Премини към съдържание

Крушка за стоп светлина


Modrus

Препоръчано мнение

Колеги дайте джокер от къде мога да си взема тая проклета крушка... Ратола от няколко седмици така и не си я доставят :( според тяхната номерация (вероятно и общата) номера и е MS820027. Иначе казано тази е с 2-те светлини - стоп и габарит.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте джокер от къде мога да си взема тая проклета крушка... Ратола от няколко седмици така и не си я доставят :( според тяхната номерация (вероятно и общата) номера и е MS820027. Иначе казано тази е с 2-те светлини - стоп и габарит.

Хм, в Габрово ратола няма, но крушката се намира, зор де, пробвай в друг магазин :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мислих, че тези крушки са много специални, но си промених мнението след като ги видях в магазин за авточасти. Просто трябва да потърсиш, аз едва ли мога да ти бъда полезен, защото съм в Ямбол.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте джокер от къде мога да си взема тая проклета крушка... Ратола от няколко седмици така и не си я доставят :( според тяхната номерация (вероятно и общата) номера и е MS820027. Иначе казано тази е с 2-те светлини - стоп и габарит.

 

Звънни на +359898715639 -Швепи.Той ще ти каже в кой магазин да отидеш, в зависимост от това къде се намираш...

Имат магазин и на "Черни връх", и на "Козлодуй"...И аз бая зор видях докато открия моята!Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук може да проверяваш какъв стандарт е крушката която ти трябва, по принцип няма нито една нестандартна. За стоповете отзад е комбинирана с габарита вътре, 21W/5W, води се dual contact BA15 (BAY15D) или 1157 или 2057 или P21W5W сокета : http://www.donsbulbs.com/cgi-bin/r/b.pl/p21|5w.html

 

Има ги на всякъде, по бензиностанциите включително. Освен ако не питаш за третия стоп... :icon_hmm: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз последно купувах такава крушка от Авто+ и цената беше около 5лв. Дано съм помогнал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На третия стоп на седана била най-обикновена P21 ... :icon_doh:

 

за комбито W5W - същата като за подсветката на номера.

 

Някой знае ли колко са обаче на брой за комбито за третия стоп ?

 

Поздрав.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте джокер от къде мога да си взема тая проклета крушка... Ратола от няколко седмици така и не си я доставят :( според тяхната номерация (вероятно и общата) номера и е MS820027. Иначе казано тази е с 2-те светлини - стоп и габарит.

5 лева, има един магазин за японски авточасти на Челни връх срещу Завод Витоша. Предполагам, че има на още 10000 места...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук http://www.bgmaps.com/link/D69E2858ACA4C6631C51DF5FBE0ED303

има едно магазинче Автомания или нещо такова аз от там вече 2-ра крушка купувам ... 5 лв. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хорца ако става дума за третия стоп отзад на задното стъкло,аз за галанта си купих крушка за 30 стотинки,моя галант е 98 година :drive: , и крушките ги намерих в първия магазин за части,който видях.От стара Загора съм,тук ще се окаже ,че има всичко. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за габарита/стопа и за третия стоп са възможно най-стандартните крушки и във всяка верига бензиностанции имат и от двата вида. Темата е за ключ отдавна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за габарита/стопа и за третия стоп са възможно най-стандартните крушки и във всяка верига бензиностанции имат и от двата вида. Темата е за ключ отдавна...

 

Къф ключ те гони бре? Или трупаш бройка постове? Или идеята е да се правиш на компетентен по всичко?

 

Написах тази тема защото нямаше такава до сега - ок?

 

Ако темата беше за заключване - вероятно щеше да бъде пълна с препратки към други подобни теми - ок?

 

Сори - ама се дразня!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Написах тази тема защото нямаше такава до сега - ок?

 

Ако темата беше за заключване - вероятно щеше да бъде пълна с препратки към други подобни теми - ок?

 

Сори - ама се дразня!

Спокойно Боби ..:spoko:

Никой няма да заключва темата, защото си е полезна и има доста инфо- за места от където да се намерят такива крушки..

На колегата просто не му се е налагало да си сменя крушки на стоповете, за това мисли че са стандартни..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ли изглежда крушката за стопа/габарита:

http://www.avtorif.ru/parts-photos/800x0x0/MS820027x0E3D9683.jpg

 

?

Ако е така значи инфото в първия ми отговор е грешно :icon_doh: ... чудно ми е обаче защо никой не ме поправи до сега ... W21/5W e още 7443, а не 1157, и за нея съм съгласен че едва ли е много разпространена. Извинявам се.

 

Поздрав.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При комбито незнам как е точно, но при седана, крушката за стоп(без третия стоп) и за габарит/стоп светлините се намират малко по-труднo, а само преди няколко години в магазините гледаха на тази крушка, като голям камък :noexpression:.

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ли изглежда крушката за стопа/габарита: http://www.avtorif.ru/parts-photos/800x0x0/MS820027x0E3D9683.jpg?Ако е така значи инфото в първия ми отговор е грешно :icon_doh: ... чудно ми е обаче защо никой не ме поправи до сега ... W21/5W e още 7443, а не 1157, и за нея съм съгласен че едва ли е много разпространена. Извинявам се. Поздрав.

 

Modrus аз имам такава крушка резервна и съм си я купил преди 2 седмици от магазин за авточасти купих си две едната ми беше изгоряла. Трябва да я има ако не поръчай я от друго място :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки един магазин на Autoplus (менюто Контакти --> Магазини )ги има. Мисля че клиентска цена е 6лв. Повечето японски коли са със същите крушки.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...