Премини към съдържание

Клипове с Мицубиши


Препоръчано мнение

  • Отговори 232
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Това май е Варненския стелт дето падна от бат Гого в Сливен и стана 3-ти...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това май е Варненския стелт дето падна от бат Гого в Сливен и стана 3-ти...

Ами той трябва да е защото клипа е от обявата в мобилето , ама защо стрелката така шава и после си остава на 80 ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера гледах това клипче, точно докато разчеквах мобиле.бг. Първоначално си помислих, че колата е вдигната или е на стенд и затова ускорява така странно на първите 80км/ч. Но пък после се заслушах и се чува приплъзване на гуми... тоест - колата е върху истински път.

 

Моето обяснение е, че при пускането на съединителя при толкова високи обороти, колата буквално подскача и гумите за части от секундата остават във въздуха... това им позволява да се засилят до 80км/ч, после стъпва и зацепва напълно... там има лекото забавяне, докато гумите изравняват своята скорост с тази на купето...

 

Въпреки всичко тази кола набира неприлично... ама наистина неприлично бързо :)

 

В такива моменти имам чувството, че Галантите са ЗАЗ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Съвсем случайно току що попаднах на ето този клип малко по надолу от коментара ми. Ако е колега от форума предполагам няма да се разсърди, ако ли не сега е момента да видите как най-добре трябва да експлоатирате гумите си за по добро сцепление с пътната настилка . И запомнете малко по скъпо излиза, но е гарантирано, чудя се що ли и на F1 в бокса не ги загряват така гумите ми мятат ония черги само да ги лигавят :icon_thumbup:

Цъкни сега ей, точно тука, та да видиш що е то Еклипсче?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
И аз вчера гледах това клипче, точно докато разчеквах мобиле.бг. Първоначално си помислих, че колата е вдигната или е на стенд и затова ускорява така странно на първите 80км/ч. Но пък после се заслушах и се чува приплъзване на гуми... тоест - колата е върху истински път.

 

Моето обяснение е, че при пускането на съединителя при толкова високи обороти, колата буквално подскача и гумите за части от секундата остават във въздуха... това им позволява да се засилят до 80км/ч, после стъпва и зацепва напълно... там има лекото забавяне, докато гумите изравняват своята скорост с тази на купето...

 

Въпреки всичко тази кола набира неприлично... ама наистина неприлично бързо :)

 

В такива моменти имам чувството, че Галантите са ЗАЗ :)

Този клип го гледах преди време по повод продажбата на тоя стелт. По принцип при много мощните коли има такъв момент на подскачане от асфалта, обаче на мен ми е много чудно как не трепна тая кола за секунда от неравност по пътя с 200 км.ч Щото моята като я снимам с 200 по магистралата и телефонът ми бая подскача. Егати равната писта ще да е тая?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не подскачат, ами гумите им превъртат от мощността и докато зацепи диференциала като хората вече са достигнали реалната скорост...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае нещо за този случай? Доколкото разбрах е от рали, но нямам никаква информация. Само дето тайничко стискам палчета Мицубишито да им е разказало играта въпреки всичко!

 

Рали в БГ, и леко пострадалото Мицубиши :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, разказа им играта, вреча гледах репортаж по bTV. Въпреки ударът ЕВО-то ги е сцепило!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Сравнение между Audi RS6 и EVO IX комби. Водещия е по-впечатлен и ентусиазиран от лансера.

 

http://videos.streetfire.net/video/Audi-RS...i-IX_193920.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малиии...луда работа :) Лео, тоя издава твойте съскащи звуци :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер яко Ево. И то е с механично ЛСД...гледай какво прави. Оня кораб пасти да яде...баси не знаех, че е 2.1 тона. Много ме изкефи това Ево :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах чухте ли го клющавия германец какво каза???

Мислел ,че ЕВО-то имало къси скорости после като погледнал скороста разбрал ,че есъщност има брутална мощност !!!! Хахахаххахах :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...