Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси Варна - Бургас


Препоръчано мнение

Бравооооо! :) Трябва линк в началната страница да има :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Айде народееее, насааам, насаааам!!! :clapping2:

За най-нетърпеливите синът ми качи филмчето на youtube. Можете да го намерите лесно - темата е: mitsu-glarusi.

Качеството не е хич добро, ама като за "бързащи" става. Както обещах по уикенда ще спретна DVD-то и който желае ще си получи копие за лично ползване :tooth:

 

Браво колега :icon_clap:, хубаво филмче си направил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее филмчето може направо да се излъчва по "Дискавъри"! :icon_rock: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво филмче е станало, браво! :icon_clap: Благодарим и пак да направиш ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее филмчето може направо да се излъчва по "Дискавъри"! :icon_rock: :icon_thumbup:

Е чак пък :icon_blush: ... ама на другата среща ще го направим с персонални интервюта :icon_dance:

Баш организатор-тартора (разбирай Емо) ше каже кога ще да е...пък дано тогава да снимам и моичък Галант :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък :icon_blush: ... ама на другата среща ще го направим с персонални интервюта :icon_dance:

Баш организатор-тартора (разбирай Емо) ше каже кога ще да е...пък дано тогава да снимам и моичък Галант :rulez:

 

Ти затова ли само галантите си снимал, а моя колт си го дискриминирал :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти затова ли само галантите си снимал, а моя колт си го дискриминирал :icon_blush:

Е стига де - има я и червената разпоретина на кадрото...ма другия път ще я щракна от аспуха до антената, белким не се смяташ за низвергнат :foto:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, хайде. Всеки ще види колко смело си наблегнал на галантите. Личи си, че са ти тръпка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хах здравейте на всички... Ами Емо нормално е да е наблегнал на Галантите. Като Колтовете са малко..... :fool: Ама то нии сме си виновни несериозните , но тогава нямаше как да дойда не ,че се оправдавам ама за другата среща съм 100 % сигурен.....

 

 

PS: Колега клипчето е страхотно адмирации...... :icon_rock: :worthy: :icon_peace:

Редактирано от rado_85
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз и без бой си признавам, че ме е ударила Галантната зараза и ще ме извините за поетичното оклонение но... ако сравним автомобилите с коне, то Галанта е оня буйния жребец дето излиза пара от ноздрите му и му се святкат очите и всеки го забелязва от далече в табуна. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде и DVD-то е готово. То всъщност си е същото филмче дето е на "тубата" ама качеството е съвсем друго (в смисъл добро де).

Който има желание да се гледа на 50-инчовата си плазма в хола да свирка - или на лични или направо на 0885853033. С варненци ще стане лесно, а за останалите ще измислим някакъв вариант (може или на следващата среща , която се надявам да е скоро, или да пратя едно копие на колегата оператор от Бургас - Иво Вартанян). :mitsu-smiley: is the :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...