Премини към съдържание

И аз да се похваля


Препоръчано мнение

Най сетне дойде момента да се похваля и аз!!! След 6м чакане успях да оправя документите на мечтаната кола. Не мога да опиша колко съм щастлив!!! От няколко дни е официално мой и не ми се слиза от него. Малко инфо за колата - Галант 2.5 Аванс, 2001г, автомат, с всички екстри без шибедах (за което много съжалявам). Сега идва ред да се забавлявам с отстраняването на дребни дефекти и неизправности, обслужване и евентуално газифициране, след което само кеф от любимата кола!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най сетне дойде момента да се похваля и аз!!! След 6м чакане успях да оправя документите на мечтаната кола. Не мога да опиша колко съм щастлив!!! От няколко дни е официално мой и не ми се слиза от него. Малко инфо за колата - Галант 2.5 Аванс, 2001г, автомат, с всички екстри без шибедах (за което много съжалявам). Сега идва ред да се забавлявам с отстраняването на дребни дефекти и неизправности, обслужване и евентуално газифициране, след което само кеф от любимата кола!!!

Честито колега !

Качи снимки да го видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Не виждам как липсата на шибедах може да предизвиква съжаление. Тая измишльотина е от времето когато не е имало климатици по колите. За какъв ч*п би си отворил част от тавана в горещ ден, вместо да си пуснеш климата ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво и честито на колегата за галантчето. когато е удобно пусни някоя снимчица да видим звера.

 

Колега, недей така... шибидаха си е страшен кеф. на мен даже преди време ми мина идея да монтирам OEM шибидах, но доста от хората с които се консултирах ме разубедиха с довода, че не е ли сложен фабрично - по-добре да не се бара, щото ще текне рано или късно понеже ще избие ръжда при всички положения.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, не са ни толкоз лоши каручките :)

 

Даже са си чук, сравнено с доста по-нови дървета :icon_rock:

Честито колега, добре дошъл в клуба на милионера :icon_n_king: Галанта върви с 5 звезден хотел минимум 1 път годишно, голф и спа ризорт, минимум 21 годишно уиски, гурме ресторанти, ШейСЕЛСКИТЕ острови, Бали или Малдивите по избор може и трите, но едно от трите задължително 1 път годишно за лято, зиме Сейнт Мориц, Кортина Д'ампецо или Мадона Ди Кампильо пак по гореописаната схема и небрежна гъзарийка ежедневно , това Гучи, Дончо и Тигана, Веркасе въобще за нищо ще ги нямаш... А бе друго си е в клуба на милионера ще видиш. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже са си чук, сравнено с доста по-нови дървета :icon_rock:

Честито колега, добре дошъл в клуба на милионера :icon_n_king: Галанта върви с 5 звезден хотел минимум 1 път годишно, голф и спа ризорт, минимум 21 годишно уиски, гурме ресторанти, ШейСЕЛСКИТЕ острови, Бали или Малдивите по избор може и трите, но едно от трите задължително 1 път годишно за лято, зиме Сейнт Мориц, Кортина Д'ампецо или Мадона Ди Кампильо пак по гореописаната схема и небрежна гъзарийка ежедневно , това Гучи, Дончо и Тигана, Веркасе въобще за нищо ще ги нямаш... А бе друго си е в клуба на милионера ще видиш. :icon_bye:

Размечтал си се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на теб. Не знам какъв товар ти е паднал, та чак сега става твоя. Има и лоша страна. Сега ще почнат разходи по колата и дано да си все така на кеф - за гориво, застраховка, прегледи, гуми, разни консумативи.

А така, одете вие на спа процедури и да правите тен на шейселските о-ви, ние пък ще даваме газ :icon_shh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите думи :good: Тези дни ще го нащракам и ще кача снимки (ако успея, че ме няма много с компа). В събота ще го обслужвам, ако остане време мисля да си поиграя да подготвя за боя летните джанти (зимните са 15ки и много ми малеят), и да се започва с возенето.

P.S. В момента удоволствието липсва, понеже съм без хидравлика заради блокирал лагер на компресора на климатика. По този повод някой може ли да ми даде съвет SKF или OEM? И ако е SKF съответно какъв му е размера? Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите думи :good: Тези дни ще го нащракам и ще кача снимки (ако успея, че ме няма много с компа). В събота ще го обслужвам, ако остане време мисля да си поиграя да подготвя за боя летните джанти (зимните са 15ки и много ми малеят), и да се започва с возенето.

P.S. В момента удоволствието липсва, понеже съм без хидравлика заради блокирал лагер на компресора на климатика. По този повод някой може ли да ми даде съвет SKF или OEM? И ако е SKF съответно какъв му е размера? Благодаря предварително!!!

Честито.........какъвто и лагер да сложиш е все тая, пак ще изкара 4-5 години,има го лагера , около 30 лв е така че не е болка за умиране.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега :)! И ти пожелавам възможно най-малко "забавление" с дребни ремонти и повече забавление в шофирането на уникалната каляска :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той я има от 6 месеца. Едва ли е седяла съвсем като недвижим имот. Моментът на еуфория е отминал. Сега се радва на свободата да я ползва законно, което също не е малко и по степен на радост може би се равнява на това човек да си купи галант :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е оферта да караш кола без документи :-) Глобите са прилични. Може и да е постояла.

 

Но, да кефа е като да чакаш ново гадже да ти пусне 6 месеца :-) Знаеш, че можеш да го изпънеш както си е трябва.

 

Честито!

Редактирано от meltin
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е оферта да караш кола без документи :-) Глобите са прилични. Може и да е постояла.

 

Но, да кефа е като да чакаш ново гадже да ти пусне 6 месеца :-) Знаеш, че можеш да го изпънеш както си е трябва.

 

Честито!

Точно така, мн си прав!!! Шест месеца я чаках, но сега ще я скъсам от... каране :icon_blush: След като се появи и хидравликата (в събота) кефа ще е пълен :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Най после го наснимах днес, докато сменях "зимните" петнайски с "летните" седемнайски ;) Утре ще се пробвам да кача снимките, а ако не успея ще искам жокер помощ от публиката :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая сe справих :good: Бях забравил колко e красив със сeдeмнайскитe (а тe всe пак са освeжeни в подходящ цвят) :rulez:

 

http://casper13.snimka.bg/automobiles/galant.762614.30914335

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...