Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

2007 Mitsubishi Outlander Review


Препоръчано мнение

Не е възможно да са му взели толкова пари! Аз също имам Pajero и смяна на масло не е повече от 120лв. Нещо те е преметнал!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 314
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Поръчал съм преди 4 месеца с двигател 2.0 и още го чакам. БС само ме мотаят, закъснели митниците в турция - Стачкували, пътува за софия и т.н. Последно го чакам за дата 20,21.12.2007. Дали ще дойде не знам, но определено много съм разочарован от БС.

 

Редакция: пиши по-четливо и използвай препинателни знаци.

Здравей,

живо се интересувам, дали си получи Аутлендъра, защото ние сме капарирали през м.септември 2 бр. Instyle+ 2.2 с доставка през м.декември, но от БС ни уведомиха, че ще трябва да ги чакаме през м.февруари 2008, защото корабите с които ги превозват от Япония до Европа (в случая Истанбул) се забавяли.... дефицит на свободна място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дни си говорихме с един от дилърите във Варна и Аутленър 2.2 ми каза, че ще имат към края на декември, между другото има един свободен, докараха го на 24.12.вечерта в Инвест моторс 2.2 INSTYLE , цената е 66990лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

живо се интересувам, дали си получи Аутлендъра, защото ние сме капарирали през м.септември 2 бр. Instyle+ 2.2 с доставка през м.декември, но от БС ни уведомиха, че ще трябва да ги чакаме през м.февруари 2008, защото корабите с които ги превозват от Япония до Европа (в случая Истанбул) се забавяли.... дефицит на свободна място.

зравейте, аутлендъра ми пристигна най-накрая,чакам само да мине регистрация в кат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

нека собствениците на аутландера да споделят как стоят нещата със загряването на парнто първоначално сутрин..

Имам няколко познати с нови и хубави дизелови коли (А8, бмв5, Е-класа и пр.) и всички гореспоменати загряват доста по-бавно от моя v6 бензин.. до колкото знам аутландера няма опция за "печка" за подгряване.. а тъй като съм потенциален (на 95%) бъдещ собственик на такъв.. се чудя как ли е парното сутрин при него..

Даже почнах да се замислям за бензиновия...2.4

 

споделете моля в примерно разстояние докато почне да духа климатроника..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колко време стоя колата в БС като ти слагаха чипа?

Има ли ги в наличност и трябва ли заявка?

По шумна ли стана колата при висока скорост и наистина ли се подобри осезаемо ускорението?

 

1 ден. Имат го - не е проблем. Шума се вдигна малко но е нищо в сровнение с динамиката

Определено без чипа си е драма този двигател. Незнам защо не го пускат фабрично чипнат ами се налага да доплащаш за да заприлича на автомобил

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На -10С парното се усеща още на първата минута на дизела ... и дотам с добрите думи за Outlander

По-голяма "лимонада" от тази пародия на джип няма.

 

Може би по мотивирано би прозвучало ако се спомене защо така мислите. Тука не отправям и ни най малък намек за спор, мисля че подобно мнение ще е от полза за доста хора и на такива включително който имат желание да си го купят. Но въпроса може да има и друг аспект - зависи кой какви очаквания има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би по мотивирано би прозвучало ако се спомене защо така мислите. Тука не отправям и ни най малък намек за спор, мисля че подобно мнение ще е от полза за доста хора и на такива включително който имат желание да си го купят. Но въпроса може да има и друг аспект - зависи кой какви очаквания има.

За съжалине в момента нямам време

Както обещах в предния пост - ще разкажа по подробно в най-скоро време

Без намерения да споря с който и да било - просто всеки който тръгне към БС да знае какво да очаква и да няма разочаровани

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давайте, не го жалете :)

 

Все пак такова като мен които са се настроили за този автомобил да им е следващ много боха оценили ОБЕКТИВНО мнение на собственици покарали вече поне 4-5 хил км.. както и в снега и леда напследък.

 

изказвания от типа "пародия на джип" според мен не помагат много-много още повече че повече от насочилите се към него много ясно съзнават, че това не е офроуд джип, а обикновен голям автомобил с 4х4 задвижване с привлекателни за купувача набор от есктериор, интериор и есктрички..

 

споделяйте лични впечатления плс.

 

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
На -10С парното се усеща още на първата минута на дизела ... и дотам с добрите думи за Outlander

По-голяма "лимонада" от тази пародия на джип няма.

 

"Лимонадата" си има име и се казва SUV :D

Много ще ми бъде любопитно тези дни да намериш време и да изтъкнеш всички отрицателни качества на Outlander, освен парното... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На -10С парното се усеща още на първата минута на дизела ... и дотам с добрите думи за Outlander

По-голяма "лимонада" от тази пародия на джип няма.

Аутлендърът си е много добре, но някои просто не могат да карат!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аутлендърът си е много добре, но някои просто не могат да карат!

 

:) Незнам ... за 500000 и кусур километра все трябва да съм се понаучил :)

 

"Лимонадата" си има име и се казва SUV

Признавам :) Но доста народ тръгва да пазарува с идеята, че този клас и джиповете са едно и също. Прегледай темата назад и ще видиш, че на много места го спрягат така

 

Много ще ми бъде любопитно тези дни да намериш време и да изтъкнеш всички отрицателни качества на Outlander, освен парното...

 

С удоволствие уикенда ще се постарая да отделя време да опиша по-подробно впечатленията си - отрицателни и положителни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мирослав е прав! 99,9% от джиповете дори за риба не са ходили. Пък какво да говорим за Аутлендъра. Ми той си е кола, който го мисли за джип и очаква от него качества като за джип, пък и на всичкото отгоре дава и пари за това - ама много яко се е объркал. НО - като се има предвид, че и 99,9% от Аутлендърите ще виждат само асфалт - и тук-там преспи, поради непочистване - Купувайте, братя, нищо му няма....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако си купувате Аутлендър , изберете бензиновия 2.4л. 170к.с. така ще си карате истинско Митсу!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

C-Crosser-a вече се предлага на цени между 70 и 74 000 лв.

Аз даже го карах. Малко е твърда возията. Като двигател е добре. Можеше скоростната кутия да е малко по прецизна, но предполагам като се свикне няма да е проблем. А и можеше волана малко в по-голяма степен да се затяга при по висока скорост, че става чувствителен...

но като цяло SUV-a си е голяма работа. А и камерата за обратно виждане прави карането и паркирането лесно :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А той какъв е?

 

rover 75, 2.0 V6, 24v, и в най-студените дни му трябват не повече от 300-500м. за да почне да духа парното.. 1-2 мин.

 

Ще ми липсва..

 

Май се насочих към бензиновия Аутландер.. хем пак ще съм си на автоматик.. и разхода ще ми е същия..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от един върл фен на Citroen решил да си купи Mitsubishi !

Имам два въпроса и ако може да ми помогнете ще е много добре..

1) Въпросната keyless система с какво пали двигателя (доста се порових в нета и не намерих Start/Stop бутон) та ако може някой да ми отговори.

2) Видях че има оплаквания от времето за доставка и ме интересува за колко време горе долу идва колата, че като говорих с дилър ми каза до 5 месеца.

 

 

 

PS 2.2 HDI това е двигателят

 

Мерси предварително :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да правилно си видял, колата няма бутон START, на мястото на ключа има една врътка, която се върти като ключ, само че с тази разлика, че този "ключ" е фиксиран и не се вади или пъха.

 

Ако пък стане гаф, тази врътка се вади и под нея има ключалка в която се вкарва ключ, който е прибран в картата с която се отваря и затваря колата.

 

На вратата пък има малък, черен бутон, с който колата се заключва, а отключването става като просто човек си сложи ръката на връжката.

 

 

- Колата идва според зависи, утре ще ти напиша какви автомобили имаме с 2.2 мотор за най-близката дата.

Ако искаш червен с бежова кожа -> примерно ще трябва да се почака. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да правилно си видял, колата няма бутон START, на мястото на ключа има една врътка, която се върти като ключ, само че с тази разлика, че този "ключ" е фиксиран и не се вади или пъха.

 

Ако пък стане гаф, тази врътка се вади и под нея има ключалка в която се вкарва ключ, който е прибран в картата с която се отваря и затваря колата.

 

На вратата пък има малък, черен бутон, с който колата се заключва, а отключването става като просто човек си сложи ръката на връжката.

- Колата идва според зависи, утре ще ти напиша какви автомобили имаме с 2.2 мотор за най-близката дата.

Ако искаш червен с бежова кожа -> примерно ще трябва да се почака. :icon_bye:

 

 

А може ли да уточним следния сценарий. Ако някой влезе в атомобила без ключа (счупи стъкло) и завърти тази ключ, който ми напомня на ключ като на котлона вкъщи (такава е врътката) ще може ли да запали? Аз не съм сигурен но мисля, че има един чип там който ако не е наблизо ключа няма да позволи да запали? Така ли е?

 

И за 2.2L златист с черен кожен салон и с навигацията имате ли свободен?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако ти не си до колата с картата няма как да запали.

Трябва да си на около метър и малко от автомобла с картата в джоба, за да може да се отключи или запали.

Има и още един момент, ако е запалена и ти слезнеш от нея с картата в джоба, мотора продължава да си работи и няма да изгасне, ако почнеш да се отдалечаваш от колата.

Но загаси ли се след това няма палене.

 

 

Ето така излгеждаше доскоро картата (сега вече автомобилите от новата моделна година има малко по-различна карта/ключ)

http://blogs.edmunds.com/.ee9ea93/cmd.233/embedded..ee9ea91

 

Новите ключове/карти или кой както иска да им вика излгеждат горев долу така само дето са квадратни (сори че давам за пример ключ на ниссан)

http://www.leblogauto.com/wp-content/uploads/2007/05/Geoffroy/nissan_ikey.jpg

 

А на въпроса ще ти отговоря утре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой влезе в атомобила без ключа (счупи стъкло) и завърти тази ключ, който ми напомня на ключ като на котлона вкъщи (такава е врътката) ще може ли да запали? Аз не съм сигурен но мисля, че има един чип там който ако не е наблизо ключа няма да позволи да запaли?

 

 

Би трябвало да има имобилайзер в keyless - a

а може ли да се заключи колата от самото keyless устройство (като сгъваем ключ? Поразгледах и мисля, че намерих този черен бутон, от който се заключва и мисля че е доста неудобен, а и ако трябва да вземеш нещо от багажника после как заключваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми колата може да се заключва и отключва през бутоните на ключа, както при всеки нормален автомобил.

Не нужно да натискаш черния бутон на дръжката на врата, но повярвай ми направено е доста удобно, няма нужда да вадиш всеки път ключа за заключваш/отключваш, просто си слагаш ръката на дръжката на врата да влезеш и после като излезеш за да заключиш натискаш малкото черно бутонче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...