Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

А ти защо не докара еклипсчето? Бяхме ти в квартала. Другия път гледай да си налиния :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки,

 

Една среща да пием по един чай и да се поснимаме малко?Последният път се изложихме ,от много приказки така и не се снимахме!!!!

 

Дата: 28.11.2009

Час: 13.00

Местопожение: Ред Рок

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С друга марка кола може ли да дойда? Че Талона нещо ми изневери и му се сърдя и скоро няма да го правя.По-ми беше лесно да си купя резервна кола.Е...струва колкото четирите ми бутала,ама поне е в движение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки,

 

Една среща да пием по един чай и да се поснимаме малко?Последният път се изложихме ,от много приказки така и не се снимахме!!!!

 

Дата: 28.11.2009

Час: 13.00

Местопожение: Ред Рок

Извинявам се за невежеството, но къде е това "Ред Рок", че смятам да дойда?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С друга марка кола може ли да дойда? Че Талона нещо ми изневери и му се сърдя и скоро няма да го правя.По-ми беше лесно да си купя резервна кола.Е...струва колкото четирите ми бутала,ама поне е в движение.

 

И с колело да дойдеш все тая, важното е да си сред нас и ти го знаеш много добре, пък и само да свирнеш аз съм на среща ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тези които не знаят къде се намира Ред Рок:

redrok.JPG

redrokzoom.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С друга марка кола може ли да дойда? Че Талона нещо ми изневери и му се сърдя и скоро няма да го правя.По-ми беше лесно да си купя резервна кола.Е...струва колкото четирите ми бутала,ама поне е в движение.

 

Е-е стига бре, от кога се каня да го видя тоя "нокът" :)

Тя и моята хваща много често по кривите пътища, но не и се давам. Че скоро предстои здраво опъване на юздите :)

Този път ще дойда на 100%.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти защо не докара еклипсчето? Бяхме ти в квартала. Другия път гледай да си налиния :)

 

SORRY братлета ама аз сам "the family guy" :);) знам че не съм единствения... за 28 вече почти мога да обещая... сутринта имам изпит и дай боже да има повод (добър) да го полеем :) ред рок ми е направо в задния двор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти защо не докара еклипсчето? Бяхме ти в квартала. Другия път гледай да си налиния :)

 

SORRY братлета ама аз сам "the family guy" :);) знам че не съм единствения... за 28 вече почти мога да обещая... сутринта имам изпит и дай боже да има повод (добър) да го полеем :) ред рок ми е направо в задния двор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

този път и аз съм с вас.

 

Еееееееееее! Ето това включване чаках :) Айде таман да се видите с другия турбо маниак, макар че се оказа, че се познавате :) Забравих ти физиономията на тебе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да потвърдя, че ще дойда. Беше ми приятно предния път и ще се радвам пак да присъствам. :icon_clap: Но този път трябва да се огледаме за хубава масичка с изглед към морето, а не тази в дъното :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на черешката :) Другите да не ми се скатават, искам ви всички строени пред ред-рок-а :)

 

П.С. За тези които не са разбрали:

 

Дата: 28.11.2009

Час: 13.00

Местопожение: Ред Рок

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявам по това време да направя една рейсче за десетина дена, че много я окъсахме. Но духом съм с вас

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Ако Дориан е продал Галант-а ще го приемем и с Хонда, нали?"

 

Ееее,надявам се да не ме изгоните яяя :icon_clap:

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на черешката :) Другите да не ми се скатават, искам ви всички строени пред ред-рок-а :)

 

П.С. За тези които не са разбрали:

 

Дата: 28.11.2009

Час: 13.00

Местопожение: Ред Рок

 

13.00 часа не е ли малко раничко :icon_hmm: ... дано да успея..

Редактирано от gagliandar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами друг път се по тъмно се събираме, и Светльо този път предложи по-ранен час :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

cherry_86,днес ти видях колата в "квартала" :icon_dance: ,паркирана до "Хапчето",маййййй :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли в BGMAPS да отбележи каде е РЕД РОК ?

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Варна!!!!!!!!! Да го направим ли пак? http://i3.ytimg.com/vi/JdVC3dJqLlA/default.jpg

Опппа тайфичката да се пуска ли нова тема или тук да продължаваме :D http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?p=188325#188325

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ден преди срещата отново напомням (Дидо специално за теб):

Дата: 28.11.2009

Час: 13.00

Местопожение: Ред Рок

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...