Премини към съдържание

Среща в София... А защо не?


Препоръчано мнение

Хммм... казвайте къде да го направим барбекюто? Аз съм ок и ЗА 12:00 някъде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ако все пак решите да е тази събота и/или неделя аз съм за, но за другата съм на годинка на братовчеда на дятето :) А за тази - наистина се очаква доста хубаво време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявам дотогава вече да съм си яхнал бегачката (че дотогава ще се подвизавам с едно Мондео)..... Пък това ми е ..... най-любимата марка....

Ние със Стилян сме братя по оръжие, колите ни се чупят баш, когато оставаме без работа..... хахахахахаха, купонът е велик!

Стиляне, ще ни измръзнат кокалите на барбекю в 17, бре!

Има и друг вариант - барбекю някъде към 12, после слизаме за другите, които не са навити - 17. И всички са доволни.....

Ей, в тоя форум има варианти и за почти пълно щастие!

 

То в 17 часа вече е и почти тъмно :).Така, че ако правим нещо трябва да е по обяд 12-13 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам да се разберете, най-вероятно ще дойда. Но нека да не е когато е Драг-а, защото ще има много липсващи. Две събития в един ден, винаги е греда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия и тази и другата неделя, а за барбекюто няма ли е да студеничко. От неделя прогнозата е за разваляне на времето. А по-принцип съм навита. От мен пържолките, от вас скарата, че така и така не съм черпила за Еклипса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте да го направим и тази събора или неделя! :)

Времето е страхотно, а нищо не ни пречи да го направим и другата ако е хубаво (макар че днес казаха че зимата се очаква след 2 седмици да дойде).

Ако искате може да се организираме за събота по обяд! :) Дават времето да е по-приятно! :) около 12 - 13 да сме там, казвайте има ли желаещи, за да знаем дали да се организираме? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм все още болна след последната проява на открито, та барбекюто ще го пропусна, но ако се разберете за среща в неделя към 17 ч. и седнем някъде на завет, ще се постарая да дойда :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май няма да се събираме тази седмица, защото той уикенда направо си мина. Хайде проявете малко повече ентусиазъм за идната седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) До Бонсови поляни не стигнахме, но пък направихме една случайна среща с Росен (SLX) и Стефани (sj) на Народния театър и си изкарахме много добре! :) :icon_clap: :drinks:

И утре е ден, ако има мераклии може и да успеем от втори опит! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия.... Само да вметна, че моето :mitsu-smiley: е в интензивното.. интубира го DJ-я ... А без митсу не чуствам както трябва и незнам как ще дойда :icon_crybaby: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия.... Само да вметна, че моето :mitsu-smiley: е в интензивното.. интубира го DJ-я ... А без митсу не чуствам както трябва и незнам как ще дойда :icon_crybaby: .

За мен не е проблем да те взема и заедно да отидем...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажете нещо по-конкретно, да си направим изчисленията и ние от прованса :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен не е проблем да те взема и заедно да отидем...

 

В Борово живея ... 0888 14 15 27 Радо

Ако се обадиш съм на линия. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) До Бонсови поляни не стигнахме, но пък направихме една случайна среща с Росен (SLX) и Стефани (sj) на Народния театър и си изкарахме много добре! :) :icon_clap: :drinks:

И утре е ден, ако има мераклии може и да успеем от втори опит! :)

Срещата беше много мила и съвсем ненадейно импровизирана :icon_thumbup: Отчитаме за протокола мини среща днес.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Борово живея ... 0888 14 15 27 Радо

Ако се обадиш съм на линия. :icon_thumbup:

:good: Само да се състои срещата ще те взема. Но ще се разберем допълнително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не се възползваме от възможността дадена ни от Балкан Стар да усетим Еволюшъна... :icon_blush: :icon_thumbup: :icon_clap: :icon_rock: я вижте тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, какво става в крайна сметка, ще дими ли скарата през уикенда?

Вижте какво време е навън, колко още такива дни мислите, че ще има? Я се стягайте и да се съберем! После и при другите долу ще слезем, хайде, организация!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В неделя ще бъде 20 градуса - супер слънце! :sun:

Може да го направим барбекюто около обяд на Бонсови поляни.

Какво мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление (на първо четене), няма да съм в София. Но сте вече обучени :) , така че вярвам, че ще се справите и без мен :) .

 

Но ако нещо се разсъхне програмата, бъдете сигурни, че сме там!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...