Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

Да, ама не съм археолог и при един такъв въпрос бих ползвал един от трите джокера.

 

Проблема с разкопките по форума идва от списъка със сходните теми и от това, че хората не гледат датите. Трябва да се радваме, поне че този вид разкопки не оставят дупки след тях. :D

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • преди 3 седмици ...

Какво стана с мобилната тема?

 

http://img231.imageshack.us/img231/3530/mitsubishimobile.th.png

Нищо не пречи да се направи така и ще изглежда по-добре, от колкото със сегашните иконки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , настроил съм си часовото време на форума на +2 България , но ми излизат всички теми с един час назад. Само при мен ли е този проблем ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Отбележи чавката в панела Настройки на Включено лятно часово време?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Какво стана с мобилната тема?

 

http://img231.imageshack.us/img231/3530/mitsubishimobile.th.png

Нищо не пречи да се направи така и ще изглежда по-добре, от колкото със сегашните иконки.

 

Готово! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там, където е за категория (с подфорум) сте изтървали иконката за непрочетено, преди малко ми излезна с четириъгълниче (сега го оприличавам на папка http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_images/mobile/f_cat_unread.png - ето какво е в момента), вместо :mitsu-smiley: Има ли някакъв шанс да се оправи и шрифта на заглавната страница, да не е бял на светло син фон(цветовете доста сходни и не се вижда достатъчно отчетливо)?

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Иконката е оправена. Какво имаш предвид с " шрифта на заглавната страница, да не е бял на светло син фон"?

Дай скрийншот, че не те разбирам.:icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж моята картинка, после виж как са надписите на мобилната версия в момента. Възможно е надписа отгоре "Клуб Мицубиши България - Форум" да е със "същото" бяло като основните раздели и да е по-трудно да се сменят останалите, без да му се променя цвета.

Ако има такъв вариант може да му се сложи "сянка", за да се чете на светлия фон, без да се сменя цвета.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Доколкото те разбирам, искаш да сменя цвета на разделите? Сега го направих тъмно синьо. Така харесва ли ти? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това имах предвид, но някъде толкова тъмно, колкото останалите или малко по-светло. По-скоро ми се струва, че може да е от широчината на шрифта, който е използван да е малка и за това не изглежда много добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мисля че в момента се вижда перфектно, защото тъмно сините букви са на много светлосин фон. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една анкета би ми била интересна,кой какъв скин ползва. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Една анкета би ми била интересна,кой какъв скин ползва. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

 

Ами май има и по-лесен вариант.Ще приказвам с началника и ще видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една анкета би ми била интересна,кой какъв скин ползва. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

 

Чудесна идея, Ценов! Имаш едно пиене от мен :):):)

Може да се окаже, че над 95% ползваме един и същ скин и не е необходимо да губим времето и усилията на няколко колеги, за няколко други скинове, които се ползват от незначителен брой потребители.

 

Тишо, няма какво да питаш, а направо пускай анкетата в общия раздел.

Вероятно ще трябва да се предвиди възможност за повече от един отговор, ако някой ползва и олекотения скин за мобилни. Това само, ако е възможно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тишо имаше в предвид, че това кой какъв скин ползва е записано в базата :rolleyes:

Вярно, пропуснал съм... но така или иначе една такава статистика ще спести доста усилия.

Така че Ценов си го има пиенето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ама изпускаш момента с това, че червения скин е по подразбиране на всичките 8882 потребителя, и само малка част влизат и още по-малко си сменят скина, така че не е достатъчно обективно за скинове сложени преди няколко месеца. Ако има вариант да се ограничи периода или да се направи извадка на тези, които сами са си избрали скин резултатите ще са други. Най-лесния начин е с анкета видима от всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ама изпускаш момента с това, че червения скин е по подразбиране на всичките 8882 потребителя, и само малка част влизат и още по-малко си сменят скина, така че не е достатъчно обективно за скинове сложени преди няколко месеца. Ако има вариант да се ограничи периода или да се направи извадка на тези, които сами са си избрали скин резултатите ще са други. Най-лесния начин е с анкета видима от всички.

 

:icon_doh: Идеята беше да се види кой скин от колко потребители се ползва, а не кой си е сменял скина. Няма да правим отчет в края на месеца :D

Данните които е дал Тишо.. са точни. Няма значение дали някой си е сменял скина или не. Важно е какво ползва в момента

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Влади еи сега почвам да пиша заявката към базата данни да отчита колко човек (ще добавя и кога) си сменят скина.Няма значение ,че това ще тормози дб допълнително ,ще доведе до лаг и т.н. ... но ест. е много важно да го знаем това ,все пак това е движеща сила във вселената :) .Представи си след време каква малка цифра ще излезне.

 

Атуалната извадка беше извадена.Ако желаеш да разбереш дали Иван , Петкан или някои друг ползват синия или червения скин ... пусни анкета,ама да кажат и колко пъти ги сменят :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Владимиров, питам те в прав текст - докога ще ни лазиш по нервите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Владимиров, питам те в прав текст - докога ще ни лазиш по нервите?

 

Аз предлагам анкета, на колко души от форума г-н Владимиров лази по нервите и на колко им се струва, че е полезен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам анкета, на колко души от форума г-н Владимиров лази по нервите и на колко им се струва, че е полезен.

Подкрепям !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...