Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

B) Другия път като се видим ще ти обадя схемата :bounce8: :ph34r: а иначе Пламен от аспарухово ми е брат, обаче аз бях малък като му снима абитурентската през '94-та :D макар че след това поддържахте контак... сети ли се?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

B) Другия път като се видим ще ти обадя схемата :bounce8: :ph34r: а иначе Пламен от аспарухово ми е брат, обаче аз бях малък като му снима абитурентската през '94-та :D макар че след това поддържахте контак... сети ли се?

Aaaa сетих се разбира се :good: С брат ти тогава си менкахме разни софтуери и геймки. Да го поздравиш непременно.

А за схемата споко - аз съм с друга "диагноза" - Галантна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стамене, дай тази снимка в голяма резолюция плс:

 

Ето тука я качих в пълен размер: http://www.megaupload.com/?d=JDZ30G02

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А имаше и липсващи,отново.......Ники,ще се наказваме за неявяване по служба ....... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на Ред Рока мога да съм идната събота.......Айде да ви видя мераклии за биричка :icon_blush: . ...........

 

 

Колеги аз тръгвам за Варна.....Ако някой иска да се видим да звънка, там съм до понеделник. Ако се организирате за среща събота или неделя, там съм. И ако може някой да ми звънне ще е хубаво, че незнам братчеда дали си е платил нета. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами можем да организираме една срещичка примерно в събота 05.Декември. Аз само имам една молба.... да е след 19.30 часа.

 

Моето предложение е РЕД РОК, 5ти Декември (събота), от 19.30 часа. :)

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами можем да организираме една срещичка примерно в събота 05.Декември. Аз само имам една молба.... да е след 19.30 часа.

 

Моето предложение е РЕД РОК, 5ти Декември (събота), от 19.30 часа. :)

 

Хайде, нека се видим с Милен....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Късно ми се вижда но както кажете......Само да видим кой ще ме посрещне.....Аз ще доида от село(от магистралата), т.е от Долен Чифлик и после пак ще се прибирам натам. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има вип среща за бат Милен, предлагам да я дръпнем малко по-напред във времето. Да речем 18:00. Аз съм на работа днес, като се върна ще видя какво сте писали и ще се обадя на Милен по телефона да го посрещна на магистралата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Късно ми се вижда но както кажете......Само да видим кой ще ме посрещне.....Аз ще доида от село(от магистралата), т.е от Долен Чифлик и после пак ще се прибирам натам. :icon_blush:

 

 

Извинявай, не знаех, че от там ще идваш, много необмислено го предложих този късен час :icon_blush: . Мислех, че отсядаш във Варна. Срещата е за ВИП госта, така че - когато на него му е удобно разбира се! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вратовчедка ми е във Варна, братовчеда на село.......два дена при единия, два при другия, да няма сърдити :icon_blush: . За часа аз лично нямам проблеми....ще оставя бебока и жената в къщи и готово :icon_blush: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да няма не разбрали, понеже имаше коментари уточнявам:

 

място: РедРок

час: 18:30

дата: днес

 

Аз ще се разбера с Милен към 18:00 да се чакаме. По-късно ще му звънна да се уговорим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема и аз да дойда :)

 

Ти си задължителен :)

 

Айде аз тръгвам да посрещам Милен :) Като гледам ще подраним с него, така че може и по рано да заповядате ;)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодарност на явилите се, и специално на вип госта бат Милен който е винаги добре дошъл при нас. Ксен извинявай братле, че така бяхте изолирани и не можахме и с вас да си бърборим, ще компенсирам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз много съжалявам, че не можах да се появя, но бях на новата си гадна работа до 8 часа.. и нямаше как. Следващия път :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф и аз много съжалявам, че пропуснах. Най-вече заради пропуснатата възможност да се запозная с "гуруто" Милен. Още повече, че в най-скоро време мисля да му закарам бордолета на профилактика. дето се вика на крака ни дойде човека...ама нямаше как да откажа рожденния ден на балдъзата.

Пропускът си е за моя сметка. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ех ден преди срещата си взех колицата, ама на! :)

Ще следя темата и очаквам с нетърпение следващата среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех ден преди срещата си взех колицата, ама на! :)

Ще следя темата и очаквам с нетърпение следващата среща :)

 

Колега,следи тука,тва май ще е най-скоро Японска среща 2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,следи тука,тва май ще е най-скоро Японска среща 2

 

Мерси колега, ще присъствам ;) само да стегна красавицата до тогава, че сега направо ме е срам :(

А иначе тези срещи на :mitsu-smiley: колко често се правят? Хондаджиите ги знам, че всяка сряда си се събират на ОМВ-то на околовръстното... кой отиде, кой не :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те нашите не са регулярни-решаваме и се събираме,е с някаква предварителна уговорка де,но нямаме примерно всяка втора неделя или всяка първа неделя......както някои клубове на европейски марки........ :noexpression:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те нашите не са регулярни-решаваме и се събираме,е с някаква предварителна уговорка де,но нямаме примерно всяка втора неделя или всяка първа неделя......както някои клубове на европейски марки........ :noexpression:

 

А трябва :) Според мен ще има и други хора, които ще присъстват често :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една срещичка по празниците искате ли да си спретнем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По кои по-точно???Че аз може на 26 и 27 да отсъствам.... :icon_hmm: А и хондаджии приемате ли в редиците?!?! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...