Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днес по обяд на бул.Мадрид и ул.Черковна видях едно много хубаво черно 3000 GT.На кой ли е?

 

Ако е това, кеото си мисля, то постоянно паркира в този район. Предимно на Мадрид и Евлоги Георгиев. Не знам на кого е обаче, но не е от форума. То тук има само едно 3000ГТ и то от скоро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес мисля,че видях колата на No_Maya в близост до 5-те кюшета.Да си признава. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Всичко си признавам! Много грижливо си отснел Еклипсчето, хихихи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, тази вечер ти ли беше в 19,00 часа на централна автогара? Много бързо избяга с "космическия" :plane:

Да, получавах един багаж тогава..... А космическият е със скоростта на лазерен лъч......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи към 20,00 ч. настигнах Бобана на кръстовището на Георги Софийски и Гешов, ама говореше по телефона и не реагира на примигванията ми с фаровете или не разпозна сребристия ми галант?

Най-после и мен да ме мерне някой и аз да блея... :icon_blush: по принцип винаги забелязвам Мицута, особено Галанти. :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на Братя Миладинови (до Пиротска) видях ето този звяр. Да си каже, кой е бил, ако е от форума :)

 

http://img707.imageshack.us/img707/9602/17122009g.jpg

 

http://img94.imageshack.us/img94/1348/17122009001c.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По миналата събота 05.12 летящ галант с плевенски номер 7007 на Витиня посока Ябланица по обед.Да си признава. :plane: :plane: :plane:

Пак се радвай, че си успял да го видиш ... Щото аз се успях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пред задния вход на бизнес парка току що отивайки на работа видях един червен катастрофирал Колт. На вид ми заприлича на колта на варненския тартор на клуба Емо Димитров. Независимо кой го е карал се надявам да е добре, ламарините все ще се оправят някак колкото и банално да звучи. В петък аз самия катастрофирах тежко и вече гледам далеч по-философски на тези неща...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз колеги. Язък все пак за колегата който се е ударил. Много ме трогна вашата загриженост и обаждането по телефона. Обичам ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера във Варна по обяд се разминах с един Галант и се поздравихме (като горди притежатели на :mitsu-smiley: :plane: ) .. Питах се дали влиза във форумчето??? Във Варна има доста колеги с този автомобил, ама явно много малка част от тях знаят за съществуването на това хубаво и много полезно място...

:mitsu-smiley: Аз бях... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес някой ми беше оставил визитка на клуба на пикадили практикер.Кой беше? :)

 

:icon_hmm: Кой ли може да е бил на това? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера някаква 20-25 годишна ***** с новия сребрист Еклипс за малко не удари на нашите Лансъра в стремежа си да изпревари всички на къговото на Руски паметник ... Нещо много сътанаха гъзарите с нови :mitsu-smiley: Дано заради такива идиоти не ни излезе име, като на голфаджиите :argue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера някаква 20-25 годишна ***** с новия сребрист Еклипс за малко не удари на нашите Лансъра в стремежа си да изпревари всички на къговото на Руски паметник ... Нещо много сътанаха гъзарите с нови :mitsu-smiley: Дано заради такива идиоти не ни излезе име, като на голфаджиите :argue:

 

Има ги много такива - повярвай. Лично аз съм попадал на доста такива, където само петнат :mitsu-smiley: :icon_censored:

Редактирано от Casper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Виждам редовно Casper в района на кв. Лозенец и кв. Иван Вазов.

Махам, свиркам, но не ме вижда. Гледа напред и не мига даже! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес София беше градът на мицубишитата.Първо около 12.30ч. видях червен колт със стикер на клуба до БИЛЛА на България(да си каже :icon_bye:)ЕВО 10-2бр.,ЕВО-8 мноого галанти,няколко лансъра.Паджеро,L200,L300 и пинините са толкова много,че не ги и отразявам.Хубаво е че толкова много хора харесват марката :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждам редовно Casper в района на кв. Лозенец и кв. Иван Вазов.

Махам, свиркам, но не ме вижда. Гледа напред и не мига даже! :D

 

И аз често ти виждам колата паркирана срещу басейн Спартак.

Сорри, че така съм те подминавал :icon_blush: Уж гледам наляво-надясно, но явно този път съм бил замислен :D

 

Днес София беше градът на мицубишитата.Първо около 12.30ч. видях червен колт със стикер на клуба до БИЛЛА на България(да си каже :icon_bye:)ЕВО 10-2бр.,ЕВО-8 мноого галанти,няколко лансъра.Паджеро,L200,L300 и пинините са толкова много,че не ги и отразявам.Хубаво е че толкова много хора харесват марката :mitsu-smiley: .

 

Може и аз да съм бил, ама не беше 12:30, а 13:30.. Аз по това време минах от там за към Бояна.. :)

Редактирано от Casper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз често ти виждам колата паркирана срещу басейн Спартак.

Сорри, че така съм те подминавал :icon_blush: Уж гледам наляво-надясно, но явно този път съм бил замислен :D

 

 

 

Може и аз да съм бил, ама не беше 12:30, а 13:30.. Аз по това време минах от там за към Бояна.. :)

Точно така 13.30ч. беше!Някакъв камион се опитваше да завие,а ти се бе изнесъл до средата на България. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота срещу неделя на кръстовището на ул."Цар Симеон"и реката ,един черен Лансер от новите беше изпуснал завоя и се беше помлял малко.Дано не е някой от форума!! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Черен лансер на Раковска 134. Ценов, ти ли си бил ,признай?

Много е вероятно, минавам цялата Раковска по 5-6пъти на ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...