Премини към съдържание

Какво карахте преди


Препоръчано мнение

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

:tooth: :haha: :hysterical: :lol:

 

Да не е взел твойто ренде?

 

 

 

И аз така, москвич от новите, орел крадец (без грам ръжда) и две източно германски, които не ми трябва да споменавам.

 

И защо я сменихте

 

Щото :mitsu-smiley: си е само мое... :D

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не е взел твойто ренде?

 

Мне, само че аз знам какво е да караш и подържаш Ренде ............ :D 3 дни караш ,после 3 седмици в сервиза........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мне, само че аз знам какво е да караш и подържаш Ренде ............ :D 3 дни караш ,после 3 седмици в сервиза........ :D

Тук можем доста да поспорим, ма хайде...да не спамим темата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Москвич осмица,москвич 12 дефорсе,хонда сивик-1.5карборатор,форд екорт-1.6комби,спейс стар-1.8,1.6,1.3,ситроен ксара пикасо-1.6 и за сега спейс рънар.С тенденция за спейс стар 1.3

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, интересна тема.

Първо карах мицубиши галант '82 (бензин), мицубиши колт '86 (дизел), роувър 620 (дизел) за кратко и сега галант '00 (дизел).

 

 

 

П.С.

Не че съм чак толкова заклет фен на марката ама просто явно е съдба (не се оплаквам)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди OUTLANDER-a карах CARISMA 1.8, а сега карам НЕЩОТО /, показано по-долу.... :icon_thumbup:

post-469-026769700 1305056775_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първата любов и кола бе едно сивичко,невроятно Галант-че 89 ,невероятна колица....беше 1998 година тогава...после една мазда стягахме,така и не я стегнахме да тръгне :icon_angel: ,след това Ниссан Примера 1993,газ,1.6 карбуратор,италианка-подържах я много ...все нещо и имаше,обърнах се с нея с 130 я изтървах много пиян... :icon_blush: :icon_blush: ,после една австрийска Примера 1995,газ,пълна инжекция,която пък хич не се чупеше,но пък се държаше само на боята от ръжда....Общо мнение от Ниссан-изключително дървена возия и много нищо:)

От Февруари 2011 съм горд собственик на Галант 1999 година дизелче-пръв дизел ми е,просто вече 3 месец я карам ухилен......невероятна кола-и като визия,и като возия и като разход и като всичко!!!!!!!!!!

 

Няколко мотора не ги броя-любима марка Кавазаки....:)

Забравих да спомена че Галанта е ямболски:)

 

Тази седмица в Калояново имаше нациаонален БМВ събор.....еми и без пари да ми дават БМВ,пак няма да го карам:)

Галант ще е:)

Редактирано от dreemer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мне, само че аз знам какво е да караш и подържаш Ренде ............ :D 3 дни караш ,после 3 седмици в сервиза........ :D

Аааа, карах едно ренде 19 1,4 Енерджи двигателя - служебно..... Като служебно го карах! Като чужда жена! За 40к - нищо, ама съвсем нищо! само консумативи.... и малко ръжда по веждите......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Първата ми кола беше Москвич 408,после Рено 14,Рено 5,лада 1500,Рено 21,Фиат Пунто,Опел Кадет 1,6 GTI-уникално здрав автомобил и накрая реших да пробвам японска,за сега съм много доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си ги изредя и аз...

1-Мерцедес 124 2,0 дизел, автоматик.

2-Мицубиши Лансер '88 комби, бензин.

3-Рено 25 2,2i.

4-Мицубиши Каризма(GDI)'97. .

 

Тук не включвам колите на баща ми, които и аз покарвах доста често.

 

 

П.С. Абе и аз не съм много съгласен с DJ Tymbi за Рендетата, просто той е имал много кофти късмет с неговото, което е валидно за всички марки автомобили, вкл. и :mitsu-smiley: , т.е. ако не случиш на кола може да намразиш дадената марка до края на живота си!!

Редактирано от ortega
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години карах едно Скорпио лично докарано от Германия. Много здрава кола и още е в движение. За 7 години са отишли около 1 000 лв. за части и консумативи - 1 комплект накладки, 2 предни амортисьора , комплект съединител и един носач, защото шарнира не се сменя отделно, а е като на Ролс Ройс цяла отливка. Смених я, защото нямаше климатик!:mad:

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Лада 1500с-без коментар/86г.;

2. Нисан съни 1,7д- седан- хубава кола излезе, 86г.;

3. Мазда 626д-седан много се чупеше-89г.;

4. Фиат Панда 86г. ужас.;

5. Рено 19- 1,7и 89г.- супер автомобил никакви ядове;

6. Пежо 306, 1,4 седан-96г.- не съм доволен никак,

7. Рено меган Сценик 1,9дци-http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_censored.gif, само 6месеца и никога повече на Френски автомобил- много ядовееееее.Трябва да яма голям бой, че да си купя пак такъв автомобил.

8. Мицубиши - Spase star-1.3i-2000г. много хубаво и здраво автомобилче. Работа на 80км. от Варна и така всеки работен ден по 160км. вече година и един месецhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif- много е здрав.

 

п.п. Карал съм и пасата-99г. на баща ми не ми харесва, както и Исузу Тропър /трапърhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif/, Хюндай галопър.

Следващата ще е пак http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif, ама 4х4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Започнах да шофирам интензивно с един Нисан Съни 1.7дизел ама ми имна един бетоновоз отгоре и колата стана по ниска от Ламборджини.След това купих едан Фиеста 1.1 (още е жива баща ми я кара),смених я със Астра 1.6 GT (в последствие майка ми я кара астрата),Каризма 1.8,и сега Колт 1.6 16в.С надежди след някоя и друга година да си взема ЕВО 8 или 9 червен цвят,че друг цвят коли не карам всичките ми кола са червени.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Galant e32A 4G37 -> Galant e33 4G63 Sohc сега донор е38 с 4G63 Dohc , ама дано запали :mad: Иначе , паралелно с тези галанти си имаме още няколко колички в семейството - 106-ца дизел - много икономична кола , едно фриилендърче - идеалната кола за нашите пътища и манталитет на "карачите" / с пежото просто се правят , че не те виждат / .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да се кача на Галанта карах Лансер 89 беше уникална колица но умря :D (удариха ме :( )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах Opel Vectra 1.7 tdi муден и скучен автомобил... Извинете ме нов съм в форума и мисля да си закупя Mitsubishi Galant 2.5 V6 автоматик 1998 година.

Редактирано от TASSO
премахнато запитване
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и моите страсти :

"проходих" с татьовият Москвич 2140 Д

после Опел Аскона 1.6 - пъргава и лака, ама ръжда - какво да правиш...

след това за кратко Фиат Уно "84

Ауди 80 до последно - много добра кола, но годините си казват думата http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_crying.gif

след нея бях тръгнал по Горубляне за един смешен италианец с метанова уредба ,но http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_box.gif

късметчето ми излезе със Звездичката, от няколко месеца и още не мога да се нарадвам.

Като малко дете продължавам да си правя кръгчета из града просто да се покефя още малко , или избирам нарочно по-дългият път за да стигна до точка Б ...

Удобство , комфорт , икономичен и просторен семеен автомобил.. ;) http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drive.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха :icon_hmm: първо на МОСКВИЧ 8-ца1360,МОСКВИЧ 8-ца1360,ЛАДА 1500-92Г,ОПЕЛ КОРСА А-88Г,МАЗДА 626-86,ЛАДА/ЖИГУЛИ/ 1300-78Г,ВОЛВО 480-95Г,МАЗДА 626-87,ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР 1-95Г,ПАСАТ Б-90Г,АУДИ 80-89Г ,ПЕЖО 206-99Г,МЕРЦЕДЕС С500-95Г,ПЕЖО 406-00Г,МАЗДА 626-83Г /още я имам/,КАРИЗМА 97Г /още го карам/,МЕРЦЕДЕС Ц320-06Г,ГАЛАНТ 98Г/още го карам/,ЛАНСАР 07Г,ФОРД ФИЕСТА 10Г :icon_doh:

И сега пак си карам КАРИЗМА,ГАЛАНТ иБАБА МАЗДА 626 83г хахахахахахахаха :icon_thumbup:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Четита Коледа на всички !

 

Опел Омега -а , голф 2 , Опел омега -б , голф 3 , мицубиши колт, хонда сивик , МИТЦУБИШИ СПЕЙС ВАГОН :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карах 5 години Опел Астра 1.6 седан и исках по-мощен (пак седан) автомобил, малко по-просторен, с интересен дизайн, да е здрава и некапризна кола и не всеки пети да я има. В момента карам точно каквато исках.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да се кача на Галанта карах Лансер 89 беше уникална колица но умря :D (удариха ме :( )

Колега ние имаме сходни съдби. И аз така.

Преди Лансера имах Жигула. Рекордът по сваляне на алтернатор, разглобяване/сглобяване и качване ми е 8,30 мин. Толкова бях задобрял от проблемите му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...