Премини към съдържание

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

Няма никакъв дъжд,размина се в момента се пие и яде на корем.

 

Приятно ви завиждам......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

За съжаление трябваше да си тръгна първи.Нямах възможност и за много снимки затова една бърза.

Другите ще се отчетат с повече

post-1284-1252179008_thumb.jpg

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО на рождениците и внимавайте после да няма никой не ме обича, боли ме главичката, влачи ми се коремчето :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние с жената се прибрахме. Ами какво да кажа... NO COMENT!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа... Рождения ден на клуба беше отпразнуван подобаващо и бяха унищожени промишлени количества ядене и пиене...

Днес събитието беше закрито успешно, както всеки път от ветераните (разбирай- аз и Велико :lol: )....

Другите се разбягаха рано - рано , кой на къде види , но понеже не им е за първи път, вече не им се сърдим.... :P

 

П.П. Щях да забравя... Сред най несериозните се открои Батето, който изчезна още вчера след обяд, без дори да се обади :P

което си беше грешка от негова страна...

Ако беше казал че има намерение да си ходи, щях да му направя предложение на което не може да откаже (най малко 2 срязани гуми, защото има само една резервна)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв дъжд,размина се в момента се пие и яде на корем.

Здрасти,

Пак пропуснах, аз съм нов собственик и фен на :mitsu-smiley:, и все още не съм свилкнал да проверявам форума,но с радост бих се присъединил към следващия купон, ако има такъв.

Поздрави смм

manyarov@abv.bg

Редактирано от tmintov
Използвайте главни букви! Уважавайте колегите си!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа... Рождения ден на клуба беше отпразнуван подобаващо и бяха унищожени промишлени количества ядене и пиене...

Днес събитието беше закрито успешно, както всеки път от ветераните (разбирай- аз и Велико :lol: )....

Другите се разбягаха рано - рано , кой на къде види , но понеже не им е за първи път, вече не им се сърдим.... :P

Айде бре,то така всеки може...Как няма да закриваш събитието днес,като снощи ми се загуби от погледа в 22ч.и отиде да си легнеш. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рождения ден на клуба беше супер-както всяка друга среща :icon_thumbup: ! Само съжалявам, че и днес не можах да остана до по-късно, защото ми излезе неочакван ангажимент. Специални поздрави на всички които останахме да пазим Клубното знаме, дори и под дъжда, който леко ни поизмокри! Специални поздрави и на организаторите, които и този път се представиха както подобава :icon_rock:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа... Рождения ден на клуба беше отпразнуван подобаващо и бяха унищожени промишлени количества ядене и пиене...

Днес събитието беше закрито успешно, както всеки път от ветераните (разбирай- аз и Велико :lol: )....

Другите се разбягаха рано - рано , кой на къде види , но понеже не им е за първи път, вече не им се сърдим.... :P

 

П.П. Щях да забравя... Сред най несериозните се открои Батето, който изчезна още вчера след обяд, без дори да се обади :P

което си беше грешка от негова страна...

Ако беше казал че има намерение да си ходи, щях да му направя предложение на което не може да откаже (най малко 2 срязани гуми, защото има само една резервна)

Прибрах се по живо и здраво, изживяването да караш сам по шипка е неповторимо :)

Марине, тръгнах си че имах ангажименти на другата сутрин.

И аз имам забележки, но са малки и незначителни, за които не си струва да се обаждам.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, тръгнах си че имах ангажименти на другата сутрин.
Можеше поне чао-бао да кажеш :P

Ама нищо, на следващата сбирка- плътно до мен, няма да те изпускам от поглед... B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той батето си каза, че си тръгва... Няма на всички да минава отчет да дава я :) Важното е, че този път се измъкна и присъства ;)

Купона беше супер, и сега ще чакаме на моя колега гларус да му мине главицата и като има време да ни направи филмчето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв дъжд,размина се в момента се пие и яде на корем.

Ами разминало ви се е, щото ние си тръгнахме снощи към 8:30 ч, и какъв дъжд ни бра,лелеее............викам на жената да гледа за некой мост да спрем, но така и немаше и лека по лека се вличихме по магистралата с 30 км./ч. Едни светкавици, едни гръмотевици, градушка и много ,ма много вода се изсипа..............та си мислех за вас тогава, всички палатки сигурно вече ще са се събрали долу в дерето........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами разминало ви се е, щото ние си тръгнахме снощи към 8:30 ч, и какъв дъжд ни бра,лелеее............викам на жената да гледа за некой мост да спрем, но така и немаше и лека по лека се вличихме по магистралата с 30 км./ч. Едни светкавици, едни гръмотевици, градушка и много ,ма много вода се изсипа..............та си мислех за вас тогава, всички палатки сигурно вече ще са се събрали долу в дерето........... :D

Там нямаше чак такъв дъжд а палатките сутринта си бяха на мястото и се чувствахме перфектно в тях. :)

Неприятното беше,че трябваше да ги разглобяваме и прибираме в дъжда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки

http://gatoeclipse.snimka.bg/automobiles/r...418823.14666678

Чакаме и от останалите

Редактирано от GATO 084
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купона беше супер, и сега ще чакаме на моя колега гларус да му мине главицата и като има време да ни направи филмчето :)

Главицата ми мина бе и то без "шкембяно люкарство" само с една лека бирена инжекцийка :drinks:

И ще гледам този път бързо да направя киното :good:

А за купона нямам думи - който не дойде, много изпусна. Въпреки сутрешната мокротия се позабавлявахме доволно. Съжалявам само дето варненците бяхме с много минорно присъствие, ама ядохме и пихме здраво и за тези които си спестиха 600 километра път. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Главицата ми мина бе и то без "шкембяно люкарство" само с една лека бирена инжекцийка :drinks:

И ще гледам този път бързо да направя киното :good:

А за купона нямам думи - който не дойде, много изпусна. Въпреки сутрешната мокротия се позабавлявахме доволно. Съжалявам само дето варненците бяхме с много минорно присъствие, ама ядохме и пихме здраво и за тези които си спестиха 600 километра път. :rulez:

 

И освен всичко поляхме новия галант както подобава ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде бре,то така всеки може...Как няма да закриваш събитието днес,като снощи ми се загуби от погледа в 22ч.и отиде да си легнеш. :P
А бе баш в 22 ч. не беше, ама карай... Като знам че имате навик да ме оставяте сам да си пия до сутринта, реших да ви изненадам... :D

Ама за сметка на това, сутринта бях свежарка (като пролетна репичка,както казва Велико), а ти като се появи в ресторанта, беше все едно, цяло стадо диви прасета са минали през твоята палатка и са ти скачали по главата... :lol:

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз заедно с моят навигатор Роско се прибрахме по живо и по здраво съм 16 часа.Супер си изкарахме!Прибирахме палатките по дъжд, ама така е по-интересно, ошетахме боклуците по поляната.А пък Тишо не искаше да си тръгва и мислеше да остане там ида ни чака там за следващото събиране.Не знам, може би още е там, защото го оставихме, а все още не си беше дигнал палатката :D

Редактирано от ivaylo iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Тортата беше супер ! :icon_rock:

Много добре се получи всичко и много пиене се изпи. Да са живи и здрави хладилните чанти !

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе баш в 22 ч. не беше, ама карай... Като знам че имате навик да ме оставяте сам да си пия до сутринта, реших да ви изненадам... :D

Ама за сметка на това, сутринта бях свежарка (като полетна репичка,както казва Велико), а ти като се появи в ресторанта, беше все едно, цяло стадо диви прасета са минали през твоята палатка и са ти скачали по главата... :lol:

Понякога е нужно да се правят жертви в името на общото благо. :) Всеки може на бял чаршаф и на легло. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Допълних още 10-ина снимки......разстоварване на палатка.....

Добре че никой не ни снима,докато я сглобявахме....леле.... :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прибрах една малка скара в син найлонов плик забравена на поляната.На който е може да ми се обади.Телефон за връзка 0888445677.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...