Премини към съдържание

Среща на черноморските гларуси Варна - Бургас


Препоръчано мнение

Да колега S.Iliev, липсва червената стрела на сбирките и тебе да те видим как си, що си. Айде живот и здраве ще се виждаме като се върнеш. Поздрави :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

За тази среща ще се скарам с жена ми но и аз ще дойда :icon_box: .Броите и едноокия звяр. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като гледам добре набъбва групичката от желаещи за тази среща, браво :icon_n_gora: и до края на месеца ще сме сериозна бройка. За всеки който не е ходил там искам да кажа, че това е уникално място.

Току що разговарях с управителя на комплекса и по неговите виждания ще ни настанят на горната тераса - там изгледа е още по хубав. А бе който има възможност - да не пропуска. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тази среща ще се скарам с женами но и аз ще доида :icon_box: .Броите и едноокия звяр. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Защо да се карате, взимай я и нея и идвайте заедно :icon_hug: Тъкмо групата ще стане още по-голяма :)

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тази среща ще се скарам с женами но и аз ще доида :icon_box: .Броите и едноокия звяр. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Колега,ние с тебе не се ли разминахме вчера на пресечката за гаражите??Червена каризма без ляв фар?!?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ние с тебе не се ли разминахме вчера на пресечката за гаражите??Червена каризма без ляв фар?!?!?

Да с мен се размина.А с теб сме учили в едно учелище :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да с мен се размина.А с теб сме учили в едно учелище :icon_thumbup:

В кое по-точно?Да не би в III-та?Като се видим ,ше се сетим...

 

А за останалите-НЕ СЕ ОСЛУШВАЙТЕ,АМИ СЕ ВКЛЮЧВАЙТЕ!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и бански да си носим колеги, като гледам какви жеги ни налегнаха :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и бански да си носим колеги, като гледам какви жеги ни налегнаха :)

 

Емо и за плаж става. Но ако е така и искате да изпробвате и нашата "голяма вода", то трябва да дойдете по отрано. Пък може и от тук да има включване в :mitsu-smiley: плажното мероприятие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли никой от Зарата в този форум?! Аз откакто си взех Каризма-та всеки уикенд ходя до морето на плаж с жената и детето, даже понякога се връщам в събота и в неделя пак обратно :D Предполагам него уикенд пак поне за ден ще съм там. Ще се радвам да видя колеги по кола :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли никой от Зарата в този форум?! Аз откакто си взех Каризма-та всеки уикенд ходя до морето на плаж с жената и детето, даже понякога се връщам в събота и в неделя пак обратно :D Предполагам него уикенд пак поне за ден ще съм там. Ще се радвам да видя колеги по кола :)

Обаждай се като идваш.Не съм от Зарата но сестра ми живее там така че пак е нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма куверти. Всеки си консумира колкото душа му сака и си плаща на място. Важното е, че ще сме бройка и ще направим консумация, а това означава, че няма да има и проблем да се наредим всички на големия паркинг :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си консумира колкото душа му сака и си плаща на място. Важното е, че ще сме бройка и ще направим консумация, а това означава ...

А тези от шатрата знаят ли че на тази дата ще им се изсипят Х гладника? Да не се окаже, че кюфтета има само за първите трима?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бат Велико ще ги предупреди за мероприятието, няма се плашите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да пишете и мен в кюпа. Е аз все още таркалям Форда, но се надявам до края на лятото да се омицубиша - та да свиквам с атмосферата де. Пък така ще се уредите и с професионален видео-оператор (в мое лице :icon_blush: ), който да увековечи събитието за бъдещите поколения.

Ще взема и жената, та ви моля да лъснете мицутата - все още я убеждавам че това е правилния автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, на коя дата и от колко часа беше събирането? Че вече забравих. :icon_blush: На 27 или на 28 ще е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да пишете и мен в кюпа. Е аз все още таркалям Форда, но се надявам до края на лятото да се омицубиша - та да свиквам с атмосферата де. Пък така ще се уредите и с професионален видео-оператор (в мое лице :icon_blush: ), който да увековечи събитието за бъдещите поколения.

Ще взема и жената, та ви моля да лъснете мицутата - все още я убеждавам че това е правилния автомобил.

 

Добре ще си дошъл, няма се притесняваш, щом носиш :mitsu-smiley: в сърцето си :) Нашето семейство е много гостоприемно ;)

 

Абе колеги, на коя дата и от колко часа беше събирането? Че вече забравих. :icon_blush: На 27 или на 28 ще е?

 

Цитирам "Самата среща е насрочена за 14.00 часа на 28.06.2009 год. неделя, мястото е "Ханска шатра" над к.к "Слънчев бряг"."

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...