Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Колеги,срещата я местим: ПОСЛЕДНО- 10.03.2010г 18:30ч на паркинга на МЕТРО С уважение и лееек поклон: Д.Тодоров

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа,Варненци сме,не сме Варналии,ама като се видим,ще поясня :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: Ценов,така ли е,брате?!? :icon_clap:

 

Ммммммммм даааааааа:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тези които са първи, спрете по в началото на паркинга да не се тикаме из колите. До скифи ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее снимки не сме правили, но си изкарахме супер. Колежката Star дойде със сестра си, големи симпатяги. Надяваме се скоро да се похвалят с нов галант и да ги виждаме по-често по сбирките. Иначе благодаря на няколкото колеги които дойдоха в това умряло време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз им пожелавам скоро да се появят с галант, че и да ни повозят ;)

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даааа,срещата беше сполучлива,и новата колежка е симпатяга,повози се и на 2,5 V6,всичко си беше както си требе ...........само не се снимахме,ама ....другия път :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все за другия път остават снимките :)

За колежката.... 2.5 V6 automatic:Pp Изобщо да не се занимава с тея лостове :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм много доволна от сбирката :icon_clap: :icon_clap: и вие сте много готини и лафа с вас върви на 6 пак, ще идвам определено.

А колата там нямам думи идеална е :good: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами казвайте кога ви е удобно събота или неделя, за нас няма значение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се съберем я,няма само другите да се събират :yes3: ........Аз.....пак с хондата,нямам мицЪбуши.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става ли да е в недея, че сабота ще работя до късно :icon_blush: :icon_blush: , а и искате ли да отидем на Калимански Хан?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, на мен много ми се ходи там. Изглежда страхотно на снимките! А и както го дават тази седмица и времето сигурно ще е топличко... :sun:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм ходила доста пати и до сега ми е харесвало като обстановка е много добре а и кухнята е добра поне това което аз съм пробвала така, че може да го посетим само кажете кога :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,тъй като моето заминаване на плаване се отложи за 1-ви Април,и аз искам да дойда на срещата.Обаче някой ще трябва да ме вземе понеже си продадох Каризмата а Астрата е в бокса за смяна на предница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Илиев ща вземем бре, няма се плашиш ;) Иначе за калимански хан сме навити, но трябва ли да се обаждаме да запазваме места, т.е. ако отидем на право ще има ли място за нас?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами зависи кога, ще отидем ако е през деня няма да има нужда,но ако отиваме след 20h ще е по добре да си запазим маса за по сигурно :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами зависи кога, ще отидем ако е през деня няма да има нужда,но ако отиваме след 20h ще е по добре да си запазим маса за по сигурно :) :)

 

Ами според мене е по-добре да е по-рано да речем към 17-18 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако искате, ще запазим една маса за по сигурно само трябва да кажем за колко човека горе доло и няма да има проблем :icon_dance:

Вие знаете ли го каде е ако искате можем да трагнем заедно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ходил никога там. Ще се съберем и ще пътуваме заедно. Нека всички които ще дойдат да пуснат един пост тогава за да видим бройката. Ние сме +2 души.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...