Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Колега ангренажен ремък не скърца :) Както каза колегата, най-вероятно ти се е намокрил пистовия ремък :) Няма да се плашиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече е D-Day,да не забравите-16:00ч. RED ROCK-Asparuhovo Beach Alley :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв хубав ден се падна :icon_thumbup: Сутринта измих бу, сега ще поработя малко и след работа направо идвам в Ред Рок :drinks: До много скоро :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя дали да идвам че се чуват странни шумове от двигателя тракане виене и това ме плаши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах проблем с автоматичния обтегач на ангренажа и ме съмнява че пак се обажда а е време и да сменям ремъци и ролки даже съм си напазарил частите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам ви всички строени на плаца, без оправдания :) Стамене, вземи профи фото да снимаш бу-бу-тата :)

За мое огромно съжаление - днес ще ме хване липсата. От вчера съм на антибиотици. Пустият грип не ме подмина :icon_crying:

Мам...та им прасета, явно не съм ги унищожавал достатъчно.

Весел сбор на всинца ви и пийте една бирица и за мен...аз ще си сърбам сиропчето :drinks: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее намери и ти кога да ми се разболяваш... С коя свиня си спал, че лепна тая свинска болест?! :D :D :D Айде бързо оздравяване ти желая :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още едно приятно изкарване в мицу-компания. Благодаря на всички за присътвието - нови и стари фенове. Извинявам се, че не снимахме отново, но по-приятно беше да си полафим ;) Иване радвам се, че отново беше в редиците!

 

П.С. Издирваме 2 огледала за каризма!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даа приятно беше :) Ето ви едно руско филмче да се посмеете :drinks:

Russian

Редактирано от Pavkata JPN
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: Няма такава простотия........Хахахахахахаха,най-ми хареса началото-щеше да има отнесени!!! хахахаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се организираме разбирасе :) Иване днес видях талона на околовръстното :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се организираме разбирасе :) Иване днес видях талона на околовръстното :)

 

И аз го мернах там.Ще го бъде ли ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оставих я да си чака реда за майстора.М/у другото в този сервиз има тестер за Митсубиши.Ако някой от колегите му се наложи(да не чува дявола) може да го има в предвид.Сервиза е точно с/у обръщача на автобус номер 13-"Йоан сервиз" на околовръстното.Майстора се казва Слави и ме е спасявал не един път-0895616479

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то да пуснем, ама не направихме снимки :icon_blush: Този път си носехме фото-тата, ама така и не се снимахме. Другия път :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

S.Iliev мисля,че има снимки някакви,но не съм сигурен.....Той да каже :icon_dance:

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е аз го отървах този път... а толкова време я чаках тая среща. За съжаление имах важен служебен ангажимент, който нямаше как да отменя!

Айде, кога ще е следващата ? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То от нас си зависи, когато се организираме :) Какво ще кажете за 28.11, пак Ред Рок, от 15.30 часа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм навит само да съм свободен.До тогава има доста време,тъй че не мога да съм сигурен(дано да е по студено че да изпробвам новите "обувки") :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм навит само да съм свободен.До тогава има доста време,тъй че не мога да съм сигурен(дано да е по студено че да изпробвам новите "обувки") :icon_box:

 

:D ти за тези обувки доста май че ще почакаш (да ги пробваш де)..... :icon_dance: освен ако не се срещаме на планината :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...