Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

За тези които не дойдоха ето да гледат какво изпуснаха : :link:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше екстра за което благодаря на всички участници :) Радвам се че успях да дойда, да се запознаем и да прекарам неделята страхотно в добра компания

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата наистина беше много хубава и много се забавлявахме.... :icon_thumbup: :icon_thumbup: Трябва да се повтори :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ: Среща на феновете на 25.04.2010г. (тази неделя) в 19:00. Мястото е механа "Стария Чинар" (Адрес: Варна, ул. Македония 154). Приканвам всеки който има желание да присъства да оповести намерението си най-късно до утре вечер за да може в петък рано да запазим места. Благодаря за вниманието!

 

http://www.programata.bg/img/gallery/place_mid_1562.jpg?878612860

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Атака :icon_clap:

 

E. Dimitrov

Valence

Star

Sad But True

XEN + 1

 

До тук 6 човека. Хайде бре, събудете се от зимен сън :) Павка? Дел? Кольо? Да ви изреждам ли ся?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен с приятелката ми....най-после да се запознаем :) Само да не са заети всички места....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E. Dimitrov

Valence

Star

Sad But True

XEN + 1

boko84 + 1

 

Ако има други моля до обяд да пишат, защото на обяд ще резервираме места, а заведението до колкото разбрах се пълни винаги...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казахте,как мина срещата :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: добре ли си изкарахте???? Хапка,пийка тва онова..... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, срещата мина подобаващо. Аз и Борко пийнахме и ракия :) Заведението е много приятно и Дориане се намира тоооооооочно срещу стругаря :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какво ще кажете скоро да спретнем едно BBQ някъде,вече се стопля и някъде на тиферич тряя да се организираме........... :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само, че ще го направим другия уикенд мероприятието тъй като този го дават кофти времето. Предлагам да идем на орешак :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ: Среща на феновете на 15.05.2010 г. (другата събота) от 21:00. Мястото е механа "Никова къща". Размърдайте се и елате, защото ще пиша не извинени в големия черен тефтер!!!!

 

 

http://varna.zavedenia.com/uploadsm/969185018c5d664f27fd63bff8261a78ef7a6a1f2.jpg

 

За повече информация относно заведението погледнете тук :link:

 

Къде точно се намира заведението може да видите ето тук :link:

 

П.С. Зеленото не се проваля, просто се отлага малко.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много важно, пропуснах да ви помоля да отбележите че идвате, за да запазим места в заведението. Ксен гледам, че си тук, тебе та пиша с жена ти без да ви питам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много важно, пропуснах да ви помоля да отбележите че идвате, за да запазим места в заведението. Ксен гледам, че си тук, тебе та пиша с жена ти без да ви питам :)

Ако не отида на AC/DC сме на линия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пичове :)

Очертава се евентуално пътуване към Варна в неделя 10-ти.. Май ще имам повечко свободно време и ако има някой желаещ да пием кафенце ще е супер. :icon_dance:

От сега казвам че не съм сигурен на 100% за идването! Надявам се утре да се изясни и пак ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лятото съм на :biker: и освен това ще ходя на АС/ДС :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: ,и този път ще пропусна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен 21 ч. ми е късно.По това време приспиваме малката.Мога само да ви пожелая приятно изкарване.

Поздрави на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...