Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси Варна - Бургас


Препоръчано мнение

изтърват едно много приятно преживяване.

Хмм... бях се разбрал с още двама фенове от Ямбол да дойдем с два-три Галанта до шатрата, но.... на мен ми изкочи непредвиден ангажимент, който немога да отложа и затова аз ще се простя с срещата. Надявам се все пак другите момчета да се качат на Ханската шатра и да се запознаят с всички вас. Дано времето е с вас и си изкарате добре, а после и снимките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги още веднъж искам да ви припомня - ОБРЪЩЕНИЕ: към колегите от Варна, околността и тези които ще дойдат тук за да пътуваме заедно! На 28.06 (тази неделя) ще се съберем на паркинга на терапията. Ще ви очаквам от 12:00 до 12:30. В 12:35 потелгяме, за да не се юркаме много, а и сме в сезона, трасето ще е натоварено. Телефона ми е 0888 793 148.

 

 

До утре!

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина много приятно. Малко съм разочарован от Варненския отбор, повече хора писаха, че ще идват, но все пак си прекарахме много добре, а колегите от Бургас компенсираха от към мицки. Благодаря на всички които присъстваха.

 

http://media.snimka.bg/3474/013203709-big.jpg

http://media.snimka.bg/3474/013204151.jpg

 

Още...

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ихаааааааааааааа. :icon_thumbup: Мноо убава среща стана. Даже в заведението минах без скандал, само леко повишаване на тона свърши работа. :icon_blush:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина много приятно. Малко съм разочарован от Варненския отбор, повече хора писаха, че ще идват, но все пак си прекарахме много добре, а колегите от Бургас компенсираха от към мицки. Благодаря на всички които присъстваха.
Наистина хубава среща сте си спретнали... :icon_clap:

Гледам доста Мицуни има на паркинга, само този червеният колт- не знам кой му е собственика, но изобщо не го е измил като за среща... :P :lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този път на Шатрата бяхме като мини национална среща. От всички уговорки там когато сме били - този път много хора бяха дошли, за което поздравления за всички. Запознахме се и с нови колеги. Имаше и такива дето се лишиха от плажа, други от почивката си за да присъстват, поздравления и за новия колега-видеооператор който беше със сериозна снимачна техника и си чакаме филма. :icon_thumbup:

А бе добра уговорка си спретнахме.

Аз утре ще кача моите снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този път на Шатрата бяхме като мини национална среща. От всички уговорки там когато сме били - този път много хора бяха дошли, за което поздравления за всички. Запознахме се и с нови колеги. Имаше и такива дето се лишиха от плажа, други от почивката си за да присъстват, поздравления и за новия колега-видеооператор който беше със сериозна снимачна техника и си чакаме филма. :icon_thumbup:

А бе добра уговорка си спретнахме.

Аз утре ще кача моите снимки.

Ето една част от снимките които нащрака синът ми: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394306

А филмчето - веднага когато е готово (да отхвърля малко абитуриентски филми и тогава). :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна среща си направихме !!! :icon_clap: Малко снимки(пак с лошо качество :icon_blush: , но от сърце) :mitsu-smiley:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394498

:first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С малко закъснение и аз да се разпиша :) Срещата беше много хубава. Всички, които не дойдоха могат само да съжаляват. Природата е невероятна, изгледа от шатрата - също, а градинките много добре поддържани!

 

http://media.snimka.bg/3474/013203732.jpg

 

Уникално място просто. Надявам се следващия път да сме повече хора и всички, които се чудиха дали да дойдат или да не дойдат - другия път да не се чудят :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eмо, можеш ли да изнамериш една снимка като тази дето си пуснал, ама в по-близък план и да сложиш никовете на колегите, че освен тези, които са идвали на срещите в София други не познавам... :icon_blush: А пък е добре да се опознаем, един клуб сме... :icon_thumbup: :rulez: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eмо, можеш ли да изнамериш една снимка като тази дето си пуснал, ама в по-близък план и да сложиш никовете на колегите, че освен тези, които са идвали на срещите в София други не познавам... :icon_blush: А пък е добре да се опознаем, един клуб сме... :icon_thumbup: :rulez: :D

Абе мене що не сте ме снимали ? Никъде ме няма ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе мене що не сте ме снимали ? Никъде ме няма ?

Бате Иво,че за къде сме без теб... :icon_thumbup: Тук

Редактирано от nookie666
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Дани, ако може примерно бат Велико да прикачи общата снимка в цял размер, или някой от колегите който има обща да ми я прати. На моя фото нямам обща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа как можем да се сдобием с видео материала от срещата?

 

С търпение :) Колегата който снимаше, още на шатрата помоли за търпение, тъй като му предстоят балове които да снима. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С търпение :) Колегата който снимаше, още на шатрата помоли за търпение, тъй като му предстоят балове които да снима. :)

ОК, ще чакаме тогава :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Още ли няма ме видео мост с варненския оператор от срещата? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме хваща срама, ама още не съм обработил филма :icon_doh:

Истината е че те баловете минаха още май месец, ама обработката и тиражирането още продължава (16 филма не се правят лесно). Пък денем съм на бачкане и само вечер и по уикенда остава време за обработки (пък 2 вечери седмично водя и караоке-партита на Албена). Малко оправдателно прозвуча...ама...

Ще гледам този уикенд да се издължа на форума, че зер ще ме обявите за несериозен :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде народееее, насааам, насаааам!!! :clapping2:

За най-нетърпеливите синът ми качи филмчето на youtube. Можете да го намерите лесно - темата е: mitsu-glarusi.

Качеството не е хич добро, ама като за "бързащи" става. Както обещах по уикенда ще спретна DVD-то и който желае ще си получи копие за лично ползване :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...