Премини към съдържание

Мнение за синия цвят на новия Лансър


Препоръчано мнение

Здравейте!

Искам да ви попитам какво ви е мнението за синият цвят на новия :mitsu-smiley: Лансър и дали си струва да взема такъв или е по-добре да изчакам още 2 месеца за червен?

Благодаря предварително. :icon_dance: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да ви попитам какво ви е мнението за синият цвят на новия :mitsu-smiley: Лансър и дали си струва да взема такъв или е по-добре да изчакам още 2 месеца за червен?

Благодаря предварително. :icon_dance: :rulez:

Явно, че червения цвят ти харесва повече.Синият също е много хубав.Аз на живо не съм го виждал.Ако имаш търпение изчакай, ако не грабвай синия :plane: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , да ти кажа чесно и аз не съм го виждал синия цвят , но мисля ,че тази сериозна марка няма да са се изложили с който и да е цвят!

Питаш какво мислим и аз ти казвам - взимай го! Ще си първия може би с такъв Лансер и ще се отличаваш от останалите!

Колегата Милен Димитров направи точно такова нещо- колко такива червени Outlander-и като неговия си виждал по улиците :) Това не е за подценяване при избиране на цвят!

Желая ти по бързо да вземеш така важното решение и да се присъединиш към нас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз също бях изправен почти пред такава дилема. Какъв да е цвета.

Когато отидох до БС имах късмета да видя изложено ЧЕРВЕНО :mitsu-smiley:

Малко по зад него имаше черно, сребристо и син.

Да си кажа честно червеното изглеждаше направо ЗАШЕМЕТЯВАЩО.

Като питах дали имат разбира се ми казаха НЕ.

Така че колега сега и аз чакам да доиде моето през август.

Според мен синия е най-лошия цвят за тази кола.

То и затова го имат винаги никой не иска да си го купи.

Извинявам се че бях малко краен за цвета - просто мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен най-много ми харесва черният. Видях почти всички цветове на живо и синият цвят не ми хареса, а той е любимият ми. Но въпрос на вкус. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато ходих до местния дилър в шоурума имаше 2 ево-та, едното синьо, другото червено и един 1.8 черен, синьото също е много добро но аз лично не бих го избрал, впрочем вкусове всякакви, зависи на теб кое ти харесва повече.

Напоследък тук е излязла една такава мода и дебелите англичанки налитат на всичко що е розово, тапицерии, телефони, дрехи, плюшени играчки и какви ле глупости си слагат в колите.

Та избора си е твой, вземи това което ти харесва макар и да почакаш малко повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих изчакал. Все пак е важно да ти харесва, а не бързаш. Тук има един син юнак, може да му хвърлиш едно око. Честно казано аз бих избирал между червен, тъмно и светло сивите и черен, но естествено това си е лично предпочитание :). Ако имаш повечко парички може и да го пребоядисаш впоследствие. Аз се интерсувах и от Балкан Стар ми казаха цифра между 2-3к, но по-вероятно към 3 ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Син цвят за Мицубиши...-НИКОГА! Още повече че самото синьо е доста зле подбрано и в комбинация с тези оранжеви мигачи, е направо безвкусица.Или червен или графит. Дори с черно колата изглежда някак си невзрачна и и се губи характера, който по принцип излъчва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мен ,

 

да всеки има свой вкус , но както казват повечето колеги червното си е червено, запазения цвят на

ето и моето :mitsu-smiley: мисля , че цвета си казва своето :icon_thumbup:

 

Успех при избора колега !

 

All :mitsu-smiley:

post-3475-1216145015.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз като много пристрастен ще кажа ЧЕРВЕНОТО разбира се!!!!

Но на мен лично и синьото ми харесва, но пред червеното бледнее. Но в крайна сметка, каквото ти гали най - много окото, всеки ден ще си го гледаш и караш с мерак :icon_thumbup:

Поздрави и дано скоро се похвалиш с новата придобивка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да ви попитам какво ви е мнението за синият цвят на новия :mitsu-smiley: Лансър и дали си струва да взема такъв или е по-добре да изчакам още 2 месеца за червен?

Благодаря предварително. :icon_dance: :rulez:

Братле, синия е хубав цвят ама :mitsu-smiley: заприличва на кола от една друга японска марка кадето този цвят е емблематичен. Вземи си червена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено явно на повечето не им харесва синия цвят - Да ,не е характерен , но я вижте в една друга тема за световния рекорд за най-много Ево-та за какво става въпрос, и кажете после,че синьото не изглежда пак добре :)

Аз определено ако трябва да решавам бих си взел в следния ред: черно,червено,синьо,тъмно сиво,светло сиво и накрая този леко златистия!

 

П.С. Преди време си говорихме с колегата Милен Димитров за цветовете на нашите Outlander-и той беше споменал ,че за неговия цвят -червен (който е по-малко срещан) е заплатил доста по-голяма цена от тази която ние дадохме за черния металик! Мисълта ми беше ,че е търсил и нехарактерен цвят , за да се запомни по-лесно на кой е тази кола :):) за което евала ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

 

П.С. Преди време си говорихме с колегата Милен Димитров за цветовете на нашите Outlander-и той беше споменал ,че за неговия цвят -червен (който е по-малко срещан) е заплатил доста по-голяма цена от тази която ние дадохме за черния металик! Мисълта ми беше ,че е търсил и нехарактерен цвят , за да се запомни по-лесно на кой е тази кола :):) за което евала ;)

 

Не само капарото беше повече иначе цената си беше същата.

Но за Лансера не мисля, че ще искат по - голямо капаро все пак с този цвят има доста продадени коли и цвета се търси, а при нас случаят беше друг, бяха само няколко Outlander-a (по спомен 2) с този цвят и не се знаеше какво ще стане :icon_dance: И накрая какво стана където мина предизвиквам Уаааул ефекта :icon_thumbup:

 

Поздрави :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Явно, че червения цвят ти харесва повече.Синият също е много хубав.Аз на живо не съм го виждал.Ако имаш търпение изчакай, ако не грабвай синия"

 

Ивайло е прав!!! Червеният цвят наистина много ми хареса, но след като ми казаха че синия идва 2 месеца по-рано се преориетинах към него.

Разгледах малко снимки и пурвите ми впечатления бяха, че не е лош, но днес, когато го сравнявах с червения наистина бледнее.

Отказах се от синия, а и днес ми се обадиха да кажат, че е капариран вече. :)

Ще почакам малко повече, но си заслужава. :icon_dance:

Поздрави! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да ви попитам какво ви е мнението за синият цвят на новия :mitsu-smiley: Лансър и дали си струва да взема такъв или е по-добре да изчакам още 2 месеца за червен?

Благодаря предварително. :icon_dance: :rulez:

Червеното си е червено обръщат се по него като след хубава жена ! :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Червеното си е червено обръщат се по него като след хубава жена ! :icon_doh:

 

 

Верно си е това за червения свят, само че онзи който беше на първите Outlander-и... той според мен по красив от този който се появи с новите Lancer-и.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ivospasov,

Гледайте с какъв цвят се представя колата в автосалоните. Изборът на цвета не е случаен, а най-добре показва предимствата на автомобила.

Тъмните цветове оптически намаляват размера и са по-подходящи за големите коли. Обратно, компактните автомобили стават "по-големи" със светъл цвят.

Всичко останало е въпрос на личен вкус.

Вземете това, което ви харесва, без да се съобразявате с мнението на околните, които могат само да уважат избора ви.

 

Успех! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ivospasov,

Гледайте с какъв цвят се представя колата в автосалоните. Изборът на цвета не е случаен, а най-добре показва предимствата на автомобила.

Тъмните цветове оптически намаляват размера и са по-подходящи за големите коли. Обратно, компактните автомобили стават "по-големи" със светъл цвят.

Всичко останало е въпрос на личен вкус.

Вземете това, което ви харесва, без да се съобразявате с мнението на околните, които могат само да уважат избора ви.

 

Успех! :)

 

 

Навсякъде по списания и брошури цветът е червен! :icon_rock:

Наистина е прекрасен и вече сам решил че това ще е цветът. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато видиш колата и кажеш - ТОВА Е - значи си направил правилния избор а цвета дали е син и червен има значение само за теб щом ти харесва и те отразява значи това е . Аз си харесах черния "Lancer sport sedan " и много скоро ще ви се похваля .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Някой може ли да прикачи една снимка на синия Lancer тъй като в Балкан стар Варна най-скорощната доставка на Intense CVT 0борудване е за септември на син Lancer. Мисля че цвета се води thunder blue но дори и дилърите в балкан стар нямаха негова снимка а в брушурата не си личи как точно изглежда. Ще ви бъда много благодарен. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение: ЧЕРВЕНИЯ, може би защото не видях черен ;) Синия ми е малко... как да кажа?! Сякаш не са имали друга боя и са взели от колегите си от Мазда :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...