Премини към съдържание

Честване на 5-тия Рожден ден на Клуб Мицубиши България


Препоръчано мнение

 

Честито на всички нас!

Радвам се, че съм част от всичко това - клуба, форума, приятелите..

Нека всеки, който има възможност, дойде на рожденият ден, хапне торта и нека си пожелаем да растем и да бъдем задружни.

 

И нека на всеки се изпълни поне по едно желание, което не се съмнявам, е изобразено на следващата снимка...... Или поне е близко до автомобила на снимката.

 

Честит рожден ден, колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да се включа и аз с една идея: Тъй като много от нас се познават само по никове (не визирам "старите пушки" дето вече не веднъж са се надпивали) какво ще кажете да приготвим самозлепващи се стикери, на които всеки може да си драсне ника, а по желание и именцето и да си лепне стикерчето на дрешката. Това мисля ще улесни контактите (макар да съм наясно, че то и биричката достатъчно улеснява :drinks: ). Аз мога да се нагърбя да приготвя нужното количество стикери, с трите диаманта разбира се, само кажете колко долу-горе да приготвя. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Да се включа и аз с една идея: Тъй като много от нас се познават само по никове (не визирам "старите пушки" дето вече не веднъж са се надпивали) какво ще кажете да приготвим самозлепващи се стикери, на които всеки може да си драсне ника, а по желание и именцето и да си лепне стикерчето на дрешката. Това мисля ще улесни контактите (макар да съм наясно, че то и биричката достатъчно улеснява :drinks: ). Аз мога да се нагърбя да приготвя нужното количество стикери, с трите диаманта разбира се, само кажете колко долу-горе да приготвя. :rulez:

 

Подсигурили сме вече! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на всички от Варна и областта : всеки които реши да се включи в грандиозния купон, по случай честването на петия рожден ден, на най-готиния автомобилен форум в БГ, може да ми се обади на 0888 793 148, за да пътуваме заедно. Засега сме два диаманта :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали не е някъде писано в темата но не видях нещо като карта къде е точно събитието. Нещо от Google Earth или обикновенна, ще е по-лесно за колегите които не сме идвали да намерим поляната, току виж сме объркали събора ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази година ще пропусна, но после ще се наслаждавам на снимките :)

Весело изкарване колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и аз май ще пропусна.....Ама какво да правя бебока става на една годинка. Ще трябва да се празнува. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало и аз ще пропусна събитието, защото :mitsu-smiley: е още в бокса за "разкрасяване" и няма да е готово дотогава. На всички пожелавам приятно и щуро изкарване на рожденния ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало и аз ще пропусна събитието, защото :mitsu-smiley: е още в бокса за "разкрасяване" и няма да е готово дотогава. На всички пожелавам приятно и щуро изкарване на рожденния ден!

Е, не можеш да намериш кой да те закара ли ? А и с друга кола да дойдеш, няма да те върнем...Рожден ден е все пак, а не автошоу.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!Добре сте го намислили рождения ден тази година, но аз все още не съм сигурна дали ще успеем да дойдем, днес ни е първи работен ден с мъжа ми и не знам как ще приключи седмицата!...

Ако не се видим, приятно изкарване на всички, само дано не забравя след това да си подновя членството, че обикновено на рождените дни давам пари...

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, все още никой нищо не казва, къде и в колко часа ще се събираме! С колегите от "Пловдивската група"( а дали ще има такава :unsure: ) може да се чакаме на Лукойла след Пловдив и там да се чакаме със Софиянци! Вече ми се иска да е 5-ти, че повече не ме свърта :icon_dance: :first: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, все още никой нищо не казва, къде и в колко часа ще се събираме! С колегите от "Пловдивската група"( а дали ще има такава :unsure: ) може да се чакаме на Лукойла след Пловдив и там да се чакаме със Софиянци! Вече ми се иска да е 5-ти, че повече не ме свърта :icon_dance: :first: :mitsu-smiley:

 

 

 

Понеже от софиянци никой не откликна на въпроса ми за това дали ще тръгваме заедно,ще дойда с вашата група,ако се събирате! Само ми кажи къде и в колко часа на Лукойл(Пловдив).Може директно да ви чакам някъде на магистрала Тракия! :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колега, не четеш внимателно! :)

Тръгване от София в 10 часа на бензиностанция ЛУК след караулката.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...st&p=143356

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не четеш внимателно! :)

Тръгване от София в 10 часа на бензиностанция ЛУК след караулката.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...st&p=143356

 

 

А,това е друго! ОК! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали не е някъде писано в темата но не видях нещо като карта къде е точно събитието. Нещо от Google Earth или обикновенна, ще е по-лесно за колегите които не сме идвали да намерим поляната, току виж сме объркали събора ;)

А така, земляк, най-после!

Най-добре е да посрещнеш източния лъч на Петолъчката и да направите колоната към Стара Загора. Намери на Емо телефона (има го на ок 3000 места във форума) и се уговорете за някакъв час, той знае всичко нататък. Ако се забавиш - звъни ми на мен, ще ти навигирам. Че нали съм индианец и не мога да се оправям с карти и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако иска да може да ми прави компания, че ще пътувам сам.Телефон за връзка 0888445677.

УРАААА

Тъкмо се чудех как да пътувам! Приемам с удоволствие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти аз да дойда, че все пак - палатки, багажи.... Ще оставя колата при теб и после обратно и така

Ще се чуем да се уговорим, знам долу-горе къде живееш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Все още не съм притежател на "Мицу" /което надявам се да се случи до края на тази или началото на другата година/ но просто исках да изкажа възхищението си за това,което правите.Прочетох всички постове по-нагоре,свързани с тази среща на 4-5 този месец,както и много други теми из форума и адски много ми хареса факта,че сте толкова задружни и си помагате.Представям си как след една година и аз бих могъл да дойда на този тогава вече 6ти рожден ден,като горд собственик на :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Браво на вас! Надявам се на Вашата помощ,когато дойде времето за покупка. :icon_blush:

 

П.П. Извинявам се за оффтопика,но не се въздържах :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, вземи и идвай отсега! Тъкмо ще огледаш колите, моделите, ще си начешеш крастата....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха rosko аз модела съм си го избрал /тегли ме Colt-а/,само сухо да посъбера.... :icon_thumbup: а идеята за идване ми се завъртя из главата,но само толкова,че събота и неделя е близо,а имам ангажименти и е късно вече да ги отлагам.Но благодаря за поканата... Весело изкарване от мен манияци :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, това е празник на феновете в този клуб, така, че си добре дошъл. А аз те очаквам в колт групата ;)

Milenjs, ако искаш звънни да се разберем къде да се срещнем и ще пътувам заедно ;)

 

П.С. Аз днес напълних резервоара до преливника и си купих винетка, остава само денят да дойде :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...