Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Ксен, Дориане, хайде да ви видя :) Илиев атака ;)Други желаещи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и аз да се дотъркалям,вече си имам спирачки :icon_thumbup: към краяна седмицата ще кажа със сигурност,но май ША взема да ДОДА :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние сме две

 

До тук 7 човека. Ксен, Павка? Други мераклии за приятно изкарване с приятна компания на чудно местенце няма ли бря?

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До тук 7 човека. Ксен, Павка? Други мераклии за приятно изкарване с приятна компания на чудно местенце няма ли бря?

 

Бройте и мен....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,понеже някои го знаят този хан,а други-не,да вземем да се съберем на МЕТРО и да направим колона до Калиманци.....какво ще кажете???? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,понеже някои го знаят този хан,а други-не,да вземем да се съберем на МЕТРО и да направим колона до Калиманци.....какво ще кажете???? :icon_hmm:

 

Така ще направим да.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех и на мене ми се идва, ама всичко зависи от тенекеджията. Ако свърши с боядисването на бордолета и аз долитам :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех и на мене ми се идва, ама всичко зависи от тенекеджията. Ако свърши с боядисването на бордолета и аз долитам :rulez:

 

Аз вчера или онзи ден ти видях колата зад икономическата гимназия,нищо и няма :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера или онзи ден ти видях колата зад икономическата гимназия,нищо и няма :)

Нещо да не бъркаш бате. Моята кола е в един сервиз на Траката. Вече са ми оправили бронята и калника и обещаха днес да я боядисват. Некой друг ще да си видял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех и на мене ми се идва, ама всичко зависи от тенекеджията. Ако свърши с боядисването на бордолета и аз долитам :rulez:

Ако не е готова и ти се идва може да те повозя. :)

Аз е почти сигурно че съм си във Варна и ще присъствам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо да не бъркаш бате. Моята кола е в един сервиз на Траката. Вече са ми оправили бронята и калника и обещаха днес да я боядисват. Некой друг ще да си видял.

 

Алоу репортера, губиш ми се нещо в последно време и ще ти опъвам ушите :) Какви ги сътвори с галантния бре?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алоу репортера, губиш ми се нещо в последно време и ще ти опъвам ушите :) Какви ги сътвори с галантния бре?

Не аз бе - една буля ме нахендри изодзадзе ...ма минало-бешало. Техника обеща утре да здаде бордолета в блестящо състояние...та и аз съм на линия за хана. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, сега вече ме радвате момчета!!! Бат Стамене да вземеш техника (поне фотоапарат) да документираме чудното място, чудните коли и чудните хора ;) Ксен аз бях пуснал мухата за към 17:00, но ако другите нямат напреки може и по-раничко да отидем. Иначе сборния пункт ще е паркинга на метро и от там ще потеглим всички заедно. Star може звъннеш утре и да запазиш ~ 15 места :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моето предложение е следното Неделя 21-ви март в 15:00 да се чакаме на паркинга на Метро. Места в заведението ще запазим за 16:00. Някакви претенции?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aмииииииииии,аз се надявам да се прибера по обяд :icon_hmm: в неделя.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги готово запазила съм места в заведението за Неделя в 16 часа казала съм за 15 души да е масата :icon_thumbup:

 

Бравоооо :)

 

Неделя 21-ви март в 15:00 на паркинга на Метро. Местата в заведението са запазени за 16:00.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...