никак малко :sun: Ще ви очакваме и на следващата среща :) Трябва да помислим обаче за ново местенце, кафе или кръчма с паркинг, че тези на плажа не се знае до кога ще работят.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса срещата въпреки, че не познавах никого и бях от мълчаливите :icon_blush: А за следващия път може на паркинга на Кауфланд и после към бара на Явор, че има и билярд и боулинг :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса срещата въпреки, че не познавах никого и бях от мълчаливите :icon_blush: А за следващия път може на паркинга на Кауфланд и после към бара на Явор, че има и билярд и боулинг :icon_thumbup:

 

Идеята е добра! Само, че този бар не съм го посещавал. Има ли място там и паркинг?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра! Само, че този бар не съм го посещавал. Има ли място там и паркинг?

За ок. 40 коли, но няма да стане да ги спрем подредени (особено ако сме колкото днес) :icon_thumbup: щото е доста посещавано, но пък долното заведението е много голямо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важно е да има къде да паркираме и място да насядаме :) А за нареждането на хауфленда може да ги наредим за снимки, а може и колегата Стамен да донесе камерата :P Другия път може да пробваме с предложението ти ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се радвам, че се видяхме и се запознахме. Аз също не познавах никого, но не бях от мълчаливите :D , ще помисля къде да се видим др. път ако е живот и здраве. Мисля си за Аспарухово, но ако имате идея къде точно... Имам вила към хижа Черноморец с барбекю и достатъчно място за всички, но трябва да оскубем тревата първо :drinks: Хайде лека, а аз отивам да мисля :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам, хубава срещичка беше. На мен ми беше първа и честно казано не очаквах да има толкова много хора! :icon_thumbup:

Айде другия път още повече да дойдат! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги срещата наистина беше много приятна радвам се ,че се събраха толкова хора..... Следващият път повече.... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги срещата наистина беше много приятна радвам се ,че се събраха толкова хора..... Следващият път повече.... :D

 

Дано! В крайна сметка: "Колкото повече - толкова повече" :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че съм изтървал срещата, бих се радвал да се запозная с местните членове на клуба.

 

Нищо, ще поглеждам по-често в темата за следващи такива за да се включа и аз.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...