Премини към съдържание

2007 Mitsubishi Outlander Review


Препоръчано мнение

Това вече е друго нещо.

сетили са се за глезотийки като сензор за дъжд, паркинг асистент и пр.

 

За автоматик за дизела не прочетох в тази статия, но би било добре (стига да не е някой архаичен 4 скоростен). Аз бих изчакал ако има изгледи.. може да съм станал мързелив, но след 4 години автоматик, не ми се ръчка постоянно.. (нищо че от време на време карам някои от другите ни коли с ръчки.. не ми е терсене, но би ми липсвало удобството на хубавия автоматик).

 

не са се сетили за електрохроматично огледало .. едно от нещата които биха ми липсвали...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Отговори 314
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

На който му е интересно имам и ръководството на потребителя сканирано на руски :icon_thumbup:

 

2007 Outlander XL

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Разгледахте ли Пежо 4007..

 

В интериора е тотален близнак на Аутландера.. не е променено почти нищо.. ако човек го пренесат със завързани очи от едното в другото.. няма да знае в кое се намира без емблемите..

Купето почти същото.. единствената разлика е двигателя на пежо, който и без това скоро ще го има и за аутландера.

 

Интересно ми е обаче при толкова еднакви автомобили, дали и цените ще са същите при еднакво оборудване или пежото ще е по-тънко.. (макар, че предницата на пежото е определено по-грозничка.. единствената разлика според мен)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледахте ли Пежо 4007..

 

В интериора е тотален близнак на Аутландера.. не е променено почти нищо.. ако човек го пренесат със завързани очи от едното в другото.. няма да знае в кое се намира без емблемите..

Купето почти същото.. единствената разлика е двигателя на пежо, който и без това скоро ще го има и за аутландера.

 

Интересно ми е обаче при толкова еднакви автомобили, дали и цените ще са същите при еднакво оборудване или пежото ще е по-тънко.. (макар, че предницата на пежото е определено по-грозничка.. единствената разлика според мен)

 

 

Доколкото знам от PSA са променили и окачването, според техните изисквания, така че не вярвам да им е много добро окачването като здравина :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам Mitsubishi да са споделили системата си за 4х4 и окачването. Това са нещата които го отличават от другите производители и ще е много жалко, ако е така. Малко съм разочарован от нивото на сходство между клонингите, но какво да се прави - бизнеса си е бизнес :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен двата автомобила нямат разлика (като изключим разликите в някои детаили по интериора и екстериора), сглобяват се на една и съща линия, но все пак не познавам в детаили Пежо 4007. Това все пак не е клонинг а съвместно производство, доста европейски марки го прилагат успешно в момента доста пикапи, миниванове и микробуси се отличават само по емблемата, и това води до по-ниски разходи за разработка и производство.

 

Май си прав. И въпреки всичко не мога да се съглася с този тип маркетинг. То всъщност е по-жалко за Ситроен и Пежо, тъй като това тяхното си е Outlander с чужда емблема. В първите им месеци единствената разлика ще е двигателя и body kit-а

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледахте ли Пежо 4007..

 

В интериора е тотален близнак на Аутландера.. не е променено почти нищо.. ако човек го пренесат със завързани очи от едното в другото.. няма да знае в кое се намира без емблемите..

Купето почти същото.. единствената разлика е двигателя на пежо, който и без това скоро ще го има и за аутландера.

 

Интересно ми е обаче при толкова еднакви автомобили, дали и цените ще са същите при еднакво оборудване или пежото ще е по-тънко.. (макар, че предницата на пежото е определено по-грозничка.. единствената разлика според мен)

От дилъра по време на панаира:

Пежо 4007 ще се предлага с 2 нива на оборудване на цени от 35 000 евро и 40 000 евро

Ще може да се поръчва от октомври, но реално първите внесени автомобили ще дойдат февруари

От друга страна Outlander ще се появи с двигателя на Пежо по същото време на бг пазара (февруари) на цена +4 000 лева - това от дилъра на БС за Варна. По този начин Outlander-a ще влезе в ценовата ниша на Rav4 и CRV, но ще си остава много по приемлив от Пежо

Ако някой знае нещо повече - нека сподели

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май си прав. И въпреки всичко не мога да се съглася с този тип маркетинг. То всъщност е по-жалко за Ситроен и Пежо, тъй като това тяхното си е Outlander с чужда емблема. В първите им месеци единствената разлика ще е двигателя и body kit-а

По принцип двигателя не е малка разлика като качесвто, но с тази цена за Пежо 4007 направо се самоубиват, ако е вярна - не знам какви екстри ще натъпчат във второто ниво на оборудване за да оправдаят тези близо 80 000 лв при цена 62 000 лв за Outlander-a (ако това, което ми казаха е вярно).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От дилъра по време на панаира:

Пежо 4007 ще се предлага с 2 нива на оборудване на цени от 35 000 евро и 40 000 евро

Ще може да се поръчва от октомври, но реално първите внесени автомобили ще дойдат февруари

От друга страна Outlander ще се появи с двигателя на Пежо по същото време на бг пазара (февруари) на цена +4 000 лева - това от дилъра на БС за Варна. По този начин Outlander-a ще влезе в ценовата ниша на Rav4 и CRV, но ще си остава много по приемлив от Пежо

Ако някой знае нещо повече - нека сподели

Outlander с такъв двигател ще има още през декември, а не февруари!!! И цената ще бъде +3000лв. от сегашния!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Outlander с такъв двигател ще има още през декември, а не февруари!!! И цената ще бъде +3000лв. от сегашния!

Стискам плаци да си прав.

Макар, че по отношение на цената е малко странно, защото към момента БС предлагат чип тунинг на цена 3000 лева, т.е. ако предложат Outlander с новия двигател за същите пари не виждам кой ще тръгне да си прави чип тунинг :icon_hmm:

Колкото до срока - той може да почне да се предлага декември, но като сложиш 1 месец (поне) доставка и като сметнеш празниците около Нова Година пак идва февруари според мен.

 

Както и да е - нека да видим какво ще стане през декември.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стискам плаци да си прав.

Макар, че по отношение на цената е малко странно, защото към момента БС предлагат чип тунинг на цена 3000 лева, т.е. ако предложат Outlander с новия двигател за същите пари не виждам кой ще тръгне да си прави чип тунинг :icon_hmm:

Колкото до срока - той може да почне да се предлага декември, но като сложиш 1 месец (поне) доставка и като сметнеш празниците около Нова Година пак идва февруари според мен.

 

Както и да е - нека да видим какво ще стане през декември.

Вярвай ми, моето инфо е от извора :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай ми, моето инфо е от извора :icon_dance:

 

Супер, може само да ме радва. Ще чакам с нетърпение. Благодаря ти fen.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера скокнах до автоизложението във варна.

Пежото наистина няма никаква ама никаква разлика в интериора. Показаното беше с всичко възможно вътре + навигация. Цена не беше обявена, но ми казаха, че ще е около 41 000 евро!!!

 

Непонятно ми е как може да е с над 10 000 лв по-скъпо от аутландера.

 

Самите митсу. (незнам кой ги представляваше на изложението) бяха мн зле. Бяха изложили обикновен аутландер без кожи и екстри. Нямаше никой наоколо, когото да разпитам или да обърне внимание поне ако някой прояви интерес... влизах-излизах.... няма братче.. можех да си взема някое парче от интериора за спомен или при нужда.. толкова беше пусто наоколо.

 

Направи ми впечатление обаче, че има пакет Instyle+ , който включва и навигацията (т.е. вече абсолютно всичко) - 67 000 лв. В дарс ауто в бургас искат 62 000 за instyle + над 8000 за навигацията.. става над 70к!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв майтап! Аз ако бях шеф на Пежо щях да си уволня целия маркетингов отдел, не може, че при положение на пазара има идентична кола, на която дори според мен дизайна е по-добър (Аутлендър) да я пуснат с 10 бона отгоре :icon_hmm: И за съжаление съм сигурен, че след 1год. по пътищата ще има повече Пежо и Ситроен, отколкото :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера скокнах до автоизложението във варна.

Пежото наистина няма никаква ама никаква разлика в интериора. Показаното беше с всичко възможно вътре + навигация. Цена не беше обявена, но ми казаха, че ще е около 41 000 евро!!!

 

Непонятно ми е как може да е с над 10 000 лв по-скъпо от аутландера.

 

Самите митсу. (незнам кой ги представляваше на изложението) бяха мн зле. Бяха изложили обикновен аутландер без кожи и екстри. Нямаше никой наоколо, когото да разпитам или да обърне внимание поне ако някой прояви интерес... влизах-излизах.... няма братче.. можех да си взема някое парче от интериора за спомен или при нужда.. толкова беше пусто наоколо.

 

Направи ми впечатление обаче, че има пакет Instyle+ , който включва и навигацията (т.е. вече абсолютно всичко) - 67 000 лв. В дарс ауто в бургас искат 62 000 за instyle + над 8000 за навигацията.. става над 70к!!

Mitsubishi за Варна се представят от Балкан Стар. Според мен при тях се получава типичния за БГ ефект - тъй като продадоха повечко Аутлендъри взе да не им пука и да се държат доста високомерно - което е голяма грешка, защото на пазара за SUV нисък клас има доста яка конкуренция (RAV4, CR-V, Antara).

Добре поне че колите са добри и се продават "сами" :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос, аз също се разочаровах от представителството на Мицубиши в София :mad:

Поръчахме си по време на изложението Аутлендър, и сега в последствие променят цената и на всичко отгоре казват, че това не е крайна цена и може да се качи още докато пристигне Аутлендъра :icon_doh:

Това просто не е човешко и е доста некоректно!!!

При условие, че човек е платил капаро и е договорил веднъж цената!!!

Много неприятно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос, аз също се разочаровах от представителството на Мицубиши в София :mad:

Поръчахме си по време на изложението Аутлендър, и сега в последствие променят цената и на всичко отгоре казват, че това не е крайна цена и може да се качи още докато пристигне Аутлендъра :icon_doh:

Това просто не е човешко и е доста некоректно!!!

При условие, че човек е платил капаро и е договорил веднъж цената!!!

Много неприятно!

За мен има само един начин да се постъпи в такъ случай - да се обърне човек към агенцията за защита на потребителя! Не може да имаш подписан договор и те да променят цената. Или поне може да отидеш и да си вземеш капарото. Както вече многократно сме установявали - в БГ фирмите умират да си гонят клиентите. Видяха сега че им тръгнаха продажбите на Outlander-a и бързат да си "изгонят" клиентелата. Но май забравят колко много алтернативи има точно в този клас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос, аз също се разочаровах от представителството на Мицубиши в София :mad:

Поръчахме си по време на изложението Аутлендър, и сега в последствие променят цената и на всичко отгоре казват, че това не е крайна цена и може да се качи още докато пристигне Аутлендъра :icon_doh:

Това просто не е човешко и е доста некоректно!!!

При условие, че човек е платил капаро и е договорил веднъж цената!!!

Много неприятно!

 

Това не го вярвам :icon_hmm: При плащане на капаро ти дават и документ за поръчка, в който е записана крайната цена. Единствено може да се получи разлика при промяна на лизинговата компания и условия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като не вярваш си е твой проблем!

 

Аз нямам сметка да лъжа :lamp:

 

Плащаш капаро и ти издават документ с внесените пари и с това ти си поръчал вече автомобила!

Получаваш и лизинговия план, където цената е разбита за ралични години по желание на клиента, но това не е официален документ!

Та сега ще обясня подробно, а ти ако искаш си вярвай!

Харесахме от изложението Аутлендъра специално този, който е с всички екстри за модела на определена цена и казахме ок това за тази цена ни устройва и решихме да го поръчаме. Платихме капаро и се разбрахме кога да минем за да ми издадат точна лизингова схема за нашия вариант и точно тогава се оказва, че цената се е качила, в същото време ми казват, че не е крайна и може или да се качи или в по добрия случай да се запази! А аз имам да чакам месеци. Как така сме договорили нещата на една цена и въз основа на нея аз решавам и плащам капаро, а като отида да си взема лизинговия план цената се е качила! Това какво е?! За тези месеци колко ли може да се качи? Изведнъж се оказва, че нямат твърди цени за Аутлендъра, а как са продавали до сега? Много лоши първи впечатлениа :icon_doh: Купувал съм и други нови коли и не е имало такава некоректност!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, но нещата стоят по друг начин!

Уточнили сме модела екстрите и съм платил едно капаро с което те ми казаха, че е достатъчно за поръчването на Аутлендъра. А те си знаят кой на кого е за кой месец! Явно работят на доверие с клиентите си за да може да ми вдигат цената както им падне!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BOBBY не съм съгласен с теб! На всеки документ за капаро има упомената цена на колата, номер поръчка и оборудване!!!! Отзад ти е срока на доставка и платеното капаро!

Писал съм ти ЛС и там съм ти дал повече подробности!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно ти отговарям тук за да видят другите как е точно за да не излезне, че ги подвеждам или лъжа!!!

 

Благодаря ти за предложението на лична с което искаш да ми помогнеш :good:

 

1. На моя документ за капаро няма упомената цена на автомобила!

 

2. Няма срок за доставка писмено на документа (устно ми е казан месец на доставка без дата в месеца а когато дойде през казания месец)

 

3. За номера на поръчката си прав има такъв и от него се подразбира точно избраното от мен и екстрите му!

 

Та ставаше въпрос, че аз съм харесал на изложението Аутлендъра на определена цена след, което плащам капаро и си тръгвам. След месец отивам да си взема варианти за лизинговата схема и ми казват, че цената се е качила и може да продължи да се качва а в най добрия случай да се запази като тази до момента! А това според мен е абсурдно да ми качват както си решат цената докато чакам поръчаното!

 

Качих само това и ще обясня!

http://store2.data.bg/mpbg/IMG_2975.JPG

 

На първия вариант, който е черно-бял сме договаряли на изложението и въз основа на тази цена сме се решили на покупка. Цветния вариант ми е дадаен по късно може би повече от месец и моля забележете разликите! Като на цветния вариант на 2ра страница най долу пише " Балкан Стар си запазва правото за промяна на цените и спецификациите без предварително уведомление".

Сами си правете изводи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно ти отговарям тук за да видят другите как е точно за да не излезне, че ги подвеждам или лъжа!!!

 

Благодаря ти за предложението на лична с което искаш да ми помогнеш :good:

 

1. На моя документ за капаро няма упомената цена на автомобила!

 

2. Няма срок за доставка писмено на документа (устно ми е казан месец на доставка без дата в месеца а когато дойде през казания месец)

 

3. За номера на поръчката си прав има такъв и от него се подразбира точно избраното от мен и екстрите му!

 

Та ставаше въпрос, че аз съм харесал на изложението Аутлендъра на определена цена след, което плащам капаро и си тръгвам. След месец отивам да си взема варианти за лизинговата схема и ми казват, че цената се е качила и може да продължи да се качва а в най добрия случай да се запази като тази до момента! А това според мен е абсурдно да ми качват както си решат цената докато чакам поръчаното!

 

Качих само това и ще обясня!

http://store2.data.bg/mpbg/IMG_2975.JPG

 

На първия вариант, който е черно-бял сме договаряли на изложението и въз основа на тази цена сме се решили на покупка. Цветния вариант ми е дадаен по късно може би повече от месец и моля забележете разликите! Като на цветния вариант на 2ра страница най долу пише " Балкан Стар си запазва правото за промяна на цените и спецификациите без предварително уведомление".

Сами си правете изводи!

 

Екстрите оцветени в червено има ли ги в другата оферта. Аз доколкото знам парктроника се предлага допълнително дори и за Instyle.

Има ли други червеникави благинки ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В коя оферта дали ги има, че не те разбирам? За парктроника в началото се разбрахме, че ще ми сложат тук в БГ, но после ми казаха, че ще си дойде от там със и някой допълнителни екстри. В начолото първите Аутлендъри са пристигали с едни джанти сега ще идват с други! Аз мисля, че втория вариант за джанти е по добър от първоначалния! На втората страница са обозначили, че се предлага като екстра допълнително за всички модели на Аутлендъра, DVD навигационна система с камера за обратно виждане и автоматично сгъване на втория ред седалки за всички разновидности на Аутлендъра. На първата страница която се вижда сензори за паркиране за всички разновидности и чистачки на предното стъкло с плоско перо /автоматични / само за моделите INTENSE+, INSTYLE и INSTYLE+. Ами това е ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На първия вариант, който е черно-бял сме договаряли на изложението и въз основа на тази цена сме се решили на покупка. Цветния вариант ми е дадаен по късно може би повече от месец и моля забележете разликите! Като на цветния вариант на 2ра страница най долу пише " Балкан Стар си запазва правото за промяна на цените и спецификациите без предварително уведомление".

Сами си правете изводи!

Ей приятелю - при тези цени, които ти обаждат 66 000 и нагоре, по-добре си вземи CR-V - тя поне е с истниски и як дизел, не с това менте от VW. Надявам се не обиждам никого, но с тези цени при този двигател и ниво на оборудване Outlander-a вече не е конкуретен сред останалите SUV. Че те тогава ще изкарат цена над 70 000 лв за Instyle+ с двигател на Пежо. БС започват да стават смешни :icon_censored:

Хайде до скоро и не робувайте на марка, ако това ви бърка в джоба. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...