Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Емо баце, ние май само двамата ще сме там а? :icon_hmm:

 

 

Не, 4-5 човека ще бъдем. Ти, Емо, аз , една нова колежка - Звезди и евентуално Дориан, той май също изяви желание да дойде. Дориански.... ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря на тези които се отзоваха на сбирката за приятно изкараното време и да ви уведомя за следващото мероприятие. Времето го дават хубаво и се връщаме към идеята за зелено. Другата седмица сме в гората до с. Орешак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като гледам,май утре нищо няма да правим..........

:icon_blush: :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

СЪОБЩЕНИЕ: В събота 19.06.2010 г., всички мицу фенове да са строени на полигона над буните в 19:00! От там в 19:20 слизаме на алеята да пием бира.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: В събота 19.06.2010 г., всички мицу фенове да са строени на полигона над буните в 19:00! От там в 19:20 слизаме на алеята да пием бира.

Ще пиете бира,ама после кой ще кара????? :D :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А пък ако решите да направите среща в седмицата след 10.07 ...........пазете едно място и за мен. :icon_bye:

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм нов фен,но идвам от друг клуб за виетнамски машини :)))) тойота,надявам се да не хвърляте камъни ако реша да дойда ;) поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм нов фен,но идвам от друг клуб за виетнамски машини :)))) тойота,надявам се да не хвърляте камъни ако реша да дойда ;) поздрави

 

Никога не е късно да откриеш правилния отбор :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега vinsen, ние тук сме изключително толерантни хора, и нека не звучи пресилено, но се отличаваме доста силно от другите клубове (като хора). А и не само тези които притежават мицубиши, са фенове нали? Всеки е добре дошъл!

Милене, знаеш че ти си специален и уважаван гост в морската столица и за теб винаги има бърза организация! Само ни напомни преди да идваш ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,не се уточних,карам тойота,но преди седмица си купих и еклипс.Не издържах много ми хареса машинката,ще се радвам да се запознаем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо,не се уточних,карам тойота,но преди седмица си купих и еклипс.Не издържах много ми хареса машинката,ще се радвам да се запознаем

 

Добре си дошъл колега, ще те чакаме ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ИИИ мен ме пишете в списъка и аз съм на линия а за новия колега Добре си ни дошъл в отбора на ГЛАРУСЧЕТАТА :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля,моля. Тези които са на диета да не завиждат. :drinks:

Хехехехехехех,кой АЗ?!?! Никога!!! :D :D :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: В събота 19.06.2010 г., всички мицу фенове да са строени на полигона над буните в 19:00! От там в 19:20 слизаме на алеята да пием бира.

 

П.С. Да ви напомня ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз тъкмо се връщам от плажа и съм изцеден :) Ся ще взема душ и ще хапна и таман да потеглям. Само не остана време да измия колата :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тази сбирка ще я пропусна за съжаление.....А и колата ми е на ремонт....Следващата вече няма да пропусна, че ми се събраха много отсъствия :) Трябва нещо барбекю да направим в някоя гора....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...