Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

2007 Mitsubishi Outlander Review


Препоръчано мнение

...точно този пакет warrior ме интересуваше...

Не знам дали се предлага в континентална Европа - в UK нивата на оборудване са Equippe, Warrior, Elegance и Diamond, a в България Invite, Intense и Instyle.

Мирослав може да помогне с информация дали се доставя броня от Warrior.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 314
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

За момента не, но ще проверя дали може да се намери нещо подобно, дори в английския сайт Warrior съществува с тази броня и с нормална броня така че може и да е някакъв допълнителен аксесоар, но за него в момента не мога да открия нищо.
Каталожния номер за сив металик от брошурата за аксесоари е SP038014 - Front Resin Guard (Grey).
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях Американския Outlander предполагам че беше с трилитровия двигател защото на сфетофара на така се изтреля че неможах да го огледам много добре, но лично за мен европейската визия е много по хубава.

 

И второ някой знае ли защо след като :mitsu-smiley: имат би - ксенонови завиващи светлини не ги слагат и на Outlander - а

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здрасти,

 

искам да помоля собствениците на бензинов аутландер да споделят още малко впечатления от двигател и ск. кутия (автоматик).

 

тази или другата седмица вероятно ще ходя да си поръчвам...

 

мерси :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

искам да помоля собствениците на бензинов аутландер да споделят още малко впечатления от двигател и ск. кутия (автоматик).

 

тази или другата седмица вероятно ще ходя да си поръчвам...

 

мерси :)

 

Влез в темата 2.2 HDi и там има колега който е с 2,4 бензин автомат, беше писал някакви впечатления.

виж тук

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,

 

Аз карам Аутлендър вече почти година. Купих един от първите внесени бройки миналата година (разбира се с Фолксвагеновия двигател).

Допълнително имам и чип-тунинг от БалканСтар.

 

Искам да споделя един проблем обаче, който много ме дразни. Между 130 и 160 км/ч двигателя е много шумен. След тази скорост (разбирай над 3200 оборота) положението се оправя.

От сервиза не можаха да кажат нищо. Някой има ли идея дали може нещо да се направи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да споделя един проблем обаче, който много ме дразни. Между 130 и 160 км/ч двигателя е много шумен. След тази скорост (разбирай над 3200 оборота) положението се оправя...
А имаш ли впечатления как беше преди чип-тунинга? По-принцип Фолксвагеновия двигател е доста шумен, но пък да се 'оправя' над 3200 об/мин... най-вероятно тогава преобладава шум от пътя.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега AVD, гори ли масло мотора и на колко километра в момента Ви е колата? Бихте ли споделили, че стана въпрос в една друга тема, че този двигател гори масло след определени километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел има същия мотор с чип, но на Шкода Октавия (автоматични скорости) и си гори масло. Неговият мотор също е доста шумен. До момента този мотор е най тих във VW Пасат, миналата неделя като сменях гумите имаше един Пасат и просто не можах да повярвам колко е тих двигателя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега AVD, гори ли масло мотора и на колко километра в момента Ви е колата? Бихте ли споделили, че стана въпрос в една друга тема, че този двигател гори масло след определени километри.

 

В момента е на 24000 км. Масло не гори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А имаш ли впечатления как беше преди чип-тунинга? По-принцип Фолксвагеновия двигател е доста шумен, но пък да се 'оправя' над 3200 об/мин... най-вероятно тогава преобладава шум от пътя.

 

Преди чипа не съм го карал. А иначе е ясно че този двигател в шумен но при мен в този диапазон е повече от нормалното. А след 3200 наистина се "оправя"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Не издържах да не се похваля, че от 27/03/2008 си возя трътката на Outhy Instyle+. Все още нямам кой знае какви впечатления............ . Аз и нямам много време да му седна па да го огледам, да пипна тук и там, но със сигурност след седмица две (по празниците) ще се разровя и ще ви пиша!

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече имах "удоволствието" да закъсам на пътя с Аутлендъра. Както си карам и започна да губи мощност да пуши отзад и да прекъсва. Веднага спрях и единственото нещо, което забелязах е теч точно под двигателя :shock: Течността слава богу беше вода :) От там следва пътна помощ до София и така. Това става в петък вечер, а колата е готова в понеделник :) Естествено събота и неделя никой не работи и оставам без кола, което е много неприятно. В крайна сметка се оказа скъсана скоба на маркуч на турбото. Така ми казаха в Стар Моторс. Дано не се случва на другите колеги с Аутлендър.

Относно маслото не мога да разбера защо не ми казаха, че си гори масло, а ми обясняват, че при някой горяло и да съм го проверявал. До колкото знам тези мотори на VW си горят масло.

Иначе съм доволен от Аутлендъра, но дано няма други изненади :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както е известно, в Европа има двама големи производители на двигатели - Фолксваген и Пежо. И двамата са дали своите двигатели на Аутландерчо. :)

Немският двигател е много добър. Тих, без вибрации на купето, икономичен. Подходящ е за семеен SUV. При по-сериозни товари е подходящ френският двигател. Който иска бързо ускорение и рейсинг на съответната цена за горивото, би следвало да избере бензиновия вариант.

Еех, супер возия има този Аутландер... :icon_thumbup: Огледана и изпипана кола отвсякъде.

Не виждам кой друг SUV би го конкурирал.

Просто е перфектен, ........НАЙ-ГОЛЕМИЯ.

Ако не вярвате, просто отидете на ТЕСТ ДРАЙВ.

 

 

 

П.П. Не съм от персонала на БалканСтар Моторс или на негов дилър.

Просто отидох и се накефих на макс на Mitsubishi Outlander.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече карах един 2.0 TDI в четвъртък евентуално ще пробвам един Ситроен (ако ми дадат) и ако има някаква разлика ще я споделя. Но като цяло двулитровия мотор е добър (от което бях доста изненадан, след нещата които съм чел за него в този автомобил), но не съм съгласен, че е тих, особено ако го сравниш с 2,2 мотора (говорим само за дизелите).

 

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаше ли чип този 2.0 фолксвагенов дизел? Иначе без чипа е ужасен.

Отностно HDI-то 2.2 си е страхотен, дано да няма проблеми и да не гори масло като на VW...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаше ли чип този 2.0 фолксвагенов диезел? Иначе без чипа е ужасен.

Отностно HDI-то 2.2 си е страхотен, дано да няма проблеми и да не гори масло като на VW...

 

 

Този, който карах беше без чип служебен, но останах доволен от 140-те коня, да си призная изобщо не очаквах така добре да се представи двигателя.

 

PS: NIKKEI какво става с твоя? Дойде ли?

То както е тръгнало по едно и също време ще ги вземем :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........да не гори масло като на VW...

 

Всеки двигател-нов или стар при скорост повече от 140 км/ч (или 3000 оборота/минута) гори масло. Всеки свестен автомонтьор ще ви каже това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Не съм от персонала на БалканСтар Моторс или на негов дилър.

Просто отидох и се накефих на макс на Mitsubishi Outlander.

 

Доста крайни са ти мненията, колега и подозирам, че все пак имаш връзка някаква... възможно е да е само емоционална :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За немския двигател нямам никакви впечатления, но 2.2 дизела на Пежо е перфектна комбинация с шасито и купето на Аутлендъра. Много пъргав и мощен, прекрасно се държи на пътя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо повече за двата дизелови двигателя на Outlander от форума на VW:

http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t...light=outlander

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...