Премини към съдържание

Предпазна кора на двигател


VaskoPrasko

Препоръчано мнение

Ето и малко снимки от мен - правени са от земята, но към момента нямам възможност да направя по-добри. Въпреки това, мисля че достатъчно добре се вижда как стои кората при нормална броня.

За съжаление, няма как да затворя пространството в ъгъла отпред, откъм шофьора, защото там излиза ауспухчето на бензиновата печка, която имам монтирана на колата, и която използвам зимно време. Иначе, от другата страна мисля също да затворя пространството, но за сега не ми се отделят пари за това, имам по-важни приоритети... Във всеки случай съм доволен от себе си, за сега.

:)

Редактирано от Stefan Naydenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 158
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ето и малко снимки от мен - правени са от земята, но към момента нямам възможност да направя по-добри. Въпреки това, мисля че достатъчно добре се вижда как стои кората при нормална броня.

За съжаление, няма как да затворя пространството в ъгъла отпред, откъм шофьора, защото там излиза ауспухчето на бензиновата печка, която имам монтирана на колата, и която използвам зимно време. Иначе, от другата страна мисля също да затворя пространството, но за сега не ми се отделят пари за това, имам по-важни приоритети... Във всеки случай съм доволен от себе си, за сега.

:)

Добре е станало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E как пък да не пишем? На предната страница съм ти писал. За мен тази кора е абсолютен боклук.

В заключение скъпа цена, некачествена изработка, след време се огъва от топлината, която излъчва колектора и май минусите станаха много, а плюсовете ги няма. :icon_bye:

 

Един поздрав за всички, дето са сложили такива кори ..:D

http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CDUQuAIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DwTP2RUD_cL0&ei=nVWCUu7aK4zLswaLuoH4CQ&usg=AFQjCNGJoc9TWW92ujfG1qkWUYGv5PTjDw&bvm=bv.56146854,d.Yms&cad=rja

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Честито рождество христово на всички! :icon_thumbup:

Предполагам, че на доста хора няма да им хареса свършеното, но знам, че ще има и такива, които ще им свърши работа!

Тъй като от прочетеното из темата сметнах, че не ми се дават толкова пари за тази кора и още повече, че не е от най-качествените реших да експериментирам и да си направя сам, защото наистина смятам, че наличието на кора е от голяма полза.

Вчера почивах, отидох до магазина купих 1кв.метър ламарина за 8.60лв., взех ножици, клещи, чук, малко тел и 10-тина стари болтчета с гайки и се наврях в канала. След няколко часа работа се получи следния резултат: http://scarlum.snimka.bg/automobiles/zadni-vejdi.789912.32250585

В момента не дрънчи, лесно може да се смени маслото и се надявам, че ще пази от луга и мръсотии, бързо ще стопля и задържа топлината на двигателя. За момента съм адски щастлив, че с 8.60лв. и доста търпение съм решил проблема. ( естествено ако нещо не се случи ) :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето,видя ли как се размина със 180 лева и пак стана работата. Вземи я боИдиШай с нещо,за да я запазиш за по-дълго време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето,видя ли как се размина със 180 лева и пак стана работата. Вземи я боИдиШай с нещо,за да я запазиш за по-дълго време.

 

То най-вероятно няма да хване боя. Иначе какво да и стане? Най-много до година да я сваля и да я ползвам за мостра и следващата да е по-добре проектирана. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То най-вероятно няма да хване боя. Иначе какво да и стане? Най-много до година да я сваля и да я ползвам за мостра и следващата да е по-добре проектирана. :icon_n_king:

 

Първо грунд 1-2 ръце и след това боята и си готов.Не е важното да е красива,а да пази.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам че в Шумен са находчиви! И пак го показаха. Евала колега. Наздраве :drinks: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само имайте предвид, че оригиналната кора има технологичен отвор около картера и генерацията, за да може там да се охлажда! Аз лично не харесвам ламарините, да не говорим какви бели би могла да предизвика тази ламарина при удар (недай си Боже) или ако се закачи накъде... Поздрави и Честита Коледа на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...