Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси Варна - Бургас


Препоръчано мнение

Колеги предложението е за неделя 28.06. в 14:00.

 

 

http://media.snimka.bg/0304/006862802-big.jpg

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ей Емката поразровил архивите със снимка за "подгряване". Е ми очаква се оживление колеги, това ще е времето и мястото за една малка или голяма Национална лятна срещичка - от нас зависи. Има достатъчно време и всеки който ще може да дойде, нека пише и да се очертае приблизителния брой за хората. Тъй като към края на периода трябва да потвърдя на управата на заведението за присъствието ни. :)

 

Ето визуализирана връзката от главния път Бургас-Варна за "Ханска Шатра", над Слънчев бряг - тук.

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тези които са от Добрич, Шумен и изобщо Варненска област, ще направим една среща в по-ранен час, тук и ще потеглим в колона ;) Ще се договорим когато наближи датата ;) За тези които не са идвали, мога да кажа само, че мястото е страхотно, красив изглед, добре озеленено, голям паркинг - абе супер е :)

 

Ето още от миналогодишни срещи там: http://media.snimka.bg/0304/006862796-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги от страната - отделете два дена за море и елате на :mitsu-smiley: стреща.

 

За мачовете от Световната лига по волейбол през юли ще отделя няколко дни, дано тогава да има среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ООО и аз съм там само , ще трябва да ме ориентирате малко повечко като наближи времето , че по тази карта нещо не мога да се ориентирам

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ориентация по картата, след като ви се зареди - може със скрола на мишката да се намаля и увеличава. Направил съм една отсечка там А-В на главния път оцветена в синьо и точно по средата й е отбивката за "Ханска шатра" - това е отдясно на картата и на 200 метра навътре.

Но за всички колеги от Бургас и региона, като наближи време ще направим една уговорка да се чакаме някъде и да пътуваме заедно. Следете темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм там.

Дано не се промени нещо, но на 99% съм там.

За тези които не знаят каде е, най-добре като наближи времето да направим уговорка да се чакаме всички долу на караулката, която е на излизане за Варна (на кръстовището за Бургас, Варна, Слънчев бряг-Влас и Кошарица) точно преди да хванеш гората. :icon_thumbup:

Така никой няма да се обърка или загуби. А от там е на 1мин. :good:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, искам повече митцу фенове да видя :)

Пишете ме и мене! Тия 6 цилиндъра..,трябва да се развихрят някъде..! :D Ве4е.,пла4ат за извънградско.. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа колеги и аз май ще идвам, само да ме удовлетвори датата, че имам изпити иначе и сестра ми е :mitsu-smiley: фенка и нея ще я вземам :icon_thumbup:. Даже си викам, че един плаж може да стане на Свети Влас

Редактирано от Николай М.М.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, този път като гледам няма да сме само двамата с Емо. :icon_thumbup:

 

:icon_clap: Браво бе! Така ми харесвате!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Добрич ставаме 2-ма , бройте ме и мен :drag:

 

Браво, брависимо! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е супер поне сме 2-ма от Добрич сигурни. :D Дано и други се решат да дойдат ,а за групата от Варна е ясно, че ще са стотин...... Хайде дано да се :icon_n_gora: повече мицкиии. Само да не забравим да вземем камери и фотоапарати... и :rulez: :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Ако сте навити да направим срещата на Палма де Майорка или Ибиза и аз ще дойда!!!Иначе нямам възможност. :(Пожелавам ви приятно изкраване и ще чакам снимки с нетърпение!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Ако сте навити да направим срещата на Палма де Майорка или Ибиза и аз ще дойда!!!Иначе нямам възможност. :(Пожелавам ви приятно изкраване и ще чакам снимки с нетърпение!!!

Мееееен,къде си бре?Липсваш в редиците,ама като се прибереш да си редовен :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...