Премини към съдържание

Какво карахте преди


Препоръчано мнение

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аз преди това карах Клио 2002г.дизел , всичко хубаво- меко вози , малко гори ама няма я тръпката никаде по пътя , разликата с Колта е от тук до небето и обратно :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо карах ВАЗ 2101,след това комби от същия вид.Дойде ред и на едно БМВ Е30.Каризмата беше последната ми любов.А сега карам Клио Симбол 2005 г........не е същото като GDI :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо 1994 Vitara 1.6 16V 4x4 manual switch 2WD (RWD) със LSD, а след Витарката се качих на кораб от 1995-та година Volvo 850 V5 2.4 (или 2.2 беше, вече не помня) 20V :P :D и сега съм горд собственик на Lancer ;) :mitsu-smiley: :rulez: :drive: и нищо не може да се сравни с тръпката от чуковия двигател на Lancer-а, въпреки че е само SOHC направо, ме радва как ме удря в гърба седалката като настъпя педала на газта до край, на първа и всички други "+"сове, устойчивост, пъргавост и т.н., не искам да спамя, това все пак е Mitsubishi, а не друга марка ;) няма нужда от реклама, ние си го знаем.

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първи стъпки с Лада 1300, курсовете с хонда акорд от 80-90'те (голем параход), после практика с на баща ми кадета 1.6 д (по икономична кола не съм карал), СЛУЖЕБНИ астри дизелаци, после неволно си купих Хенри Форд ескорт комби 1.4i за който НЕ съжалявам (няма лоша кола има неподдържана :icon_rock: ) и до ден днешен служи вярно на баща ми, иииии Мицу ГАЛАНТ :mitsu-smiley: а каква ще е следващата ??? :icon_angel: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

рено 19,фиат браво1.6.16в две тойоти селика и се ожених роди ми се дете и минах на ауди 100 куатро 140кс и след 3 месеца го продадох

и си купих галант тди щото нямах 50000 за авенсис комби ама за сега съм много доволен от него и смело мога да кажа повече немски боклуци не

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха така,интесесен бъпрос.Първо москвич,фиат панда,рено5,форд фиеста,и накрая кола :mitsu-smiley: спейс рънър. :icon_clap:.Дай боже следващата да е ASX.

Редактирано от n671210
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трабант, Шкода, Москвич, Опел.......

Мисля, че това дава отговор и на въпроса "защо".....

 

Като махнем москвето и хлопела и като сложим една Лада - това са ми били "тръпките" преди Галант-а :good: (Все пак, става въпрос по-скоро за ползване като начинаещ шофьор и в никакъв случай за сериозно каране и навъртане на хиляди километри).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз започнах с един Форд Ескорт 1.6 16 винтила...Ей, само ДВГ не се чупеше, сума ти други глупости се изреждаха...И въпреки, че Форд-а имаше климатик, а Колт-а ми няма, кефа ми е все едно някой да седне от каручка в Галант. А по принцип си мечтая за едно Ево... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-много издържали във времето са: фиат 125 P;след това за работа 2 форда и 1 рено;митсубиши каризма тези коли са в наличност ......сменени опел аскона,мерцедес 123-ка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз едно Ренде 21,Акорд,Легаси,Блубърд и Примера ( последните две бяха на баща ми ), 6 Галанта( Е15А,Е33А,Е32А,Е38А,Е54А,ЕА2А - като на последните 2 съм врътнал най много км пробег) и един "параход" Грандис.........

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди карах(само за личните пиша)няколко ЗАЗ-а,трабант, лада 2105,жигулка, лада 1500,.лада 1500s, лада 2104,опел кадет,шкода форман,ауди 80,пасат, опел вектра В,поло !

Сега пък съм със сеат и мицубиши http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif! Служебни аудита -няколко,2 бмв-та и мерцедес !

Мечтата ми за следващата кола е хюндай IX55 или поне новото SANTA FE ! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

За моторите няма да пиша-няколко са!

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моят опит: Рено Фуего, Опел Аскона, Опел Рекорд, Деу Супер Салон и Галант. Сега следва отново Галант, ама комби.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голф 2, Поло (81-ва година), Рено 5, Опел комбо, Сеат толедо. Иначе чужди доста съм карал, моторетки, мотокари, камионче и т.н. От няколко години сме на японци - аз и жената имаме колт, майка ми карата тойота, братовчедите карат мазди... Ако говорим за мечти, о мойта е само една COLT EVO :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква кола карахте преди да се качите Mitsubishi :mitsu-smiley:

Първият ми автомобил:фИАТ-125р с АГУ и 90л. бутилка.Цена на литър пропан-бутан 0,19лв.Шкода120L.След смяна на семейния статус:Мерцедеси-116,123,126,190 вече не им помня броя.От 1998г.до 2004г.вкарвах коли втора употреба отвън тях не ги броя.Преди Каризмата карах Пежо306.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с по-малко автомобили преди :mitsu-smiley: - един Моско 408 1966 г./който си стои и сега на топло в гаража/ и за около едно година - Ренде 19 старата маска /леле тая кола в какъв разход ме вкараааа :icon_censored: /

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кадет,Голф 2,Типо (бензинови) Мазда 626 компрекс.Преди Мицубишито карах Мазда 323 ф,супер кола но я продадох само заради това че ми трябва дизел.

Редактирано от danield
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз започнах с една зелена перла ,а именно АЛЗК 12-так :D след което качих левел и подкарах Рено 19 хечбек.Следващото :drive: беше Ръжда вектра Б (Опел вектра Б) :D ииии така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...