Премини към съдържание

Среща в София... А защо не?


Препоръчано мнение

Имам предложение към Данчо и Роско - за да не се качваме с 500 коли искате ли да ви взема с моята?

Мерси за предложението Стиляне, но обещах на колегата RogerDoger да го взема и ставаме трима... А после ще има ли среща на паркинга на КНСБ и в колко часа? Тези, които няма да дойдат на поляната, но могат да дойдат пред КНСБ, да кажат в колко ще им е удобно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Лошото е само, че в неделя го дават да е кофти времето, а в събота направо го дават да вали. Има ли някакъв бекап вариант за среща, ако времето не позволява пикник?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако има слънце и е добро времето отиваме на пикник, ако ли не е се отменя до следващата седмица.

Това е по лична преценка на всеки.

По синоптични прогнози времето в неделя ще бъде като днес. :sun:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има слънце и е добро времето отиваме на пикник, ако ли не е се отменя до следващата седмица.

Това е по лична преценка на всеки.

По синоптични прогнози времето в неделя ще бъде като днес. :sun:

Светльо, като дата на събитието си дал дата 18 октомври, а аз доколкото разбрах ще бъде на 19 октомври/неделя/Оправи го, за да не стане грешка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе хубаво ще е! Ние сме имали винаги късмет с времето, оптимизъм трябва тук!

 

Относно изчакването - след завоя за Горна Баня има една бензиностанция, мисля Лукойл. Или там, или в самото начало - на главния път. Както кажете.

 

За хапване - кой каквото си иска! И не вземайте по много, че винаги всеки носи три пъти повече, отколкото му е необходимо и се чудим какво да правим с храната накрая!

 

Наистина, има ли мераклии за КНСБ? Да не да слезе целия пикник и да си се гледаме само ние? И дайте някакъв час

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Утре срещичка с похапване, ако е добро времето.

Вече съм купил месото. :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре срещичка с похапване, ако е добро времето.

Вече съм купил месото. :skara:

Дават го да е слънчево времето... Моите мръвки се киснат вече в марината :essen:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дават го да е слънчево времето... Моите мръвки се киснат вече в марината :essen:

 

Пфф...недей така, че съм гладен...ей ся ще припаля самолета ииииииии :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пфф...недей така, че съм гладен...ей ся ще припаля самолета ииииииии :)

Идвай Емо :good: Има достатъчно мръвки :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех...би ми се искало, но....някой друг път...Сега ми остава да си хвърля някой кремвиш на скарата :) Да си изкарате приятно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо в календара е записана за вчера :D ??

Ами тя беше днес... И стана много хубава среща - барбекю :icon_thumbup: И пържолки имаше,и наденичка и беконче :icon_blush: Вкусотии. Имаше едни пържоли номер 47+, возени в един Evolution 10... Или така подочух ;)

Ето и доказателства за всичко това: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=29...amp;pid=8414536

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз направих няколко снимчици ...

 

 

 

 

 

 

Искам да благодаря на колегата Brigadiro за возенето... също и на Дани и Боби :)

Прекарахме си страхотно и трябва по често да го правим :)

До нови срещи !

 

P.S. Не съм снимал коли щото не беше това целта на срещата.... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз май малко закъснях ;) Но ще си взема поука!

Вземай вземай, че следващия път пак ще ядеш торта с бира :giggle:

 

Както винаги - страхотна среща, със страхотни хора !!! :rulez: :icon_n_hands: Снимки по-късно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше страхотно, както винаги... благодаря на всички, които дойдоха. Прекарах един незабравим следобед, хапнах вкусно барбекю, та дори ме изкъпаха с бира. Срещата беше в доста камерен състав, но за сметка на това качествена по всички показатели! Дори Светльо спазари едно возило, но подробности - на следващото барбекю, който реши да дойде ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...