Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси Варна - Бургас


Препоръчано мнение

Емо, дали да не променим часа по към надвечер. Два часа по обяд ще се опечем на слънцето. Плюс това някой може да е на плаж през деня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Емо, дали да не променим часа по към надвечер. Два часа по обяд ще се опечем на слънцето. Плюс това някой може да е на плаж през деня.

 

Ти днес не ме ли видя като ти свирех? Бяхме с жената, с двата колта един зад друг, ти беше с галанта и отиваше към косера над омв. А часа не ми се сменя вече. Мразя да променям уговорки :) А и е хубаво от рано, да може по светло да се прибираме, след като си начешем езиците :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти днес не ме ли видя като ти свирех? Бяхме с жената, с двата колта един зад друг, ти беше с галанта и отиваше към косера над омв. А часа не ми се сменя вече. Мразя да променям уговорки :) А и е хубаво от рано, да може по светло да се прибираме, след като си начешем езиците :D

Добре да не объркваме темата повече.

Сутринта не съм те видял, ама ти не ме видя следобед (към 17:00).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре да не объркваме темата повече.

Сутринта не съм те видял, ама ти не ме видя следобед (към 17:00).

 

Аз точно за следобеда ти говоря, на цар освободител. Прибирахме се от работа. Беше с галанта и отиваше към косера. Ние с жената чакахме в лявата секция и ти свирнах. Както и да е :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!!!! :)

Искам, само да обадя, че и ние ще пресъстваме на мероприятието. :drinks: Доста срещички пропуснахме , за наше голямо съжаление.Този път сме на линия!!! :mitsu-smiley: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе, искам още сериозни фенове. Слави пак се скатаваш нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги напомням ви че 28-ми е тази неделя. Остават само няколко дена. Призовавам всички фенове за присъствие :)

 

ОБРЪЩЕНИЕ: към колегите от Варна, околността и тези които ще дойдат тук за да пътуваме заедно! На 28.06 (тази неделя) ще се съберем на паркинга на терапията (на снимката по-долу). Ще ви очаквам от 12:00 до 12:30. В 12:35 потелгяме, за да не се юркаме много, а и сме в сезона, трасето ще е натоварено. Телефона ми е 0888 793 148.

untitled.JPG

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Досега си траех , че да не ми мине котка път , но вече съм сигурен , и аз ще присъствам :icon_dance:

 

Браво Веско, ще се видим там значи. То миналата година нали бях забравил да ти звънна и срещата я изтърва тогава. :icon_blush: Ама тоя път в десятката.

 

Колеги днес съм потвърдил на управителя на "Ханска шатра" за намеренията ни за 28.06 в неделя. Само времето да не ни изненада с дъжд, че миналата година на една от лятните срещи на Шатрата и после се прибирахме на включено парно.

 

Също така за колегите от Бургас - пак може да се съберем на някое място и да пътуваме нататък комплект. Това упражнение вече сме го правили преди - сборен пункт на полигона преди с.Лъка, примерно в 13.20 часа и в 13.40 сме тръгнали. Аз ще бъда там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Веско, ще се видим там значи. То миналата година нали бях забравил да ти звънна и срещата я изтърва тогава. :icon_blush: Ама тоя път в десятката.

Велико , в Стара Загора изкупи този грях , така че вече е забравен :drinks:

 

Аз ще бъда в Лозенец , и ще ти звънна като тръгна , да се срещнем в Бургас и да пътуваме заедно . Ти ще водиш естествено , все пак имаш навигация :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико бе, този полигон, не е ли само за влюбени бре? :icon_hmm: Ааааа, но не в колите си де! :icon_blush:

Или поне така съм чувал да се говори от бургазлии. :icon_thumbup: Аз нали не съм от тука и съм за малко, та вярвам на такива придчи. :icon_angel:

Да не им се пречи де, не за друго. :giggle:

Колкото до мене, ще се постарая да ви чакам направо на шатрата в 14ч. Ако не се бъркам това беше часът на срещата?

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да си носите повече парички.....

Щото миналата година като идвах на "Шатрата", режеха главите не от шия - ами от кръста. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да си носите повече парички.....

Щото миналата година като идвах на "Шатрата", режеха главите не от шия - ами от кръста. :icon_doh:

 

Хаха... Ми ние отиваме на раздумка. Да се нарадваме на мицките и да си начешем езиците. Един сок и едно кафе не са болка за умиране. Не плаши хората така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще съм в района :)

 

Това че ще си в района, не е достатъчно. Трябва да си на точното място, в точното време :) Радвам се за всички колеги които проявяват интерес и ще дойдат да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зареждам повечко касетки и залягам на "гюме" с камерата. Ще гледам да съм една идея преди всинца ви там. Който ще пили гуми на пристигане ще влезе във филмовите архиви :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще съм в района :)

Ела на шатрата бе Радко. Да се видим бре. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емоо,малко така се получава кофти.......да се събираме в противоположния край на Варна за тръгване... :dntknw: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ела на шатрата бе Радко. Да се видим бре. :icon_thumbup:

 

Много ясно , че съм там. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емоо,малко така се получава кофти.......да се събираме в противоположния край на Варна за тръгване... :dntknw: :icon_hmm:

 

Е какво ти е кофти?! На ралито като се чакахме с теб, видя колко място имаше и колко спокойно беше. Нареждаме се там, чакаме се, и си потегляме. На лук-а предния път видя каква дандания стана (мани-беги). Там на терапията на спокойствие се изчакваме и потегляме. Затова искам да тръгнем по-раничко, защото се надявам да сме повечко хора този път, и да пътуваме спокойно без да се форсираме много и да сме навреме все пак на шатрата. Хайде не остана, които още го мислят, да знаят изтърват едно много приятно преживяване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...