Премини към съдържание

Летни гуми


Препоръчано мнение

А аз да питам някои случайно няма ли отстъпка в Диана или някой друг център за гуми, че да ми спести някой лев, че гуми 16 цола нови не са хич евтинки от моя гледна точка :rolleyes: :icon_blush:

Пиши едно лично, имам отстъпка в Диана, имам и в Европа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да се похваля - днес си взех Good Year Eagle F1 Asymmetric, 225/45 x17 на "скромната" цена от 274лв./бр. :blink:

За сега карам още със зимните, че май е рано за летните. По-нататък ше видим дали ще си оправдаят парите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля - днес си взех Good Year Eagle F1 Asymmetric, 225/45 x17 на "скромната" цена от 274лв./бр. :blink:

За сега карам още със зимните, че май е рано за летните. По-нататък ше видим дали ще си оправдаят парите.

Много евтино !!!От къде ги взе ?Аз гледах гуми за моя размер и започват от 400 лв./бр. до 650 лв/ бр. за Мишлена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля - днес си взех Good Year Eagle F1 Asymmetric, 225/45 x17 на "скромната" цена от 274лв./бр. :blink:

За сега карам още със зимните, че май е рано за летните. По-нататък ше видим дали ще си оправдаят парите.

Да не са ти пробутали някакви стари, че са толкова евтини ? Виж им DOT-a.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

krisi,виж тука за твоя размер какви марки излизат http://www.margel.info/lang_bg/search.php?...d=&season=1 FALKEN-а изобщо не лъже и е на хубава цена,а пък и е японска.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам такъв въпрос.Като се има предвид улиците в София дали е редно да я сваля моята красавица малко или да я вдигна.Голяма дилема? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

274 лева е цената с 20% отстъка. DOT-а им е 0409, а щампата е Made in Germany.Мястото е Примекс.

 

Кви са тия цени бе! :) Аз както сменям едни гуми за един сезон, не ми са мисли :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой има ли впечатления от Nokian I3, като гледам ТУК дава много добри характеристики, но са тествани за кратък пробег, а и друго си е да има някой директни впечатления. Иначе цената е очарователна, а и съм фен на направлението им за телефони :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е една изпитана гума http://www.tyrexpert.ru/images/tyres/1/tyre_380.jpg :icon_thumbup:

 

Yokohama Sport Advan :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

274 лева е цената с 20% отстъка. DOT-а им е 0409, а щампата е Made in Germany.Мястото е Примекс.

Супер сделка. Коя е асиметрчната шарка, Ф1 не са ли само със симетрична шарка... Малко са шумни обаче, да знаеш и искат да позагреят преди да ги юрнеш по завоите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер сделка. Коя е асиметрчната шарка, Ф1 не са ли само със симетрична шарка... Малко са шумни обаче, да знаеш и искат да позагреят преди да ги юрнеш по завоите...

Тези асиметричните били нова шарка, от тази година. http://www.goodyear.com.sg/f1asymmetric/sizeavailable.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да Ви поискам съвет!

Търся си нормални откъм цени гуми,но и да не са шумни........среден клас някакъв.

 

Благодаря за вниманието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BF Goodrich е марката,PROFILER 2,те обаче са с посока,но се са толкова шумни...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, в момента чета някакъв американски форум и там народа масово хвърля Мишелини и Гудиари, за да сложи Nokian I3s. Чудо започвам да сезамислям дали да не се обуя с такива за лятото,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак зависи и от цената,BF Goodrich-a мисля ,че беше около 120лв./бр за 185/60/14...,но това беше преди 3 г.Скоро пак купувах Гудрич,но зимен-новата шарка(като Profiler 2,но зимна) и бяха по 119лв./бр.,но за 15'....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой , който има опит с гуми ФИРЕНЦА?

Знам , че са китайски и че няма да завалят положителни мнения поради този факт, но мой приятел гумаджия, ми каза че въпреки произхода си са доста сполучливи. Замислям се за този модел - FIRENZA ST-08. Има тестове направени в БГ, които показват доста добро държание на тези гуми. Ако имах повечко пари нямаше въобще да ви питам за подобни марки, но се налага ... ето как изглежда гумата:

 

http://www.margel.info/images/tire_model/img673_650x650px_1.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой , който има опит с гуми ФИРЕНЦА?

Знам , че са китайски и че няма да завалят положителни мнения поради този факт, но мой приятел гумаджия, ми каза че въпреки произхода си са доста сполучливи. Замислям се за този модел - FIRENZA ST-08. Има тестове направени в БГ, които показват доста добро държание на тези гуми. Ако имах повечко пари нямаше въобще да ви питам за подобни марки, но се налага ... ето как изглежда гумата:

 

В маргел ли са ти приятелите? Защото я пробутват тази марка, а тя, в общи линии не струва... Сравних на пипане каучука на една фиренца с две нормални гуми- нищо общо - като галош. Това, че струваха по 150 лв. за 17-ки не ми повлия никак... Не съм чел тестове, но щом в магазина гумата е два пъти по-твърда от читавите - не бих си я купил, пък макар и два пъти по-евтина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Goodyear Eagle F1 GS-D3 Ей това е гумата за лятото, на мокро и с 200 можеш да я караш и седи като залепена малко е шумничка заради шарката но пък се справя добре, сега гледам някаква нова са изкарали, може нея да я тествам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса за Firenza гумите не са лоши за тази цена а и май се произвеждат по технология на Brigestone а това ,че са по твърди от останалите не е показател за качество. Строго лятната гума е по-добре да е по твърда та като стане 40 градуса да държи на пътя а не меките смески и на 40 градуса може да ти изневери аз карам с Falken Azenis RT 615 и съм невероятно доволен от тази гума. Според мен Toyo R1R е също един прекрасен избор невероятна гума с страхотни характеристики способна да издържи огромни натоварвания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Goodyear Eagle F1 GS-D3 Ей това е гумата за лятото, на мокро и с 200 можеш да я караш и седи като залепена малко е шумничка заради шарката но пък се справя добре, сега гледам някаква нова са изкарали, може нея да я тествам.

Абсолютно точно! Тази гума е много добра дори и на мокро, и с голяма скорост е доста стабилна колата. Имат един недостатък както спомена Роската, тези гуми са малко по-шумни от тези които са с надлъжни канали!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега !Гуми има колкото искаш :icon_angel: Ама трябва да са ти по джоба :rolleyes: Аз съм с БАРУМ и съм доволен.Водят се за мокри настилки. :spamer: 195 65 15.Всички гуми са добри докато не се вдървят от ползване.Успех с избирането :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой има ли впечатления от Nokian I3, като гледам ТУК дава много добри характеристики, но са тествани за кратък пробег, а и друго си е да има някой директни впечатления. Иначе цената е очарователна, а и съм фен на направлението им за телефони :rolleyes:

Гумите са много хубави. Аз карах предишната си кола 2г с такива и имам много добри впечатления. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно FIRENZA ... да в Маргел имам приятел. Не е продавач, а гумаджия. Гледах в нета мнения за гумите. Описват ги като ефтин вариант на Йокохама Ес-драйв, като естествено Йокохама са по-добри. Един пич от щатите мисля , че беше ,кара Субару Импреза и е с такива гуми и доста ги хвалеше. Единственото отрицателно нещо (освен че са реплика) е че били с малко специфичен звук. Иначе други мнения от хора които ползват тези гуми не намерих май.

 

От един сайт с тестове на гуми открих ето това!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някъде бях чел експертно мнение, че гумите са като колите. Колкото по-нови, толкова по-добре. Аз лично не робувам на марки, както и не вярвам напълно на оценки от тестове и препоръки в популярни автосписания. А и при днешната глобализация, надписите за производител и търговска марка по гумите май не значат това, което значеха преди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...