Премини към съдържание

Предпазна кора на двигател


VaskoPrasko

Препоръчано мнение

Здравейте,

Поразрових се из темите но не открих дали двигателя на "Галант" 2,5V6 по принцип има кора отдолу, моята липсва. Можете ли да помогнете ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 158
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте,

Поразрових се из темите но не открих дали двигателя на "Галант" 2,5V6 по принцип има кора отдолу, моята липсва. Можете ли да помогнете ?

 

трудна работа е да се намери такова нещо колега - само нова за 200лв, а ти не си търсил качествено... ето, чети http://www.mitsubish...showtopic=23284

а, ако търсиш втора употреба - нареди се на опашката. Аз откакто си взех галанта чакам да изпадне някой за части с налична такава кора:icon_rock:

Редактирано от javor_vd
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха, и аз се озъртах за подобно нещо... :detective2:

То като се наведеш отпред, се виждат двата края на подкалниците как стърчат към двигателя. Ако ги разгледаш по-внимателно, ще видиш и дупките за захващането на кората, каквито има също и на бронята. При мен тия странични кори и подкалници много кофти тракат, между другото... Мислил съм си за преправяне вече. Някой не е ли пробвал с кора от друга марка/модел?

Редактирано от Stefan Naydenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря javor_vd :)

някой пробвал ли е доставка през този сайт LINK . Изглежда че частта е налична и то за около 85EUR , но не пише каква е цената на доставката

Редактирано от VaskoPrasko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря javor_vd :)

някой пробвал ли е доставка през този сайт LINK . Изглежда че частта е налична и то за около 85EUR , но не пише каква е цената на доставката

Току що изпратих запитване. Да видим... :lula:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, отговорът, който получих от amayama.co.jp беше следния (в превод на нашенски):

 

Стефан,

Частта, за която сте направил запитване надвишава максималните размери за международна пощенска пратка, тъй че ще трябва да бъде изпратена като извънгабаритен предмет по куриерска служба или транспортна фирма, като DHL или FedEx, което ще увеличи значително разходите по доставката. Доставка от Япония до България би струвала около 600 USD - това е сумата само за пратката, без да включваме цената на самата част. Цената е такава, тъй като се изчислява според обема на пратката.

 

Поздрави,

Джъстин

 

:icon_n_whistling:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вожда да сваля неговата, прави се една матрица и се пуска "серийно" производство на въпросната пластмаса. Това е най-бързият и евтин вариант за ентусиастите.

Или Марин да покаже снимка на неговата правена и да каже от какво я е изрязал.

Тези пратки от Япония... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези пратки от Япония

Мерака се гаси с парЕ, Анди :icon_thumbup:

Иначе и аз не бих отказал една коричка....стига да е поносима цената :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вожда да сваля неговата, прави се една матрица и се пуска "серийно" производство на въпросната пластмаса. Това е най-бързият и евтин вариант за ентусиастите.

Или Марин да покаже снимка на неговата правена и да каже от какво я е изрязал.

Тези пратки от Япония... :icon_doh:

 

 

Ми така де. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вожда да сваля неговата, прави се една матрица и се пуска "серийно" производство на въпросната пластмаса. Това е най-бързият и евтин вариант за ентусиастите.

Или Марин да покаже снимка на неговата правена и да каже от какво я е изрязал.

Тези пратки от Япония... :icon_doh:

 

Материала е много важен ! матрица има и е пробвано но кората се чупи много лесно .

 

това е като фалшивите нови подкалници още по време на монтажа се чупят :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, не видях по-горе да е споменат този сайт: Цък. Наистина няма включена като опция и Мицубиши, но аз съм правил запитване за моя Space Star и ми отговориха положително (искаха номер на рама). Успех и на вас.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, не видях по-горе да е споменат този сайт: Цък. Наистина няма включена като опция и Мицубиши, но аз съм правил запитване за моя Space Star и ми отговориха положително (искаха номер на рама). Успех и на вас.

Поздрави.

"Вашето запитване е изпратено успешно!" - Благодарности!!! :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Материала е много важен ! матрица има и е пробвано но кората се чупи много лесно .

 

това е като фалшивите нови подкалници още по време на монтажа се чупят :good:

 

Във VW форума си правеха за гоУфовете от полиестерна смола с отливка. Ставаха си здрави .. Ако наистина има отливка, мога да пробвам да се свържа с момчето дето ги правеше (вече не ги, защото се появиха на пазара заводски) и да го питам за точната формула на сместта. Но пак казвам, не матрица, а отливка, сигурно гипсова, нямам идея ..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Вашето запитване е изпратено успешно!" - Благодарности!!! :icon_rock: :mitsu-smiley:

 

Ха ха, браво Стефчо и аз ги припомпих,да видим какво ще ми кажат и дали ще има разлика от твоето мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем да сложим малко фибри в отливката, може пък да стане по-здрава от тази на голфаджиите :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем да сложим малко фибри в отливката, може пък да стане по-здрава от тази на голфаджиите :D

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
А може и мюсли и прясно мляко :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха, браво Стефчо и аз ги припомпих,да видим какво ще ми кажат и дали ще има разлика от твоето мнение.

 

И все пак на някой не му ли отговориха за тези кори че и мен нещо ме човърка от вътре да си взема и аз кора особенно през зимата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И все пак на някой не му ли отговориха за тези кори че и мен нещо ме човърка от вътре да си взема и аз кора особенно през зимата...

И все пак, човек винаги трябва да чете, преди да пита ..:P
За съжаление, отговорът, който получих от amayama.co.jp беше следния (в превод на нашенски):

 

Стефан,

Частта, за която сте направил запитване надвишава максималните размери за международна пощенска пратка, тъй че ще трябва да бъде изпратена като извънгабаритен предмет по куриерска служба или транспортна фирма, като DHL или FedEx, което ще увеличи значително разходите по доставката. Доставка от Япония до България би струвала около 600 USD - това е сумата само за пратката, без да включваме цената на самата част. Цената е такава, тъй като се изчислява според обема на пратката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пуснах запитване в avtokori.com ,но никой не ми отговори. Май ще трябва по телефона да се развихря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И все пак, човек винаги трябва да чете, преди да пита ..:P

 

 

Именно,

много точно го каза.

Темата с корите от чужбина се изчерпа с високата цена. А моето питане беше насочено към запитването за БГ сайта. Все пак не случайно сложих и цитат в питането си.

 

П.С.

"И все пак, човек винаги трябва да чете, преди да пита ..:P"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Именно,

много точно го каза.

Темата с корите от чужбина се изчерпа с високата цена. А моето питане беше насочено към запитването за БГ сайта. Все пак не случайно сложих и цитат в питането си.

 

П.С.

"И все пак, човек винаги трябва да чете, преди да пита ..:P"

Ааааа, ти за тези кори ли питаш, от сайта дето ги нямат ..:lol:

Те ако имаха такива дефицитни кори, щяха да ги лепнат на първа страница в сайта си, като "важна тема " ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, ти за тези кори ли питаш, от сайта дето ги нямат ..:lol:

Те ако имаха такива дефицитни кори, щяха да ги лепнат на първа страница в сайта си, като "важна тема " ..:D

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
То,ако имаше винаги щеше да има надпис:"С доставка и записване."http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...