Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Ами по които ви е удобно бре :) Но мисля, че покрай коледните ще е по-ползотворно. Абе ти си мицуфен и си винаги добре дошъл, пък колата не я споменавай толкова и няма да има грижи :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко дни преди събора става ясно кога и къде ще е?

 

Нямаме определена дата.Някой като му стане мъчно за другите,вкарва предложение с дата,час и място и ако е удобно за всички се събираме.Това е едан от разликите на нашият клуб от другите клубове с насрочени предварително дати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме определена дата.Някой като му стане мъчно за другите,вкарва предложение с дата,час и място и ако е удобно за всички се събираме.Това е едан от разликите на нашият клуб от другите клубове с насрочени предварително дати.

 

Аз питах КОЛКО ДНИ ПРЕДИ сабирането се разбира ...... 2,3,5....????? (да ми дадете някакъв ориентировъчен срок ... например : от 3 -до 5 дни преди това )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма такива фиксирани разстояния във времето при нас. Решаваме и се събираме. Някой път се уговаряме за уикенда, някой път за след две седмици за да се съберем повече. Единственото което човек трябва да прави, за да не пропусне сбирка, е да следи тази тема. Сега обаче са празнични дни и хората са се пръснали. Януари месец ще си направим сбирка, да се видим след празниците. Ако искаш лично ще те оповестя когато му дойде времето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги,да вземем да спретнем едно соаре към 09.01-10.01.....???? Аааа??? :icon_thumbup: Споделете мнения и евентуално място....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми мястото си е стандартното - ред рок :)

 

Да вземем да сменим мястото,нова година-ново място.......че Ред рок-а нещо не се харесва вече......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем да сменим мястото,нова година-ново място.......че Ред рок-а нещо не се харесва вече......

 

Ми да го сменим, аз нямам притенции стига мястото да е подходящо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като забелязвам едно не сериозно отношение към поставеното предложение, май ще се налага да ви ритам у задниците :)

 

Дата : 10.01.2010г. (неделя)

Час: 15:00

Място: Ред Рок

 

П.С. г-н Илиев да ми носите календара :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със вас съм в неделя.

 

Браво! Този път ще ме повозиш 50 метра :)

Другите да не се ослушват! Хрис! Ксен! Да не изреждам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Този път ще ме повозиш 50 метра :)

Другите да не се ослушват! Хрис! Ксен! Да не изреждам :)

 

 

И аз ще отбележа присъствие.Да се надяваме времето (и силата) да е с нас,че го дават да вали. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ръждясаме като вали я, само дето ще се окалят мицките, но ще го преживеем някак си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ръждясаме като вали я, само дето ще се окалят мицките, но ще го преживеем някак си :)

 

За първи път ще ми е!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....ммм 10.01 15.00 да видим.Не обещавам но ще гледам да дойда че имам много въпроси .

Редактирано от Kurt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там е да :)

Може да погледнеш стр.21 в темата, пост #407. :)

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо :) Просто от известно време насам съм оставил шанса и на колегите да са малко активни, не всеки път ад да ги подтиквам... А колегата Дориан до онзи ден караше прелестен Галант, и за нас той си остава голям мицу фен, въпреки, че сега си кара другата кола. Утре ако остана без колта (без двата колта да кажа) това ще значи ли, че не съм фен? Има всякакви обстоятелства :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на присъствалите както винаги :) Наистина е време да сменим заведението... Няма места, много шумно, не можем да си кажем приказката нормално.. Мислете по въпроса!!!

 

П.С. Деляне, мерси че ме повози брат! Лошото е, че сега и да му пръсна мотора на колтчето, имам чувството, че карам миксер :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...