Премини към съдържание

Среща в София... А защо не?


Препоръчано мнение

Днес, возейки се в градския транспорт ( в един от редките случай ), видях да се движат по "Цариградско шосе" няколко :mitsu-smiley: . И ми хрумна идеята: защо да не направим среща на Mitsubishi в София? Мястото е ясно: паркинга пред КНСБ. За ден предлагам следващата неделя 19.10.'08 г. А за час... предложете Вие. Колегите от провинцията също са поканени... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колко добра идея ... и в същото време кофти, че няма да мога да дойда , че няма да съм в Бг :( Ще гледам снимки после!

П.С. И защо се возим в градския транспорт ? Нещо самолета.... ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С. И защо се возим в градския транспорт ? Нещо самолета.... ?

Аааааа, на самолета нищо му няма. Паркиран е пред блока. Бях на гости, имаше хапване и пийване... Та затова :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА идеята... ще съм малко заек, защото за пръв път ще дойда на среща :icon_blush: :lol: , но пък ще се запозная с колегите :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от провинцията също са поканени... :icon_thumbup:

 

За София и провинцията ясно , а от морето може ли да дойдем.

 

Ами Хемингуей го е казал: "Всичко което не е до морето е провинция" :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За София и провинцията ясно , а от морето може ли да дойдем.

 

Ами Хемингуей го е казал: "Всичко което не е до морето е провинция" :icon_thumbup:

:hysterical: Добре казано колега... Значи може да перефразирам част от темата: Колегите от морските райони, както и тези от дълбоката провинция да заповядат в провинцията на среща :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush:

Ми, малко ми взеха книжката....., та този път и аз ще съм от наблюдателите :icon_censored:

Пък и имам ангажимент за тогава.

Приятно изкарване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Добре казано колега... Значи може да перефразирам част от темата: Колегите от морските райони, както и тези от дълбоката провинция да заповядат в провинцията на среща :icon_thumbup:
Е то хубаво Данчо! Ама да вземеш и датата да смениш, та да могат и кореняк-Софиянци да дойдат, че те събота и неделя ги няма в София..... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Добре казано колега... Значи може да перефразирам част от темата: Колегите от морските райони, както и тези от дълбоката провинция да заповядат в провинцията на среща :icon_thumbup:

 

:good: С удоволствие , ще следим темата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то хубаво Данчо! Ама да вземеш и датата да смениш, та да могат и кореняк-Софиянци да дойдат, че те събота и неделя ги няма в София..... :lol:

Бат'Марине! Аз затова писах дата 19.10.'08 г. ( неделя ). А часа остана недоуточнен... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за ама да не стане като миналия път да се броиме на пръсти. Както ни казваше един учител по физическо "няма сняг няма дъжд ако ще и ураган да има в събота да сте се събрали".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Защо да не използваме хубавото време и не направим едно вкусно барбекю за обяд, например другата събота или неделя? :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не използваме хубавото време и не направим едно вкусно барбекю за обяд, например другата събота или неделя? :skara:
Светльооооо....Недей изкушава дълбоката провинция...... :drive:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм със Светльо, ако е хубаво времето - пак ще дими скарата! Аз дотогава може и да не съм успял с колата, ама все някой ще ме закара! Така че - аз съм за! Пък ако се реши - и на паркинга ще дойда ;-) - стига да не сглобяваме самолета тогава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с две ръце ЗА. Мястото е изпитано и добро, а за час - предлагам или 15:00 или 17:00, за да хванем малко слънчице в студените есенни дни. Там сме (аз и Нат).

 

 

P.S> Роско, понеже те виждам, че и ти пишеш сега по темата, да ти кажа - ще дойда лично да те взема от вас и после ще те върна! Обещавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна идея колеги, но на 19 е последния кръг по драг в Дупница и на някои от нас ще им е трудничко да са и на двете места!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко..пак без мен-мисля да си ходя в дълбоката провинция :rolleyes: но ако и за другата седмица има желаещи съм на линия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с две ръце ЗА. Мястото е изпитано и добро, а за час - предлагам или 15:00 или 17:00, за да хванем малко слънчице в студените есенни дни. Там сме (аз и Нат).

P.S> Роско, понеже те виждам, че и ти пишеш сега по темата, да ти кажа - ще дойда лично да те взема от вас и после ще те върна! Обещавам!

Аз се надявам дотогава вече да съм си яхнал бегачката (че дотогава ще се подвизавам с едно Мондео)..... Пък това ми е ..... най-любимата марка....

Ние със Стилян сме братя по оръжие, колите ни се чупят баш, когато оставаме без работа..... хахахахахаха, купонът е велик!

Стиляне, ще ни измръзнат кокалите на барбекю в 17, бре!

Има и друг вариант - барбекю някъде към 12, после слизаме за другите, които не са навити - 17. И всички са доволни.....

Ей, в тоя форум има варианти и за почти пълно щастие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз проуснах купона по случай рожденния ден на клуба тази година , но вече съм полу-човек - возя се сам напред-назад , т.е мобилен съм и не мисля да пропускам, каквото и където кажете :)

 

P.S "Автоматикът - моето спасение от безбожната скука и безкрайният спам на форума" :worthy: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не използваме хубавото време и не направим едно вкусно барбекю за обяд, например другата събота или неделя? :skara:

 

Между другото тази събота и неделя го дават хубаво времето, около 20 градуса! :)

Защо да чакаме до другата? :)

Ако има желаещи още за тази събота и неделя може да го направим и още вдругиден! :)

А на 18-19.10 аз смятам да отскоча до Ст.Загора да видя нашите малки приятели как са! :) Но това е личен план, а не предложение! :) Ако има среща на 19-ти в София мисля, че ще съм се върнал до тогава и ще се опитам да присъствам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази неделя съм по лични ангажименти, а другата, както каза dosev4eto е драг-рейсинг-а и тогава предполагам че някои няма да могат, но ако е някоя от съботите (тази или другата) аз съм там :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...