Премини към съдържание

Предпазна кора на двигател


VaskoPrasko

Препоръчано мнение

Сега се сещам, че няма смисъл да ходя на място. То като нямат в наличност не ще могат да ми я покажат и снимам с телефона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 158
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте, както обещах звъннах в склада. Отговориха на очакването ми - почнаха да скляпат по телефона здравата. След вадене на ченгели от устата на момичето се установи към днешен момент, че кората е от 3 части - 2 бр страници и 1 бр средна. Комплекта излизал към 270 лв и се чакало 15 дни доставка. Eвентуално номер на рама да нося в събота. Какво мислите по въпроса?

Поздрави

Ми, какво да мислим?! Който иска кора, бецален 270лв и си я слага...Честит сбор :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алелуя :good:

Ще хванем зегето и от шперплат ще го изрежем ............ :D

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз така мисля, ама откакто "изпатка" чисто нова ролка на 4000 км за ремъка на климатика, вече се замислям дали да не сложа и аз една такава кора........все пак тя предпазва ремъците и ролките, както и компресора на климатика от пряко попадение на вода, сняг,кал и т.н.

Ха. Ето защо и мен ме интересува живо вече тая тема! ...При мен страничните парчета към подкалниците също си ги има. Г-образни са, и си имат дупки за хващане към средната част. Иначе, в Ратола провериха по номер на рамата и казаха, че конкретно на този автомобил кора заводски не е била монтирана. :D Може да са им били свършили... (последното е личен коментар)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хората от пловдивската фирма се свързаха с мен и ми изпратиха тази снимка:

http://www.baltcar.lv/images/products/motora-aizsegs-522234-5-1302071289777.jpg

 

.... не мога да преценя дали е точно това, но местата за закачване изглеждат точно там където трябва и другата седмица ще надипля 90лв и ще видим дали ще пасне..... пък ако не - ще има труд и творчество :-)

Редактирано от javor_vd
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хората от пловдивската фирма се свързаха с мен и ми изпратиха тази снимка:

http://www.baltcar.lv/images/products/motora-aizsegs-522234-5-1302071289777.jpg

 

.... не мога да преценя дали е точно това, но местата за закачване изглеждат точно там където трябва и другата седмица ще надипля 90лв и ще видим дали ще пасне..... пък ако не - ще има труд и творчество :-)

За 90 лв и аз ще избухна ако става:rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако някой може да намери модела или отливката на кората мога да изработя от алуминии 3мм, пробвах за Pajeroto и стана добре. Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 90 лв и аз ще избухна ако става:rolleyes:

 

 

Колега ходи ли да видиш дали кората е съвместима???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да се види дали кората е съвместима, тъй като хората нямат на склад такава. Аз поръчах преди седмица да ми доставят една и като получа ще стане ясно. BTW казах им да си поръчат да имат поне още 1-2 бройки, тъй като са дефицитни, но дали ще го направят си е тяхна работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако тая кора стане и аз ще си поръчам на момента.

 

Колега,каква ще е цената,ако е от алуминии ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,каква ще е цената,ако е от алуминии ?

За Pajeroto тъи като е от 2 части и взех малко повече ламарина която излезе 90лв листа, с работата около 200 общо. Вече в зависимост дали е от една или от 2 части, защото на някои места гледах че има и двойни. А да не говорим че направих запитване към един сайт и ми обявиха че са 3 отделни кори. Лява - 160лв, Дясна - 180лв и Централна - 420лв. И аз на свои ред им пожелах приятен ден. Толкова и струва окачването...

 

Но ми се ще да видя дали кората която ще доставят на колегата "ммоторс" и ако стане да си поръам една и да работя по нея.

Редактирано от D.Valchanov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Pajeroto тъи като е от 2 части и взех малко повече ламарина която излезе 90лв листа, с работата около 200 общо. Вече в зависимост дали е от една или от 2 части, защото на някои места гледах че има и двойни. А да не говорим че направих запитване към един сайт и ми обявиха че са 3 отделни кори. Лява - 160лв, Дясна - 180лв и Централна - 420лв. И аз на свои ред им пожелах приятен ден. Толкова и струва окачването...

 

Но ми се ще да видя дали кората която ще доставят на колегата "ммоторс" и ако стане да си поръам една и да работя по нея.

Той дефакто Явор си я е поръчал и ако стане на неговата си поръчвам на момента :) Чакам с нетърпение, бтв, добре си има казал да осигурят такива, дано станат де

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той дефакто Явор си я е поръчал и ако стане на неговата си поръчвам на момента :) Чакам с нетърпение, бтв, добре си има казал да осигурят такива, дано станат де

Дано да пасне, защото аз си падам малко карък и задължително ще ми трябва още една кора. За всеки случай... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще хванем зегето и от шперплат ще го изрежем ............ :D

Верно, що не сглобите една самоделка :) А още по-добре ако се организирате и вземете мостра на една оригинална кора и някой да ги изработи по-евтинко. Защото доста хора явно търсят и ако има бройка, ед. цена ще е добра. Ето аз каква предпазна ламарина сложих, далеч не е кора, а по-скоро само ми предпазва картера и меката връзка: click

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако за 90 кинта кората горе-долу, с малко напасване стане, не виждам смисъл от самоделни заигравки. От тайванеца по - йофтинко не можем ги стори :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако за 90 кинта кората горе-долу, с малко напасване стане, не виждам смисъл от самоделни заигравки. От тайванеца по - йофтинко не можем ги стори :yes3:

Вярно си е спор няма, но пък наи вероятно можем да го направим по-качествено. И все пак на мен от пловдив не ми отговориха, и нямам идея дали на колегата Javor е пристигнала, и нека ако е дошла да каже дали има липсваши части защото имам съмнения че това е само централната кора, а има още и лява и дясна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не колега, още не е дошла и си прав, че това е само централна кора. Аз лявата и дясната си ги имам на колата и само централната ми липсва. Иначе лява 44лв, дясна също.

Може би идната седмица ще пристигне - тогава ще пратя и снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме те с нетърпение, без кората мята яко калища и вода чак на бомбетата и навсякъде :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам с нетърпение развитието на темата. Колегата Явор смело действа и за трип компа и сега за кората :icon_clap: . А тези странични предпазни кори какво представляват защото аз си нямам представа имам ли ги. Може ли някой колега да щракне една снимка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам с нетърпение развитието на темата. Колегата Явор смело действа и за трип компа и сега за кората :icon_clap: . А тези странични предпазни кори какво представляват защото аз си нямам представа имам ли ги. Може ли някой колега да щракне една снимка?

Аз също тъй като скоро ми предстои малко тунинг и по интериора, трип комп, мултимедия, и салон от кожа и алкантра, първо трябва да приклуча с тая кора защото ме побърква.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам с нетърпение развитието на темата. Колегата Явор смело действа и за трип компа и сега за кората :icon_clap: . А тези странични предпазни кори какво представляват защото аз си нямам представа имам ли ги. Може ли някой колега да щракне една снимка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good: мда... така изглеждат страничните, само че колегата е направил много нюню-снимка и не се вижда добре.

BTW днес получих SMS от Еконт, че кората ме чака в кварталния офис, но бях до късно на работа и нямаше как да я взема. Нищо, утре също е ден :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Julien за снимката :icon_thumbup: Явка, драсни два реда, като я вземеш. :good:

Редактирано от wonderwalker
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...