Премини към съдържание

Среща в София... А защо не?


Препоръчано мнение

Аз пък се чудя какво става с нашите фиданки, които садихме!?

 

Да бе, подсети всички ни!

 

Дали не може някой участник да прескочи до мястото, ако му е на път и да провери?!?

 

Аз специално ходих през ранна пролет на "свиждане" но още имаше сняг там... после явно съм забравил :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз пък се чудя какво става с нашите фиданки, които садихме!?

 

 

Аз вчера се запитах същото нещо... и си мислих как ще берем липа от тях и ще си правим чайчета... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Където кажете. Малката скара не я вадя от колата и само свирнете и съм там! Мързелив неделен следобед.... Димящ.... Цвъртящ.... някоя биричка за цвят......

Хайде, слънце не остана!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Където кажете. Малката скара не я вадя от колата и само свирнете и съм там! Мързелив неделен следобед.... Димящ.... Цвъртящ.... някоя биричка за цвят......

Хайде, слънце не остана!

Идеята никак не е лоша. Първо скарата, после срещата с тези, които не са били на BBQ-то :) Идеален почивен ден :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Където кажете. Малката скара не я вадя от колата и само свирнете и съм там! Мързелив неделен следобед.... Димящ.... Цвъртящ.... някоя биричка за цвят......

Хайде, слънце не остана!

 

Ами хайде на обяд в неделя около 13.30-14.00 часа на Бонсови поляни на нашето място да похапнем мръвчици? :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Ей сега да умре от срам скараджията....... Аз не го знам мястото.... дайте ми малко посока....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко пак не разбрах за обяснението за Бонсови-те поляни :icon_n_oops: ... ако е възможно с някой колега да се чакаме някъде, ще съм много благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в Горна Баня на първото голямо къстовище си в ляво държиш левия ръкав на пътя и само на право 2-3 км

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в Горна Баня на първото голямо къстовище си в ляво държиш левия ръкав на пътя и само на право 2-3 км

Много точно обяснено с 2 думи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не зная къде се намира мястото... а по обясненията не можах да се ориентирам :icon_blush: Така че ако не е нагло, да се чакаме някъде с някой дето е ходил... А линка към обръщалото на 260 не работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се чакаме на входа на Горна Баня. Ще намерим къде. След моста има доста широк участък и можем да се изчакаме там. Иначе съм ходил на Бонсови поляни, ама тогава ме води една какчика - ученик бях още....... Помня ти кое как е било.....

Предложения за час? 13 в Горна Баня добре ли е? Да има време да се видим, да пекнем части от животни и да си похортуваме другарски......

А после в София? Нещо не сме активни, ми изглежда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Роско, палете скарите. Аз ще дойда към 14.00 часа, защото съм на работа до 13.30 часа.

Ще донеса и въглища. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм ходил, но го намерих в GPS-а и се надявам той да ме закара до там :)

 

 

Колега дай GPS координати да го намеря по лесно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение към Данчо и Роско - за да не се качваме с 500 коли искате ли да ви взема с моята?

 

Аз не се намесвам, тъй като казах още в началото - където и когато кажете, аз идвам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама моля ви се, аз за какво се изгърбих да сглобявам (само в началото съм, де, дано я оправя дотогава)

Стиляне, ти, Нат, аз, жената, детето - накъде повече хора, ма мама...... Не съм забравил, че ще ме возиш, ако не си оправя колата, сериозно! Надявам се, обаче, да е ОК дотогава...

 

Светльо, скарата ми я няма, а и няма нужда от нея. Мисля, че и без въглища ще се оправим (все пак сме в планината), ако има за резерв - ще си ги пазим за друг път! Нека да запалим огънче, някоя колежка може да е по-зиморничава, да се сгрее..... :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер идея, надявам се да не ми мине и сега черна котка път да пропусна срещата. Само не разбрах приема ли се предложеното на rosko за място на сборен пункт, щото в Горна Баня съм стигал само до минералните чешми в центъра.

Ако има желаещи колеги - можем да се изчакаме и по-рано. Аз тръгвам от Младост и си мисля, че ще се справя с намирането на поляните.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стиляне, ти, Нат, аз, жената, детето - накъде повече хора, ма мама...... Не съм забравил, че ще ме возиш, ако не си оправя колата, сериозно! Надявам се, обаче, да е ОК дотогава...

Ами Нат я няма... Аз, ти, жената, детето... 4 броя! Тамън сме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Е как ще печем без скара?

Ще трябва да ходя до вилата да взимам... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никъде няма да ходиш! Ще си напалим огън, а скарите - от мен! Аз имам една "постоянна" в колата, тя ще обслужи 4-8 души. Ще взема и една от кума, хайде още 10 души. Че ние колко ще се съберем? А и някой от колегите ако има скаричка - да я носи. Мисълта ми беше да няма барбекюта, ами огън да си накладем.... Пък ако видим зор - клечки ще издялкаме и мръвката на шишчета ще наденем - гладни - няма да останем, спокойствие му е майката и хубаво време!

Пък ако някой иска - да си носи барбекю-то....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все пак ако може с някой да се чакам някъде ще подскоча от радост... видях от къде минава пътя и улицата Обзор (мисля, че беше така), но за 2-ри път ще ходя в Горна баня и там ще зема да се загубя :D :ph34r: Пък аз мислех през околовръстното да влезна, та ако е възможно да се срещна с някой, ако не ще се оправям сам.

Също така да попитам, какво трябва да се носи (нещо сочно за скарата примерно :rolleyes: ) ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...