Премини към съдържание

Новия Галант


silveria

Препоръчано мнение

За съжаление изглежда че ще е само за американския пазар в момента .. ето линк към статията (http://www.ipo.bg/Default2.aspx?ArticleID=992890d8-3df0-4081-9946-389e41c7f4e2&ref=rss) и цялата статия в случай че я затрият:

 

Автомобилът е предназначен основно за САЩ и ще се предлага във версии с бензинови четирицилиндрови и V6 мотори Японската автомобилостроителна компания Mitsubishi ще представи новото поколение Galant по време на Автосалон Чикаго през февруари. Возилото продължава дългата традиция на модела, като съчетава комфорт, практичност и стабилност на пътя. Външните линии на седана са изчистени и опростени, като наподобяват визията на предишната модификация на Chevrolet Malibu.

 

Автомобилът е предназначен основно за САЩ и затова не е чудно, че ще се предлага във версии само с бензинови двигатели, като клиентите ще могат да избират между четирицилиндрови и V6 мотори. Към първите спада 2.4 литров агрегат с мощност от 160 к.с. (118 kW), комбиниран с 4-степенна автоматична трансмисия. И двата шестцилиндрови мотора са V-образни, обемът им е 3.8 литра, а мощността е съответно 258 к.с. (190 kW) и 230 к.с (169 kW).

 

Както приляга на автомобил от този клас Galant е снабден серийно с редица активни и пасивни системи за сигурност. Сред тях са ABS с електронно разпределение на спирачното усилие, двустепенни предни въздушни възглавници, както и странични такива. По предварителни данни возилото ще се продава още от края на този месец, като японците обещаха да предложат изгодни ценови условия, съобразени с предпочитанията на индивидуалните клиенти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рейсталинг на текущия американски галант, грозен и тромав според мен. Нека си го продават само там,

а да направят изцяло нов красавец за Япония и Европа ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е неееееее, къде е онзи космически кораб който представиха :icon_crying: Това да си седи в Америка и да не идва насам :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми тва поругава цялата галантност на модела , която е олицетворявал през годините !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми тва поругава цялата галантност на модела , която е олицетворявал през годините !

На плиткоумните/задръстени Хамериканчета им е се тая кво карат... така че и каруца със спойлери да им се поднесе ще се качат на нея без обяснения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си го карат там това ....нещо.....

Аз ще зачакам :mitsu-smiley: да покажат нещо смислено като наследник и ако не го направят, ще си купя Хонда Акорд или Мазда 6. Те поне мислят и за другите пазари......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има едно успокоение -"Автомобилът е предназначен основно за САЩ" така, че чакаме да видим предназначения за Европа. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, те в Европа за момента продават новия Лансер и вместо Галант (освен вместо стария Лансер), така че дано по-бързо да почнат да произвеждат концептуалния модел на Галант!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги, мисля че има нещо невярно в цялата тая информация.

докато си търсех кола в мобилето имаше такъви го пишеше че е 2004 и се продаваше на старо в Германия, така че си мисля че става дума за журналистическа грешка или преписана стара статия отнякъде. пък и не мисля че може да стане чак такава грешка тая кола има визия на 2000 год. и много прилича за съжаление на хюндай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги, мисля че има нещо невярно в цялата тая информация.

докато си търсех кола в мобилето имаше такъви го пишеше че е 2004 и се продаваше на старо в Германия, така че си мисля че става дума за журналистическа грешка или преписана стара статия отнякъде. пък и не мисля че може да стане чак такава грешка тая кола има визия на 2000 год. и много прилича за съжаление на хюндай

 

Да се надяваме, че колегата "мики" е прав и :mitsu-smiley: не са пуснали такова странно грозно нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги, мисля че има нещо невярно в цялата тая информация.

докато си търсех кола в мобилето имаше такъви го пишеше че е 2004 и се продаваше на старо в Германия, така че си мисля че става дума за журналистическа грешка или преписана стара статия отнякъде. пък и не мисля че може да стане чак такава грешка тая кола има визия на 2000 год. и много прилича за съжаление на хюндай

 

 

Не, вярно е!

Наистина има разлика между единия модел 2005 и този, който пускат сега!

Не е голяма, разликата, но има, разликата идва в задните стопове още някои дребни нещица по интериора и екстериора, но предницата се запазва... :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, вярно е!

Наистина има разлика между единия модел 2005 и този, който пускат сега!

Не е голяма, разликата, но има, разликата идва в задните стопове още някои дребни нещица по интериора и екстериора, но предницата се запазва... :icon_confused:

Ужас! Къде са дизайнерите, правили една от най-красивите коли в света? А Лансер, Аутлендър, новото Паджеро са прекрасни!

Ама какво ли се чудя, като за американците - бива. Само да не идва тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужас! Къде са дизайнерите, правили една от най-красивите коли в света? А Лансер, Аутлендър, новото Паджеро са прекрасни!

Ама какво ли се чудя, като за американците - бива. Само да не идва тук.

Ами предполагам, че са наели дизайнерите на Хонда от 1996-2004 :D

Дано не го видя някъде на живо, че ще умра от яд!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Космическия кораб по ми допадаше,а туй нещо-просто нямам думи да се изкажа.Аз карам американски Галант 2000г но той много прилича(да не кажа че по красив)на европейския си брат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за ВОЛГА ,но има много от HONDA :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо да споделя, че много :mitsu-smiley: има в Търново! То нови лансери, аутлендъри, много нещо. Бравос!

Та там видях нов Галант на живо. Ми колеги, да не го бях виждал хич! Нищо общо с красавците, които знаем. Дори жената, която ме занася, че харесвам галантите ме спука от бъзик - това ли било най-красивата кола, която е произвеждана някога..... Ужас.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...