Премини към съдържание

Мнения относно няколко оферти за покупка !?


Препоръчано мнение

Здравейте момчета. Ще се постарая да не навлизам в излишни подробности относно избора на ГАЛАНТ каквито доста време се старах да науча от форума и др. източници - искам да ви попитам дали можете да дадете някакво Инфо за няколко оферти към които съм се насочил по настоящем.

 

На път съм да купувам такава машинка за което се надявам от не знам колко време.Дано попадна на нещо надеждно което няма да ми извади душата с някой сериозен ремонт на по-късен етап.

 

Та офертите са тези, търся нещо в тоя ценови диапазон:

 

http://www.mobile.bg/11326098346645250

http://www.cars.bg/u517860

http://www.cars.bg/u568034

http://www.mobile.bg/11326023775568604

 

Ако някой знае нещо за тези машини ще съм благодарен да обади дали си струва да се преглеждат. Няколко коментари от първо око на по-разбиращите колеги също са добре дошли. Не е изключено да се засека и със някой от собствениците тук предполагам.

 

Насочен съм към 2.0 ката; за предпочитане с ГАЗ инжекцион , ръчна скоростна, в никакъв случай комби. В обявите е един красавец 2.5 за който се колебая, но честно казано ме притеснява по-големия харч на гориво и другите съпътстващи завишени разходи на този обем (данъци, граждански etc.)... Иначе колата изглежда много добре.

 

Благодаря ви предварително за помощта и дано скоро да имам с какво да се похваля!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега.

Бих ти препоръчал да погледнеш и моята обява ето тук!

Мисля, че всичко което те интересува съм описал в обявата подробно, все пак ако имаш въпроси питай.

Обикновенно всеки говори само хубави неща за колата си, така че смятам да не я хваля с какво е повече от другите, само ще ти кажа, че са сменени така наречените проблемни звена при Галанта, които не са малка сума. Всички хидравлични компенсатори (т.н. повдигачи), предни дискове и т.н. в обявата съм изброил.

Газовият инжекцион е Ловато, изпарителят е Томасето, слаган е април месец 2011г. при мой приятел който ми препоръча най-доброто. Будилката е 35литра, събира 28л.В най-добрите случаи съм минавал малко над 350км., което е отличен разход.

Цената може да се коментира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета. Ще се постарая да не навлизам в излишни подробности относно избора на ГАЛАНТ каквито доста време се старах да науча от форума и др. източници - искам да ви попитам дали можете да дадете някакво Инфо за няколко оферти към които съм се насочил по настоящем.

 

На път съм да купувам такава машинка за което се надявам от не знам колко време.Дано попадна на нещо надеждно което няма да ми извади душата с някой сериозен ремонт на по-късен етап.

 

Та офертите са тези, търся нещо в тоя ценови диапазон:

 

http://www.mobile.bg/11326098346645250

http://www.cars.bg/u517860

http://www.cars.bg/u568034

http://www.mobile.bg/11326023775568604

 

Ако някой знае нещо за тези машини ще съм благодарен да обади дали си струва да се преглеждат. Няколко коментари от първо око на по-разбиращите колеги също са добре дошли. Не е изключено да се засека и със някой от собствениците тук предполагам.

 

Насочен съм към 2.0 ката; за предпочитане с ГАЗ инжекцион , ръчна скоростна, в никакъв случай комби. В обявите е един красавец 2.5 за който се колебая, но честно казано ме притеснява по-големия харч на гориво и другите съпътстващи завишени разходи на този обем (данъци, граждански etc.)... Иначе колата изглежда много добре.

 

Благодаря ви предварително за помощта и дано скоро да имам с какво да се похваля!

 

А аз не бих ти предпочел пък галант, смисъл хубави колици са ама хич ги няма с уплътнението в купето. много са шумни. А аз като си карам с около 120 140 и да чувам вятър направи си сам извода :) А като здравина са ок здраво окачване мотор но не и за ламарината. Много е тънка от най лек удар и се криви ужасно. Не е като немските!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз не бих ти предпочел пък галант, смисъл хубави колици са ама хич ги няма с уплътнението в купето. много са шумни. А аз като си карам с около 120 140 и да чувам вятър направи си сам извода :) А като здравина са ок здраво окачване мотор но не и за ламарината. Много е тънка от най лек удар и се криви ужасно. Не е като немските!

 

:zakrivam: :icon_clap:

 

Не е като немските, определено .. и слава богу ....

 

Сезго, че се чува шум от гумите при над 100, чува се, ама не ти ли е минавало през ума че или са ти зле уплътненията или ти е увиснала вратата че да чуваш вятър при 120 .. ? Купувате си здуханяци от 3000лв и после модела бил зле .. Ламарината пък отпред нарочно е по-мека .. абе какво съм седнал да ти обяснявам ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наглед ламарината наистина е по-тънка в сравнение с А4 Б6 да речем. Не съм ги мерил, но определено е тънка. Обезшумяването също не е така добро като повечето немци, особено от този клас. Ако сравня с моя, понеже в друг галант не съм се возил, осемдесятка Б4 е по-тиха с 2.0i двигател. Даже А3-ка от първите е по-тиха. А4 Б6 е ехе... екстра.

Това не означава че е редно да свисти вятъра вътре. При галанта се чуват гумите най-вече. На място обаче пък трябва да си край него, за да чуеш дали работи и оборотомерът е просто наложителен да го има, иначе тръгването в градски условия ще е ... всеки път различно и не винаги успешно по баир нагоре. На V-та предавка пък е абсурд да си чуеш двигателя без оглед на скоростта - само гуми и малко бучене от "ветреца" :icon_bye: .

За 3000 лева на този етап и аз мисля, че ще донесе много главоболия такава кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз не бих ти предпочел пък галант, смисъл хубави колици са ама хич ги няма с уплътнението в купето. много са шумни. А аз като си карам с около 120 140 и да чувам вятър направи си сам извода :)

 

Глупости!!! :icon_thumbdown:

 

Не знам в какви Галанти си се возил, но определено не е вярно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, не мога да се съглася, че е супер шумно и чак даже вятър да се чува! Модела е страхотен, аз си "летя" редовно с 120-140 и всичко си е ок при мен, а и както колегите казват по-горе не може да се очакват чудеса от кола струваща 2500 или 3000 лева. Успех с избора колега насочил си се към правилния избор на модел Мицу :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако позволиш едно мнение на не профисионалист и разбирач:

- Първата обява на тъмно синия Галант 2-ка ми се струва най-реална, а и колата изглежда добре.

- Втория Галант 2.5, V6 за тази година и с газова ми се струва нереално ниска цената (все пак е като на галанта от първия линк с година 97) - иначе и мен най-ме радва този V6-aк;

- Третата обява няма да коментирам;

- Четвъртата още повече.

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, доста време чета из форума, че гумите били шумни, чудех се моята що не е шумна пък ква била работата. Сега като карам галант с гуми 225/45/17 е шумно и се чуват, но като седна на 195/65/15 е супер тиха, ехейййй :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията момчета. Поначало смятам да видя първата в списъка и тази ямболската. Също и предложението на един колега от форума която кола ми допадна. Този уикенд смятам да ходя да преглеждам. Принципно да не увъртам имам някои слаби резерви и аз, но като цяло привързаността от край време към модела е решаваща. Искам да питам нещо важно :) ... може ли маската и предната броня на Avance, или както там се води по-късният модел да се монтира на този модел ГАЛАНТ!? Не съм сигурен но мисля че и предния капак е по-различен - ръбовете които се стесняват напред към решетката на по-новичките ГАЛАНТ-и изглеждат по-силно изразени като и предават още по-чудовищен вид. Съжалявам ако миксирам темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията момчета. Поначало смятам да видя първата в списъка и тази ямболската. Също и предложението на един колега от форума която кола ми допадна. Този уикенд смятам да ходя да преглеждам. Принципно да не увъртам имам някои слаби резерви и аз, но като цяло привързаността от край време към модела е решаваща. Искам да питам нещо важно :) ... може ли маската и предната броня на Avance, или както там се води по-късният модел да се монтира на този модел ГАЛАНТ!? Не съм сигурен но мисля че и предния капак е по-различен - ръбовете които се стесняват напред към решетката на по-новичките ГАЛАНТ-и изглеждат по-силно изразени като и предават още по-чудовищен вид. Съжалявам ако миксирам темата.

 

Прав си за разликата в предния капак. Всичките модели след 1999г. са с по-надутия капак. Купетата на всички са еднакви, така че без проблем ще ти пасне бронята и решетката от Аванс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, на мен най-ми допадна 1-вия вариант, но ако аз избирах бих се спрял на обявата на колегата от форума, защото поне е сугурно, че ти дава нещо проверено и гледано с любов :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! За тези пари и според мен ще излезе още нещо по колката...Ти си знеш! По-добре събери 2-3 хиляди още и си купи читава кола която тя теб ще слуша,а не ти нея!! Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм в клуба колеги :). Купих ГАЛАНТ-а на един колега от форума. Колата е добре гледана. Има неща за пооправяне но за тези пари е перфектна, а и момчето е сменяло повечето наложащи работи. За сега малко по малко ще я обгрижвам с другите неща които ми правят впечатление за да е всичко както е редно. Но това по конкретните теми :plane: Да ми е честита. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....ами да те поздравим и теб за добре дошъл в клуба на Милионерите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...