Премини към съдържание

Видяхте ли новия Колт


Препоръчано мнение

Туко що попаднах на снимки на новия Колт! Отпред са ползвали решетката на новия лансер. Колтът е придобил агресивен вид и според мен няма да има конкурент на пазара :icon_rock: Снимките са с лошо качество, но все пак промените се виждат!

http://news.automedia.bg/read/4777.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли на какво се чудя напоследък. Ще оспамя мялко, но ще ми простите....

Ние сме сигурно най-мирният, дружелюбен, учтив, кротък и т.н. клуб. Познавам вече доста от колегите и .... няма толкова кротки хора.

А всички ние (или поне повечето) харесваме "сърдития" Галант и определено агресивно-изглеждащите коли.... Скоро се сетих за този феномен.... Чудна работа

 

Мале, че хубав колт! И като гледам с какво са го писали, че ще се конкурира, малиииииии, от ММС трябва да ги съдят за обида!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли на какво се чудя напоследък. Ще оспамя мялко, но ще ми простите....

Ние сме сигурно най-мирният, дружелюбен, учтив, кротък и т.н. клуб. Познавам вече доста от колегите и .... няма толкова кротки хора.

А всички ние (или поне повечето) харесваме "сърдития" Галант и определено агресивно-изглеждащите коли.... Скоро се сетих за този феномен.... Чудна работа

 

Мале, че хубав колт! И като гледам с какво са го писали, че ще се конкурира, малиииииии, от ММС трябва да ги съдят за обида!

 

Хи хи хи, сладур! Ами мирните хора изразяват агресията си по този начин, чрез колицата! И после им остава само да са мирни, кротки, и т.н. ... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли на какво се чудя напоследък. Ще оспамя мялко, но ще ми простите....

Ние сме сигурно най-мирният, дружелюбен, учтив, кротък и т.н. клуб. Познавам вече доста от колегите и .... няма толкова кротки хора.

А всички ние (или поне повечето) харесваме "сърдития" Галант и определено агресивно-изглеждащите коли.... Скоро се сетих за този феномен.... Чудна работа

 

Мале, че хубав колт! И като гледам с какво са го писали, че ще се конкурира, малиииииии, от ММС трябва да ги съдят за обида!

 

Дано и новия Галант по традиция да е толкова сърдит! Иначе за Колта май промените са само козметични, но в случея съществени! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми харесва, особено отзад... заприличал е на Форд КА, което е голяма деградация за Колт... сегашната модификация изглежда в пъти по-добре откъм дупе... пък истинските ценители знаят, че и дупето е важно :) Сега е като на тлъста негърка...

 

Що се касае до думите на Роско - не си ли забелязал, че агресивните хора пък си падат по заоблени форми... падат си по VW, Seat, които правят кола с добър дизайн, после нагряват прототипа на купето и го надуват с горещ въздух, докато не стане като балон :) Така че - явно нашата любима дама от форума е права - кротките хора изразяват човешки заложената им агресия със стил - в случая с този на своя автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей, ние ще заформим кръжок по философия, бре! Бравос....

Сигурно всичко, което сте писали е така, и все пак си е интересно явление...... Един от най-благите хора, които съм срещал през живота си харесват Галант.... лилав.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е, според мен се излагат вече! Всички мицу-та еднакви отпред! Мързелива работа! То, ако колите ще се различават само по задниците - да караме само на заден ход :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лео, за това има коли до 1999 година производство, в които е запазена строгата индивидуалност, стойка, визия и поведение на пътя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е, според мен се излагат вече! Всички мицу-та еднакви отпред! Мързелива работа! То, ако колите ще се различават само по задниците - да караме само на заден ход :D

М-даа, ти задниците остави на нас... :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми харесва, особено отзад... заприличал е на Форд КА, което е голяма деградация за Колт... сегашната модификация изглежда в пъти по-добре откъм дупе... пък истинските ценители знаят, че и дупето е важно :) Сега е като на тлъста негърка...

Братле и аз те подкрепям :icon_blush: И на мен не ми харесва особено много :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли на какво се чудя напоследък. Ще оспамя мялко, но ще ми простите....

Ние сме сигурно най-мирният, дружелюбен, учтив, кротък и т.н. клуб. Познавам вече доста от колегите и .... няма толкова кротки хора.

А всички ние (или поне повечето) харесваме "сърдития" Галант и определено агресивно-изглеждащите коли.... Скоро се сетих за този феномен.... Чудна работа

 

Хората отдавна са казали, че противоположностите се привличат! То май и при хората е така!

 

Може да има и друго тълкувание на дизайна на Галанта: аз бих казал, че е хармоничен т.е. вска една част предница, задница, силует излъчва едно и също усещане ...

 

А пък някой може да каже, че агресивният вид би могъл да означава просто "Не ме закачай!"

 

С други думи "Всичко зависи от ълъла под който нещата застават пред нас!"

 

Лек ден на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми харесва, особено отзад... заприличал е на Форд КА, което е голяма деградация за Колт... сегашната модификация изглежда в пъти по-добре откъм дупе... пък истинските ценители знаят, че и дупето е важно :) Сега е като на тлъста негърка...

И на мен това ми направи впечатление! Ужасна задница и стойка на автомобила, особено с тези малки гуми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър страничен ефект от промяната на външния вид е, че цената на сегашния модел, ще падне - и на новите и на употребяваните, а според мен сегашния Колт не изглежда зле... Само да имах пари за втора кола... Галанта не си го давам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина муцунката на зверчето е доста насъскана. Но на мен лично отстрани Колтчето ми напомня за Смарт, а тази задница изобщо не му отива - то форма, форма, ама трябва и малко излъчване. Инчае отиваме на приказката че формата е съдържателна, а съдържанието е формено. Но без онова специфично ИЗЛЪЧВАНЕ отиваме в графата ширпотреба, като едновременно с това се отдалечаваме от магическите на пръв погле думички "СТИЛ", "ИЗЛЪЧВАНЕ" и "ИНДИВИДУАЛНОСТ", които до голяма степен са повод нашите автомобилни вкусове да са си спретнали такова приятно рандеву тук.

 

Много ще се радвам по-качествените снимки след ПР-кампанията на новия модел да покажат истинските достойнства на Колтчето. То, между другото, ми е слабост откакто преди карах едно такова - бях изумен как в такава уж малка кола (при това произведена '85 г.) могат да се съберат два фотойла отпред и на трима души отзад да им е удобно при дълго пътуване.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даите сега като е мици и да не си кажем истината.На мен колата не ми харесва хич,сигурен сам че ако имаше емблема на деу щеше да се оплюе здраво.Задницата е доста пазарска, а за предницата въобще не отива на такава кибритена кутиика тя си е създадена за звяра.А за това че няма да има конкуренти на пазара мисля че всички в този дял изглеждат по добре от нея!Аз лично мисля че новия сивик няма конкурент на пазара!Не ми се сърдете винаги казвам това което мисля. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даите сега като е мици и да не си кажем истината.На мен колата не ми харесва хич,сигурен сам че ако имаше емблема на деу щеше да се оплюе здраво.Задницата е доста пазарска, а за предницата въобще не отива на такава кибритена кутиика тя си е създадена за звяра.А за това че няма да има конкуренти на пазара мисля че всички в този дял изглеждат по добре от нея!Аз лично мисля че новия сивик няма конкурент на пазара!Не ми се сърдете винаги казвам това което мисля. :)

 

A мен новия цивик не ме кефи! А и тия цивици станаха кат голфовете, толкова тривиални....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веднага се съгласявам с Емо! Всичкото това плексиглас на хондацията я прави.... точно като кукла барби! Според мен това не е дизайн за кола! Е, може би подхожда на някоя мутреса, но аз не бих си я купил никога!

Ей, колега, колтчето ама никак не е кибритена кутийка! Вярно, че му е малък багажника, ама дава вид на съвсем просторно возило, височко е, бе аз ги харесвам! Просто са ми симпатични. Отделно - дайте да го видим първо, пък тогава да говорим категорично

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене нещо също не ми се връзва тази агресивна предница с такава хилава задница :icon_hmm: А и малко да се бяха постарали да не прилича баш на лансър отпред. Така става малко като новите фиат пунто и браво - различават се само по големина. Преувеличавам, естествено, ама все пак малко да се бяха постарали да го направят с негов си стил.

 

Иначе, и на мен в първия момент ми мина през ума, че вида отпред е твърде агресивен за малка градска кола... Но пък си помислих за спортното усещане на колта от предишните поколения, така че...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мен ми харесва и то много.Не мога да разбера откаде я гледате за да видите че задницата е слаба,мършава и тем подобни определения.Като се сложат едни 16-ки джанти ще изглежда съвсем различно.Колт-а от години си е с агресивна предница и това му е чара.Дайте пример с друг автомобил от класа и сегмента да е с по агресивна предница след 1996 година!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тенденция е от 2 години в дизайнерските среди - всяка марка със собствена муцуна.

Прост пример:

Новото Мондео предизвика добри отзиви и Форд побързаха да направят обновяване на Фокуса с новата предница.

Новата Фиеста и Ка също ще бъдат с тази нова физиономия.

Митсубиши също поемат по този път, защото дизайна на новия Лансер е правен в Европа. Явно тази болест е Европейска, защото и всичките нови модели на Пежо са еднакви отпред с тази озъбена физиономия като на клоун.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък Колтчето ми хареса , само дано се сетят вътре да го барнат малко , че тея бели пластмаси вътре направо ме отказаха да го взимам и сега се "мъча" с Лансера :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отпред е трябвало да го направят малко по-различно и да преработят задницата , така че да се връзва с нея. И силуета на самата кола ми се вижда прекалено "пасивен" . Така не се привличат нови клиенти :icon_thumbdown:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...