Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Аз съм навит!Ще ми е за първи път със :mitsu-smiley:,и ще ми е приятно да се запозная с колеги .Има ли още ????? :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф, аз съм зает :(

 

Ами освободи се! Каква работа имаш 20:00 - да гледаш новини ли? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами освободи се! Каква работа имаш 20:00 - да гледаш новини ли? :)

Ами ти пък от днес за утре го реши :) .

Аз не че имам работа, на софра съм, но не мога да се скатая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде гларусиииииииии - в събота на нощна морска среща. Денят е събота 08 август. Часът е 20:00. Мястото е аспаруховия плаж. Не го мислете, ами мицките подгответе и на срещата ми се явете!

Еееееееее на бате Емо му се е допило яко бирица в мицу-компания, та чак на поезия го избива. И на мен ми се идва, ама ще снимам вечерна сватба в събота. Ако ще има обаче на срещата от колегите които бяха на Шатрата, ще драсна няколко DVD-та с филмчето, та Емо да ви ги раздаде...ако няма нищо против де :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти пък от днес за утре го реши :) .

Аз не че имам работа, на софра съм, но не мога да се скатая.

 

То на софра се оди след 22:00 бе. Идваш, подгряваш цилиндрите и после вече са вчесваш :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има. А заведението - не се знае още, ще видим на място къде има места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако го преместите за 19:30 ще мина за 20мин. :rolleyes:

Аз снощи бях в Ред Рок-а и пяха Обратен ефект и заведението се пукаше по шевовете. Днес не знам как ще е, но е събота все пак...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре! Заради Ксен изместваме срещата в 19:30. Е всеки който иска може да дойде и в 20:00 - там ще сме. 19:30 ще се чакаме на пътя, преди да се завие за алеята към заведенията (до строежите). От там отиваме и сядаме където има място. Който дойде и ни няма на пътя да звъни на 0888 793 148 за да му кажа къде сме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах първата си среща :icon_crying: :icon_blush: :icon_crying: ,снощи към 18 h. ме нападнаха гости от Ловеч и :icon_drunk: .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ами добре мина срещата, но бяхме само 6 човека и то за малко, после останахме 4 .... :) Много набързо я организирахме и малко хора са разбрали сигурно. Следващия път дано сме повече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо да се стягаме за националния събор по случай 5-годишнината на фен-клуба.

Хайде гларуси - да отсрамим достойно морската столица :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо да се стягаме за националния събор по случай 5-годишнината на фен-клуба.

Хайде гларуси - да отсрамим достойно морската столица :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И как се познахте по миризмата ли? :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Предполагам не сте играли белот като сте останали четерима.

Сериозно познавате ли се всички и как се разбира кой кой е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....

Сериозно познавате ли се всички и как се разбира кой кой е?

Ами ако не се ходи по срещи, то няма как да се разбере. Пробвай колега може и да ти е приятно. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И как се познахте по миризмата ли? :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Предполагам не сте играли белот като сте останали четерима.

Сериозно познавате ли се всички и как се разбира кой кой е?

Мен всички ме разпознават по сините лампички на пръскалките на чистачките :D

Шегувам се... на колкото повече срещи идваш, с толкова повече хора ще се запознаеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен всички ме разпознават по сините лампички на пръскалките на чистачките :D

Шегувам се... на колкото повече срещи идваш, с толкова повече хора ще се запознаеш.

 

И най-важното е, че не са толкова повече, колкото по готини и точни ;) Само хубави хора ги караме тия хубави коли :P

На всички колеги от Варна и областта, горещо препоръчвам ако националния Р.Д. на клуба се празнува на Ст. Загора, да ме придружат, да се запознаят с куп невероятни хора, да изживеят една прекрасна емоция, и да си начешат езиците и наплакнат очите. Не ме карайте отново да се чувствам самотен гларус в гората :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....

.... Не ме карайте отново да се чувствам самотен гларус в гората :)

Няма да се плашиш Емо - за кервана от морето всички ще помагаме, пък ако има подкрепление ще е супер. :icon_rock: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, в събота вечерта тръгвам за Варна и ще съм там една седмица най-вероятно. Жоро (Spiritmaster) също ще е там......трябва да се мисли нещо за някоя вечер! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то какво да му мисля. Казвате кой ден ви е удобно и се събираме. В неделя привечер може да се съберем ако искате?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...